Sammyho dobrodružství 3D

• Česko Sammyho dobrodružství (více)

Film vypráví příběh mořské želvy Sammyho od jeho narození až do dospělosti. Za svůj život mořské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se narodily. Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Shelly. Ústředním motivem je přátelství, odvaha a láska a film zábavnou formou předává dětem poselství o potřebě ochraňovat naší planetu. (oficiální text distributora)

Trailer 1

Dever

Videl doma v 3D na FullHD 3D Plazme Panasonic Viera 600Hz. 3D prvky sú na vysokej úrovni, no niesu jediné. Pekný animovaný film z rýchlim tempom deja,príjemnou atmosférou a peknou hudbou. Film ako pre veľkých tak aj pre malých...........Soundtrack Ramin Djawadi: 1. Free - Donovan Frankenreiter ,2. Happy People - Dry Spells ,3.Love Today - Mika ,4. California Dreamin' - The Mamas and The Papas ,5. Love Will Find a Way - Mishon ,6. Ain't No Sunshine - Michael Jackson ,7. You're Not Alone - Matt Mahaffey ,8. Love Child - Fibes, Oh Fibes! ,9. Shark in the Water - VV Brown ,10. Remix Elle Panique - Olivia Ruiz ,11. Welcome to the World - Ramin Djawadi ,12. Exploring the Sea - Ramin Djawadi ,13. Here Comes Samy - Ramin Djawadi ,14. Shelly's Lost - Ramin Djawadi ,15. The Coral Reef - Ramin Djawadi ,16. Where Is My Girl - Ramin Djawadi ,17. Around the World - Ramin Djawadi ,18. Wedding Ballet [bonus] - Ramin Djawadi ,19. Talking to the Moon [bonus] - Bruno Mars ()

Gemini

Sice se tu během necelé hodinky a půl stihnou objevit (a jak jinak nežli pozitivně události ovlivnit) Hippies, Greenpeace a všemožný jiný vyblíz, ale navzdory tomu je tahle jasně přiznaná ekologická agitace bez problémů koukatelná. Příběh má hlavu a patu, celé to velmi - VELMI - pěkně vypadá, a především děti se tu mohou dovědět leccos zajímavého. Mně osobně to vyhovovalo mnohem víc než Pixarovic ztráta klauna očkatého. Je to sice v určitých momentech trochu laciná citová vydíračka, ale sledování tohoto životního příběhu několika želv od vylíhnutí až do stáří, generuje velmi příjemné pocity. Na osmdesátku to nebude, ale solidní červená na sedmdesátce je to zcela jistě. ()

MikeCool

Příjemný animák, který se mi jevil jako skoro srovnatelné nebo spíše obdobné s úspěšným animovaným filmem Hledá se Nemo. Bylo to na oko příjemné. Příběh měl též takové zajímavě působivé aroma. Humor a vtip zde trošku najel na ohraný břeh, ale jako celek to působilo jako příjemná oddechovka na večer. ()

T2

Rozpočet $25miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $65,605,808▐ Presne mi to pripomínalo rozprávku Cestu na mesiac a pozerám že to je nakoniec od toho istého tvorcu, neškodný priemer, ktorý je miestami roztomilý a niekedy dokonca aj troška drsný. /50%/ ()

Shakers

Fajnová zábavička so sympatickým korytnačkami.Animácie je pekná (hlavne pod vodou), postavy sú tiež dobré, no príbeh to nemá skoro žiadny.Celý čas sa tam len hľadajú, ale prinesie to občas nejaké zaujímavé a dobré dobrodružstvo.Pesničky skvelo sedia a na to, že je to s Belgicka je to celkom fajn.Hlavne sa mi páčilo, že to bolo podané štýlom rozprávania. 65% - 3* ()

• Alternatívnymi názvami snímky boli aj názvy A Turtle's Tale: Sammy's Adventures či Around the World in 50 Years 3D. (MikaelSVK)