Slayers - Revoluce (TV seriál)

スレイヤーズ REVOLUTION

Slayers Revolution

Sureiyâzu revolution

Slayers Revolution

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2008, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Popravdě řečeno, jméno Slayers Ressurection by se k této sérii hodilo mnohem lépe, než Slayers Revolution. Ono totiž o žádnou revoluci nejde, prostě byla vzkříšena legenda. Vzkříšena důstojně, pokud jde takový přívlastek k seriálu, v němž vystupuje vzteklá, chamtivá a žravá čarodějka Lina Inverse, na hlavu padlý šermíř Goury či dobrem posedlá princezna Amelia, vůbec přiřadit. Na své si přijdou i fandové Xellose, Zelgadise a Sylphiel. Jen ta kozatá Naga mi tam osobně trochu chybí... Seriál se nese v původním střeleném duchu, příběh není bůhvíjaký, humor často těží ze stále stejných věcí, ale my, fandové Slayers, to tak prostě máme rádi. Navíc Megumi Hayashibara podala fenomenální výkon a tak z každé slabiky, kterou Lina vypustí z úst, je cítit obrovské nadšení... Škoda jen, že ke konci se seriálem rozlézá nezvané zvážnění.(24.11.2008)

Stará parta v plnej sile. Doragon Sureeeibu !(20.9.2008)

Seriálově pokračovat se Slayers rozhodně nebyla chyba. První část Revolution bych dokonce zařadil k tomu nejlepšímu, co vůbec pod titulem Slayers vyšlo. Navíc Xellos už v 5. díle? Subarashii! Jinak tahle série obsahuje i ironizující vtipy nevídaně těžkého kalibru jako třeba: "Well, they will serve as filler until Zuuma comes." Proneseno o dvou postavách těsně před jednodílným fillerem :D(1.8.2008)

Hmm vypadá to, že slayers potvrdí svojí zvyšující se kvalitu s každou serií :)(17.9.2008)

Zábavný oddechový seriál nad kterým nemusíte příliš přemýšlet, ale rozhodně neurazí. Postavy jsou sympatické, jen občas zbytečně křičí, výskají a vydávají jiné hlasité zvuky. Jako velký klad hodnotím to, že v seriálu nejsou vysloveně nudné či trapné scény, kvůli kterým bych se musela zvedat a přetáčet je.(2.8.2010)