Výběr videoklipů "Krále popu", které se vyšplhaly na 1. místo v žebříčcích hitparád.

Seznam videoklipů: 1. Don't stop 'til you get enough
11. Black or white
12. You are not alone
13. Earth song
14. Blood on the dance floor
15. You rock my world (JohnnyB)

Fallen_One

Neviděl jsem přímo tenhle film/koncert/whatever, ale klipy jsem viděl všechny, Michaela jako člověka uznávám, resp. uznával jsem a uznávám dál to, o co bojoval a o čem zpíval, proto dávám plný počet. ()

TheMaker

- º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ THE KING OF POP FOREVER !!¸„ø¤º° ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°º¤ø Michael's the BEST!!!! I ♥ you ()

Jara.Cimrman.jr

Z Michaelových jedniček bych patrně i já poskládal reprezentativní výběr, který by se lišil pouze ve čtyřech skladbách a v zařazení zkrácené verze Thrilleru, neboť dle mého názoru by přehlídka klipů měla držet určité tempo. Proto jsem rád, že Bad či Black or white jsou zde v kratších verzích a mohu si je užít i já, který nikdy nebyl na živém vystoupení Krále popu, nikdy neměl vyvěšený jeho plakát na zdi pokojíku a nikdy neonanoval před jeho fotografií (ani ve vysokém rozlišení). ()

Xmilden

Začátek a konec trošku slabší. Určitě by šel udělat ještě minimálně jeden zcela rovnocený výběr hitů (Scream, Jam, ...). Nikdy jsem nebyl žádný fanatický fanda Michaela Jacksona, ale zcela bezpochyby je možná nejvýraznější osobnost druhé poloviny 20. století. ()

Jacinda

Michael je král. Nikdo už nikd nebude takový jako on. I přes jeho smrt budou naštěstí jeho písně žít dál. ()

duklak2

Je to právě měsíc, co zemřel popový král. Zprávu o úmrtí jsem se dozvěděl od sestřenice 26. 6. v 9:00 h. v Českých Budějovicích na autobusáku. Byl jsem v šoku a na chvíli se musel posadit. Celou cestu do Jihlavy se mi v hlavě přehrávaly jeho písničky. Před zakoupením tohoto DVD jsem viděl jen asi 3 videoklipy. Nyní po zhlédnutí konstatuji, že si byl nejen zpívající, ale i taneční bůh. Povedený je zejména videoklip Black or White s Macaulaym Culkinem. Jedinou kaňkou je chybějící pecka They Dont Care About Us. Odpočívej v pokoji „Majkle.“ Do nebe ti posílám 5 hvězd. ()

buldock

Velmi povedený (až na formát obrazu 4:3) , ovšem bohužel nekompletní výběr největších hitů této dnes již vyhaslé popové hvězdy. 83% ()

ilemas

Škoda,že už mně Jackson nebere, byl to opravdový mistr. Z nostalgie se na něho vždycky rád kouknu, ale dnes už dávám přednost jiné hudbě. ()

spygirl

Don't Stop 'til You Get Enough - 80% --- Rock With You - 80% --- Billie Jean - 100% --- Beat It - 100% --- Thriller - 100% --- Bad - 80%(píseň nic moc, ale ten klip! ;-) --- The Way You Make Me Feel - 60% --- Man In The Mirror - 100% --- Smooth Criminal - 100% --- Dirty Diana - 100% --- Black Or White - 100% --- You Are Not Alone - 80% --- Earth Song - 80% --- Blood On The Dance Floor - 80% --- You Rock My World - 60% ()