Sammyho dobrodružství 3D

Sammy's Adventures: The Secret Passage

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / Francie / USA, 2010, 88 min

• Mr.curry

Ano, příběh neohromí. Ale pokud pracujete v ropné společnosti, odhazujete odpadky do moře nebo za pólem lovíte ohrožená zvířata, Sammyho dobrodružství vám vysvětlí, že takhle teda ne. Na druhou stranu 3D skutečně stojí za to, neznám nikoho, kdo před letící harpunou neuhnul hlavou. Za zmínku stojí i kvalitní soundtrack, třeba jistý hit Bruna Marse se do tuzemského top listu dostal až více než rok po premiéře.(1.5.2013)

Fajnová zábavička so sympatickým korytnačkami.Animácie je pekná (hlavne pod vodou), postavy sú tiež dobré, no príbeh to nemá skoro žiadny.Celý čas sa tam len hľadajú, ale prinesie to občas nejaké zaujímavé a dobré dobrodružstvo.Pesničky skvelo sedia a na to, že je to s Belgicka je to celkom fajn.Hlavne sa mi páčilo, že to bolo podané štýlom rozprávania. 65% - 3*(6.7.2011)

Rozpočet $25miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $65,605,808Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Presne mi to pripomínalo rozprávku Cestu na mesiac a pozerám že to je nakoniec od toho istého tvorcu, neškodný priemer, ktorý je miestami roztomilý a niekedy dokonca aj troška drsný. /50%/(22.8.2011)

Příjemný animák, který se mi jevil jako skoro srovnatelné nebo spíše obdobné s úspěšným animovaným filmem Hledá se Nemo. Bylo to na oko příjemné. Příběh měl též takové zajímavě působivé aroma. Humor a vtip zde trošku najel na ohraný břeh, ale jako celek to působilo jako příjemná oddechovka na večer.(27.12.2013)

No do kina jsem na to nešel, ale počkal jsem si až to výjde. Můžu říct, že jsem se na to fakt těšil, měl jsem od toho celkem dost velká očekávání (čekal jsem něco způsob Nema), ale trochu to zklamalo! Čekal jsem nějakou trapnou animaci, ale se sem tam přivřenýma očima je animace koukatelná a příběh je průměrně hezký...70%(29.4.2011)

• - Alternatívnymi názvami snímky boli aj názvy A Turtle's Tale: Sammy's Adventures či Around the World in 50 Years 3D. (MikaelSVK)