Reklama

Reklama

Obsahy(1)

COLE HAUSER a nositelé oscarových nominací JAMES CROMWELL (nejlepší herec ve vedlejší roli, Prasátko Babe, 1995) a LAURENCE FISHBURNE (nejlepší herec, Tina Turner, 1993) v akčním kriminálním thrilleru bez pravidel. Pokud chce agent FBI Kevin Cole (Cole Hauser), infiltrovaný hluboko do brutální zločinecké organizace, uspět, musí použít extrémní prostředky. Když od tajemného bosse dostane příkaz vypátrat ukradené miliony, zaměří se na jeho účetního (LAURENCE FISHBURNE). Jakmile ale přitvrdí, začíná psychologický souboj. Kdo koho nyní vlastně ovládá? Vstupte do nemilosrdného světa organizovaného zločinu, v němž jste právě tak dobrý jako vaše poslední lež. Dále hraje Emmanuelle Chriqui (Zohan: Krycí jméno Kadeřník) (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (49)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Začínajúci režisér Nolan Lebovitz si na svoj debut vybral priveľké sústo. Chcel natočiť napínavý krimi thriller. Nepodarilo sa mu to. Mal k dispozícii dosť slušný rozpočet a aj celkom dobrých hercov, ale nedokázal to plne využiť. Najväčšou slabinou tohto titulu je nie zrovna najšťastnejšie spracovaný scenár. Film je zbytočne rozťahaný a neprehľadný. Je ťažké udržať pozornosť až do konca, ktorý tiež veru za moc nestojí. ** ()

Aiax 

všechny recenze uživatele

Režisér Nolan Lebovitz je zřejmě velký fanda série Saw. Jeho v pořadí teprve druhý film budí dojem, jako by chtěl natočit svoji vlastní Pilku, ale jinak a v jiném žánru. Výsledkem je vcelku průměrný krimi thriller, který je ovšem díky zmiňované inspiraci poměrně originální, temný a syrový, takže leckoho určitě zaujme. Mě osobně ovšem zdaleka nejvíc zaujal skvělý - úsporný a noirově drsňácký - výkon Cole Hausera, v němž, jak doufám, američtí filmoví pohlaváři díky tomuhle filmu objeví dalšího prvotřídního akčního hrdinu. ()

Reklama

teutates 

všechny recenze uživatele

Skromný Tortured prekvapil... film sa síce parkrát stráca, časový posun je celkom nepriehľadný, ale v konečnom dôsledku má čo ukázať. Snaživí herci, réžia, scénar... proste all - ("a snaha sa cení?!") Tento snímok ma milo prekvapil svojou symbolikou, ústrednou témou a snahou dokonale usadil. Avšak pár pochybnosti tuna je a preto 6/10... ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Cosi jako další Saw kombinované s Derailed, překombinované všemi těmi překvapivými zvraty kdo je kdo, a vcelku nijak zábavné. ----- Výstižný název filmu, který v sobě kombinuje Saw, Derailed či snímek V zajetí teroru. Dokonce tu hraje Laurence Fishburne jako v posledně jmenovaném. Mladý muž má mučit v odlehlé místnosti jiného muže. Vrátíme se ve flashbacku o pár týdnů zpět, kdy sledujeme, co mladý muž dělal, ke komu se přidal a zhruba proč. Pak se zas vrátíme do současnosti, zase do nedávné minulosti, zas zpět, a v tom zmatku nám má uniknout, jak neoriginální film to je a kolik dalších vykradl, jeden méně známý dokonce cituje skoro doslova. Nehledě na závěrečné odhalení, které zkušenějšímu diváku docvakne po asi půl hodině filmu a je natolik zoufalé, že unylou nudu předchozích minut nezachrání. Zkrátka překombinovaný, a přitom nudný snímek, který vlastně nemá co nabídnout v žádném směru. Snad jen zcela oddaným fanouškům Morphea. Disk taky nepatří k nějakým odvazům. Na úvod se spustí uřvaný protipirát (pořád přemýšlím, proč je u něj zrnitý obraz, má to snad evokovat, že digitální kopie digitálního média je zrnitá?), trailery na filmy Síla odvahy, Nebezepečný cíl, Nestyda, v menu najdeme dalších pět, ale jinak - nic. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Budu kreativní, co ještě vám mohu odstranit? Vím, že to nemohu dokázat, ale jak můžu vyvrátit falešné nařčení? Udělal jsem si praxi a získal prvního klienta a až do dnes mám stále jenom toho jednoho.Pro Ziggyho nepracují tlustí lidé, podejte mi nůž. Toliko pár moudrostí z dialogů hlavních aktérů a pojďme se ponořit do života Kevina Coleho, který se tak oddal své práci, že začne zanedbávat své okolí. Co je jeho hlavní práce? Mučení. Co je jeho nejhlavnější práce? Tak to je docela dobré vědět, on už to skoro zapomněl. Ke konci filmu se děj začíná moc komplikovat a závěrečné vyvrcholení nás docela ne(překvapí). ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v kanadském Vencouveru a v Britské Kolumbii. (Terva)

Reklama

Reklama