Tajemství ztracené archy (TV film)

Monster Ark

Tajomstvo stratenej archy

Sci-Fi / Dobrodružný / Horor

USA, 2008, 85 min

• Z0oMb3E

H? Ja som to sledoval sledoval a zrazu bol koniec. Na tvári mi ostal výraz H? o čom to sakra bolo? Dobre nízkorozpočtová Gabriela si išla "vykopávať" mŕtvoly ktoré v Xene pobila, no našla len nezničiteľné niečo v štýle nelietavého pterodaktyla. To, že sa dve náboženstvá v časoch svätej vojny spojili aby nič nedosiahli, budiš. To že teórie vyvucané z prsta priamo na mieste vtlačia slzy do očí a natrhnú bránicu by sa tiež dali akceptovať. No to, že sa tak brutalbéčkový a určite na dlh točený film hrá, pomocou vykrádačiek Múmie či Indiany, na niečo o kus väčšie je neodpustiteľné. Samozrejme béčkovosť kypí na plné gule, čoho dôkazom sú mizerné efekty, slabá výprava, zbytočné dialógy či nezmyselné zábery. Nemôžem si pomôcť, ale keby sa film v polovici náhle zmenil na porno nedokázal by ani trochu zaujať. Dokonca aj pre fanúšika podobných filmov bolo kus utrpenie odpozerať za iných okolností príjemných 80 minút. A ak mi bude ešte niekto niekedy tvrdiť, že pôvodné znenie je lepšie ako dabing, do hrobu mu pribalím vypálené DVD s nádhernou slovenčinou.(29.9.2011)

• Eawy

Dámy a páni, kto toto vydrží pozera dokonca je borec, vydržala som to!!! Robila som si pri tom testy na autoškolu ale napriek tomu som chcela asi 20x vypnúť telku! Hrôôza, už asi veľmi dlho som nevidela takto zlý film.neviem čo to bolo, ja nezvyknem dávať len tak niečomu odpad, ale toto sa nedalo. 0%(9.8.2010)

• SKreyn

Ufff, tak čo som čakal, toho som sa aj dočkal. Fakt je to riadny odpad. Chvíľu som to dokázal pozerať ale dlho sa to nedalo. Kamera je úplne na hovno, tá príšera je strašná, tým strašná myslím to, že je nerealisticky spracovaná, je to hneď aj laikovi jasné na prvý pohľad, že je počítačom vytvorená a nejak moc sa s tým nehrali. Inak potom som si všimol, že aj helikoptéra bola vytvorená počítačom. Tak to už je sila. Nepozerajte to!(8.8.2010)

• Copter

Je to absolutní sračka,s přiíběhem,který by vymyslel i osmiletý retardek s pastelkou v mozku.A oni to maj zas dávat a to ještě v sobotu v hlavnim vysílacim čase.Hrozně sem se u toho nudil a nechápu proč v tom hrála ta blondýna ze xeny.A ty ostatní herci asi měli jenom vytisklej rychlokurz herectví aby je tam vzali.Prostě mega sračka,a ty efekty!bože,ty efekty!Vojáci střílí ze samopalů po tom monstru a ani škrábnutí a když po něm hodí granát neni tam ani šmouha!(16.5.2015)

• DavidWebb

Odpad tomu nedám iba kvôli tomu, že ako som už niekoľko krát písal, je to nesmierne dehonestujúce a za každým filmom je určitá snaha, vynaložené peniaze a čas, takže... Ale "filmy" podobného druhu sú naozaj dnom umenia živých obrázkov. Všetko zle... prenajímať si vojenskú techniku ako vrtuľník, humvees na vtákovinu, v ktorej idú zachraňovať svet traja vojaci, ktorí si nevedia zaviazať topánky so škuľavým veliteľom - ostreľovačom, a dialógmi ako "Ja už sám neviem čomu mám veriť" a "Nájdite to a zabite to!", no tak to už je paródia. Najsmutnejšie je, že podobný výplod vysiela TV v hlavnom vysielacom čase v piatok večer. Aspoň som rýchlejšie zaspal...(12.3.2016)