Inkognito (TV pořad)

Komedie

Slovensko, 2003, 47 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (28)

Nechápem zmysel umiestnenia humornej relácie. To by sme tu potom mali hodnotiť aj Televízne noviny. Ale budiš. 70%.(3.9.2008)

Maroš Kramár a Janko Króner, zábava na plné gule, no sú jediní ktorí program ťahajú....(9.5.2011)

• MM_Ramone

Touto zábavnou show odštartoval svoju pochybnú televíznu kariéru Vlado Voštinár. Už vtedy som si hovoril, že kde vyhrabali takého upoteného blbečka. Jeho štýl moderovania je niečo, čo ma dokáže vyprovokovať takmer až k agresii. Tento nemožný chlap a jeho vyjadrovanie je ukážkou moderátorskej primitivity. Nechcem byť nijak osobný, možno že je Vlado v súkromnom živote fajn týpek, ale keď ho vidím na televíznej obrazovke, tak to vždy musím prepnúť na iný kanál. Presne tak to bývalo aj vdety, keď robil sprievodcu zábavnou reláciou "Inkognito". VV odpad!(12.2.2012)

• WANDRWALL

Tu a tam vtipné, tu a tam ujde.(20.4.2011)

najlepšia bola Majda a doberanie s Kramárom a Kronerom a samozrejme jej "zdravotníctvo", ku koncu to už išlo dole vodou(4.12.2008)

• brutale

Kŕmne zrno pre dámy. Najdesivejšie je to, že to pozerala aj moja bývalá v 23 rokoch, omg ...(22.8.2008)

Na túto reláciu sa Vlado Voštinár, Maroš Kramár a Ján Króner hodili. Títo to ťahali. Občas som si s tým užil veľa srandy, inokedy ma to neoslovilo ani trocha. Pointa celého bolo hádanie povolaní ľudí, či s maskami hádanie nejakej mediálne známej osoby. Úspech toho celého pri nedopracovanom jednoduchom scenári teda padal a rástol, len na schopnostiach účinkujúcich a moderátora.(20.1.2012)

• GILLWANDER

Človek sa aspoň dozvie aké zamestnania (toho načudnejšieho pôvodu) ponúka Slovenská republika. A niekedy ostanete aj obarený...10%(16.10.2014)

Výborná relácia. Moje hodnotenie relácie: 75%(26.12.2017)

• tom88

Sem tam sa na to dalo pozerať, no Voštinára fakt nemám moc rád a navyše ľudia, ktorý hádajú tiež nič moc a ich humor je hrozný, ale stále lepšie ako české inkognito.(9.12.2008)

• Martin741

Mna to nikdy nebavilo, akurat sa cudujem pani Magde Pavelekovej, ze sa na to dala ukecat. 15 %(29.3.2013)

Pri pozeraní na Inkognito som sa príjemné bavil....nečudo že som ho pozeral v tej dobe pomerne pravidelne.(27.9.2011)

Vždy som sa najviac tešil nato, keď tam bude Kroner alebo Kňažko. Celkom zábavná show, kde bola Studenková mozog a ostatní na zábavu :)(13.8.2012)

• chef

Semivtipné hádanie "zaujimavých" povolaní neznámych ľudí bandou slovenských celebrít doporučuje 9 z 10 renomovaných psychiatrov ako prevenciu pred alzheimerom.(8.12.2008)

• zolo23

Neznášal som túto reláciu a nemám rád ani Vlada Voštinára. Nesympatickí účinkujúci (hlavne Paveleková, Magálová, Studénková) ktorí viac kecali medzi sebou ako by mali hádať správnu odpoveď. A to bola na Jojke jedna z najsledovanejších relácií.(30.5.2010)

• Paity

Musím říct, že jsem čekal nějakou ukrutnou pitomost a nakonec se z toho vyklubal celkem koukatelný pořad s koukatelnou zábavnou částí.(5.8.2013)

kombinácia mišo hudák, marcel forgáč a čekovský = verzia vtipnejší vyhráva na tretiu(16.3.2016)

Tak tento formát bol dokonca celkom príjemné sledovať a musím priznať, že som si túto reláciu pozrel rád. Na rozdiel od súčasných brakov malo toto aspoň nápad a zaujímavú tému.(18.3.2013)

• dexp

tie skorsie epizody este s Kramarom, Kronerom a dalsimi 3*, dalej uz to islo dolu vodou, cize v priemere tych 40%(24.10.2008)

• Mire

Zo začiatku sa to ešte celkom dalo, ale čím ďalej tým viac to bolo okukanejšie a tým pádom trápnejšie a horšie! Hlavne kvôli Študánkovej ktorá sa fakt jebe už do každej prdeli a Pavelekovej a jej trápnemu zdravotníctvu!!(16.2.2009)

Bolo to výborné. Tak som sa nasmial v prvých mesiacoch vysielania. Hlavne keď sa doberali Maroš Kramár s Jankom Krónerom. Sympatický pohoďák Emil Horvát. Ach jaj, stará dobrá večerná zábava vysokoškolských čias.(1.8.2011)

<< předchozí 1 2