Tajemství ztracené archy (TV film)

Monster Ark

Tajomstvo stratenej archy

Sci-Fi / Dobrodružný / Horor

USA, 2008, 85 min

• DavidWebb

Odpad tomu nedám iba kvôli tomu, že ako som už niekoľko krát písal, je to nesmierne dehonestujúce a za každým filmom je určitá snaha, vynaložené peniaze a čas, takže... Ale "filmy" podobného druhu sú naozaj dnom umenia živých obrázkov. Všetko zle... prenajímať si vojenskú techniku ako vrtuľník, humvees na vtákovinu, v ktorej idú zachraňovať svet traja vojaci, ktorí si nevedia zaviazať topánky so škuľavým veliteľom - ostreľovačom, a dialógmi ako "Ja už sám neviem čomu mám veriť" a "Nájdite to a zabite to!", no tak to už je paródia. Najsmutnejšie je, že podobný výplod vysiela TV v hlavnom vysielacom čase v piatok večer. Aspoň som rýchlejšie zaspal...(12.3.2016)

• SKreyn

Ufff, tak čo som čakal, toho som sa aj dočkal. Fakt je to riadny odpad. Chvíľu som to dokázal pozerať ale dlho sa to nedalo. Kamera je úplne na hovno, tá príšera je strašná, tým strašná myslím to, že je nerealisticky spracovaná, je to hneď aj laikovi jasné na prvý pohľad, že je počítačom vytvorená a nejak moc sa s tým nehrali. Inak potom som si všimol, že aj helikoptéra bola vytvorená počítačom. Tak to už je sila. Nepozerajte to!(8.8.2010)

• Eawy

Dámy a páni, kto toto vydrží pozera dokonca je borec, vydržala som to!!! Robila som si pri tom testy na autoškolu ale napriek tomu som chcela asi 20x vypnúť telku! Hrôôza, už asi veľmi dlho som nevidela takto zlý film.neviem čo to bolo, ja nezvyknem dávať len tak niečomu odpad, ale toto sa nedalo. 0%(9.8.2010)

• SOLOM.

Po zhlédnutí posledních tří dílů Wrong Turn jsem se rozhodl, že se podívám na úplný začátek režijní kariéry Declana O'Briena. I přes varování jehož se mi díky nízkému procentuálnímu hodnocení na netu dostalo, jsem do toho prostě musel jít. Chtěl jsem zjistit, zda je vážně takový packal, nebo má averze k němu je neoprávněná. No a on mne opět „nezklamal. Ani tento televizní film totiž neoplývá bůhvíjak dobrou kvalitou, nechybí v něm špatné digitální triky a krvavé cákance, ba ani špatné herecké výkony. Prostě jde o dalšího adepta na jeden z filmů, které stačí vidět jen jednou a věřím, že mnozí jej ani nedokoukají dokonce. Docela se divím, že se tomu propůjčila Renée O'Connor, ale asi se jí po dvou děckách hodí každá kačka. Už dávno není tou „sexy“ blondýnou, která se ráda mazlila se Xenou. I tady ovšem patří k tomu nejlepšímu, co je zde k vidění (tedy její výstřih určitě). Bohužel na celém filmu není moc věcí, které by se daly pochválit. Už se budu opakovat po několikáté, ale kameramany kteří trpí třesavkou, by měli vyhodit ze showbyznysu. Nesnáším roztřepané záběry, stupidní dialogy o víře (jakožto nevěřícího mě tyhle žvásty opravdu nezajímají – možná tak ve filmech o posedlých) a plechové monstra, která skáčou po place jak blechy, pomalu nezranitelné a ještě k tomu velmi špatně zvládnuté po vizuální stránce.(20.11.2012)

• Pitryx

Solidně odfláknutá práce. Netvor má sice nápad, ale jeho figurka je spíše směšná než cokoli jiného. Děj je praštěný, možná by se našlo pár dobrých myšlenek. Ale jinak jde skutečně o hodně podprůměrný film. Přemýšlel jsem dát něco málo za nápaditou figurku té potvory, jak jsme zmínil, ale za sprosté okopírování scény z mnou oblíbených „Raiders of the Lost Ark“ nedám ani bodíček. 201311028311/8442(1.2.2014)