poster

Muka

 • USA

  Tortured

 • Slovensko

  Krvavá služba

Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2008, 107 min

 • Pharlap
  **

  Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, ze uz jsem to nekdy videl.. asi je to tim, ze si tento film vzal inspiraci z mnoha filmu a neumele to zplacal dokupy.. tim padem vysledek ac nadejny.. vysledkem velmi slaby. Navic mi vadily nektere strihove vsuvky.. nejdriv real.time.. pak 6 mesicu drive.. a 6mesicu pozdeji.. velmi necitlive prechody.. a chvilemi pro divaka nepochopitelne.. A nezachranil to ani "Morfeus" ani fotrik naseho vysetrovatele.. Tento film v konecnem dusledku je nudne krimi a v zadnem pripade neni thriller!(28.3.2009)

 • Radiq
  **

  Nepokládám se za blbého člověka (to by člověk musel být blbej, aby se pokládal), a proto mě pointa napadla přibližně v polovině filmu (pro neblbé lidi by následující věta mohla být spoiler). Protože čím extrémnějším by už nás mohli překvapit. Potěšil mě Robert LaSardo, kterej je pokérovanej snad víc a víc s každým filmem... No ale herecky, stejně jako on, i všichni ostatní byli průměrní jak průměrná délka penisu. Fishburne si vyměnil roli z filmu V zajetí teroru, kde stál na opačné straně mučidel, a vidět ho v jednom filmu s houserem, teda s Cole Hauserem, to jsem nikdy netušil, že se něco takového může stát. Hausera beru totiž spíš jako béčkovýho herce. Jo a pro všechny, co si čtou ostatní komentáře: tak zmatené to není (je to jenom blbé) a Saw to nepřipomíná...(24.3.2009)

 • sAreOn
  *

  Ten film byl opravdu muka... Pro mě zůstal úmysl tvůrcu nepochopen, bohužel... a ten konec vyznívá do ztracena, neboť pokoušet se vystavět takový film na tak malém prostoru (myšleno tak, že se více jak pů filmu neděje a pak najednou takový zvrat) je stupidní. Sice vcelku pěkné zpracování, ale to už to nezachrání.(10.5.2009)

 • Terva
  ***

  Budu kreativní, co ještě vám mohu odstranit? Vím, že to nemohu dokázat, ale jak můžu vyvrátit falešné nařčení? Udělal jsem si praxi a získal prvního klienta a až do dnes mám stále jenom toho jednoho.Pro Ziggyho nepracují tlustí lidé, podejte mi nůž. Toliko pár moudrostí z dialogů hlavních aktérů a pojďme se ponořit do života Kevina Coleho, který se tak oddal své práci, že začne zanedbávat své okolí. Co je jeho hlavní práce? Mučení. Co je jeho nejhlavnější práce? Tak to je docela dobré vědět, on už to skoro zapomněl. Ke konci filmu se děj začíná moc komplikovat a závěrečné vyvrcholení nás docela ne(překvapí).(6.4.2009)

 • teutates
  ***

  Skromný Tortured prekvapil... film sa síce parkrát stráca, časový posun je celkom nepriehľadný, ale v konečnom dôsledku má čo ukázať. Snaživí herci, réžia, scénar... proste all - ("a snaha sa cení?!") Tento snímok ma milo prekvapil svojou symbolikou, ústrednou témou a snahou dokonale usadil. Avšak pár pochybnosti tuna je a preto 6/10...(30.8.2008)

 • Cole Hauser

 • - Spoiler: Asi 5 minút pred koncom, keď Jimmi zastrelí bossa Ziggiho, je vidieť, že ho trafí priamo do srdca. Keď v nasledujúcej scéne Ziggi leží na zemi, strelná rana už nie je tam, kde bola, ale je viac k stredu. (xun)

 • - Natáčení probíhalo v kanadském Vencouveru a v Britské Kolumbii. (Terva)