Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bill Holden právě dopsal svou první hru, po které proti jeho vůli skočí stárnoucí hvězda Broadwaye Ginger Rogers!

Stanley Krown (William Holden) je začínající divadelní autor, který přesně „ví“, jak napsat hru a jak se v ní má správná herečka chovat, aby na jevišti dosáhli úspěchu. Je přesvědčen, že přesně tyhle vědomosti chybí slavné Beatrice Page (Ginger Rogers) a jejímu producentovi a exmanželovi Harry Phillipsovi (Paul Douglas), jejichž nejnovější společný kus opět propadl. Potíž je v tom, že Beatrice si zatvrzele odmítá přiznat, že se na role mladých dívek už dávno nehodí. Když Krown předloží Phillipsovi svůj námět, Beatrice si namísto role matky vybere postavu dcery. (dopitak)

(více)

Recenze (2)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Příliš ukecané, dost high top, ale vtipu prosté. Škoda, protože tohle herecké obsazení mělo našlápnuto navíc, což první scéna se setkáním divadelní hvězdy a sebevědomého autora v divadelní kavárně potvrdila. Konec se ale jaksi vytratil s postavou začínající herečky Sally Carver, která se objevovala a ztrácela, aniž by její role trvale zásadně posunula děj. ()

danecek24

všechny recenze uživatele

11. Zlatý Glóbus za rok 1953 - cena (1) - *Objev roku (herečka) - Pat Crowley (Pozn.: Cenu získala i za výkon ve filmu "Money From Home") ()

Reklama

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Marion Ross v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Reklama

Reklama