poster

Sammyho dobrodružství 3D

 • Česko

  Sammyho dobrodružství

 • Belgie

  Sammy's avonturen: De geheime doorgang

 • Francie

  Le Voyage extraordinaire de Samy

 • USA

  Sammy's Adventures: The Secret Passage

 • Slovensko

  Sammyho dobrodružstvá

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / Francie / USA, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • majo25
  ***

  Taký nijaký animák. Vtip, keď sa to vôbec dá nazvať vtipom, je slabučký až nijaký. Ak by to stálo na príbehu, tak beriem, ale ten je ta tom rovnako. Chýba silnejšia zápletka, nejaký zvrat, nejaká pointa, nejaké nápady, nejaké napätie, nejaká nezabudnuteľná scéna. Zachraňuje to iba podarená animácia, aj keď ťažko povedať, či ide o sympatickú animáciu - v prípade postavičiek skôr nie. Celé sa to nesie takmer presne v duchu iného belgického animáku - Cesta na Mesiac. Na prvý pohľad to nevyzerá zle, na druhý je to celé také nemastné-neslané. Menším plusom je hudobná stránka filmu. Hodnotenie: 55%(7.1.2014)

 • danny_21
  ****

  Dobrodružná podívaná o želvičce Samym, který jako čerstvě vylíhnuvší mládě putuje oceánem se svým kámošem Rayem a hledá svůj vysněný protějšem Shelly. Na téhle pouti překonává různé překážky v podobě jiných živočichů ale především čelí následkům konání lidského pokolení.Není to Pixar ani Dreamworks, takže animace není úplně na úrovni, hlavě na žralokovi je to hodně vidět, přesto želvičky se podařily, mají svoje kouzlo a příběh je v nenáročný a v pohodě koukatelný, dávám 75 %.(27.2.2013)

 • T2
  ***

  Rozpočet $25miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $65,605,808▐ Presne mi to pripomínalo rozprávku Cestu na mesiac a pozerám že to je nakoniec od toho istého tvorcu, neškodný priemer, ktorý je miestami roztomilý a niekedy dokonca aj troška drsný. /50%/(22.8.2011)

 • habertek
  ***

  No do kina jsem na to nešel, ale počkal jsem si až to výjde. Můžu říct, že jsem se na to fakt těšil, měl jsem od toho celkem dost velká očekávání (čekal jsem něco způsob Nema), ale trochu to zklamalo! Čekal jsem nějakou trapnou animaci, ale se sem tam přivřenýma očima je animace koukatelná a příběh je průměrně hezký...70%(29.4.2011)

 • eagle-eye
  *

  Neskutečná kravina. Jeden z nejhorších animáků co jsem viděl... Naprostá absence příběhu, vtipu či napětí, prostě jedná velká 0. Ba co víc, moje 4-letá dcera a děti v kině se také vůbec nebavily, takže si myslím, že ani malý dívák tento paskvil neocení... Tohle vědět, tak se vyhnu kinu obloukem, protože to byly naprosto zbytečně vyhozené peníze. Odpad nedávám jn proto, že 3D bylo tentokrát opravu povedené, ale hlavně díky želvímu tempu obrazu... PS: Korunu všemu nasadili hippies a ekologické rádobyposelství, bohužel velmi trapně servírované...(30.10.2010)

 • - Alternatívnymi názvami snímky boli aj názvy A Turtle's Tale: Sammy's Adventures či Around the World in 50 Years 3D. (MikaelSVK)