Zábavná relácia s moderátorom Vladimírom Voštinárom. Je založená na tom, že štyria mediálne známi ľudia hádajú profesie pozvaných ľudí. Navyše na konci so zakrytými očami hádajú ďalšiu, tentoraz tiež mediálne známu osobu. (Marek1991)

Mire odpad!

Zo začiatku sa to ešte celkom dalo, ale čím ďalej tým viac to bolo okukanejšie a tým pádom trápnejšie a horšie! Hlavne kvôli Študánkovej ktorá sa fakt jebe už do každej prdeli a Pavelekovej a jej trápnemu zdravotníctvu!! ()

teltri

Bolo to výborné. Tak som sa nasmial v prvých mesiacoch vysielania. Hlavne keď sa doberali Maroš Kramár s Jankom Krónerom. Sympatický pohoďák Emil Horvát. Ach jaj, stará dobrá večerná zábava vysokoškolských čias. ()

RigorMortis

Dalo sa to prežiť, hoci moderátora nemám veľmi v láske... Povolania občas zaujímavé a namiesto toho, aby "civili" spovedali "celebritu", to bolo obrátené. No kvalitou to nebol ani len ten priemer. ()

unclejack

Inkognito je celkom férová a pre diváka príjemná show , Vlado Voštinár sa tu uazuje v celkom dobrej forme a občas aj pobaví. Len škoda hluchých momentov , ktoré sem tam vznikajú. ()

rationibus

Nechápem niektoré veľmi negatívne hodnotenia. Dobre zvolená partia, dobrá nálada... relácia pred rokmi patrila k mojim obľúbeným. Pani Magda Paveleková, Janko Króner a Maroš Kramár vytvorili dobrú zábavu, Zdena Studenková prekvapujúco často uhádla profesiu. Príjemná zábava. ()

prostoreka

K Inkognitu mám nejaký zvrátený, pekný vzťah, pozerávala som to ako decko s rodičmi... a s odstupom času zisťujem, že som sa buchla do Zdeny Studenkovej a toho jej chladu a odstupu. ()

Martin712

4 pseudocelebrity hadajuci zamestnanie ktore uz davno vedia...vsetko herci...kedy ho maju uz konecne povedat, alebo nepovedat vobec, urcuje rezia... ()

Pokri

Staré inkognito malo lepších hádačov, menej pokleslého humoru, ale Voštinár bol zas vtedy mastný buran prechádzajúci oneskorenou pubertou. Ten sa rokmi posunul do kategórie "nerušivý element". ()

bobo7171 odpad!

nechapem ako sa niekto moze bavit na nasilnom humore a na humore zalozenom na vlastnej blbosti. televizia opat ukazuje aku ma uroven.... Studenkova by mala ist uz do dochodku, toto by bol jej najlepsi vykon v zivote ()