Podvodníci

(pořad)
  • Česko Podvádíš mě! (více)
Reality-TV
USA, 2000, 290x30 min

Skrytá kamera pomáha odhaliť neveru partnera či partnerky. A moderátor Joey Greco zase pomáha párom obnoviť ich vzťah a dôveru.  Dôvera, láska a rešpekt sú základom každého vzťahu. Tieto základy sa však dokážu veľmi rýchlo zboriť, ak jeden z partnerov začne toho druhého podozrievať z podvodu a zrady. Reality šou Podvodníci chce pomôcť tým, kto si chcú objasniť situáciu. Detektívi pozorne sledujú partnera podozrievaného z nevery a skutočne ho dokážu prichytiť in flagranti. Moderátor relácie spolu so zainteresovanými stranami sa pokúsi vyriešiť problém, priviesť partnerov k vzájomnej otvorenej diskusii a úsiliu vzťah znovu obnoviť. V každej epizóde vystupujú dva páry, ktorým moderátor Joey Greco chce pomôcť. Zároveň sa venuje aj návratu do predchádzajúcej epizódy, aby sa dozvedel, ako to vyšlo jeho vtedajším hosťom. (oficiální text distributora)

Wiikii

Na co tato show vlastně je? Objevují se zde hlavně agresivní, psychicky labilní lidé, které vždy po odhalení podvodu na sebe křičí a hází po sobě vše možné, jak tlupa paviánů a u mnohých se i IQ pohybuje na stejné úrovni. No některé příběhy jsou zajímavé a skrývají více než jen podvádění. Jenže těchto zajímavých příběhů je minimum. .... HODNOCENÍ: 35% (2*) ()

chrispe

Z toho pořadu kape úlisnost a pokrytectví. Pan moderátor se stává na pár minut nejlepším kámošem podváděného člověka a starostlivě rozdává poslední pokyny gorilám, než na toho odpornýho nevěrníka vlítnou. Hlavně vše v klidu (ale řekněme si to narovinu, největší radost nejspíš má, když se strhne pěkný tóčo). Přijdou mi zajímavý nejrůznější reakce - od sypání si popela na hlavu, po okamžitý zpětný útok. Ale ono se to rychle omrzí a pak si najednou člověk přijde jako blbec, protože ruku na srdce, koho tohle doopravdy zajímá? ()

Vančura odpad!

Neuvěřitelná sračka. Kam ještě může formát reality show klesnout? Dočkáme se někdy verze, kde budou účastníci na povel štábu nakonec umírat? (Když už jim nestačí se před kamerou dokonale znemožnit a zničit si život). Kdyby to bylo aspoň zábavné, ale člověk u toho jen žasne, jak je něco takového vůbec možné. Vrcholně pokleslý pořad, z něhož se mi chce zvracet. ()

oasismanik

Greco ako malý, slizký, odporný mudrlant a šalamún, ktorý sa občas jebe do vecí, do ktorých ho vôbec nič nie je. Tvári sa, že chce pomôcť, no problémy dotyčných sú mu úplne ukradnuté. Zarábanie na ľudskom utrpení na spôsob hlúpej ameriky. Ale dá sa na tom dosť často zabaviť, emocie pri takejto kravine u mna neboli :D ()

Erinye odpad!

Co to jako má být? Zábavná show a pro koho? (I když v USA už je možné opravdu všechno). Ať se na mě nikdo nezlobí, nebo třebas i zlobí, ale tohle je jen pro silné nervy. Jak hluboko ještě může člověk klesnout? Nekoukatelná, nesmyslná změť čehosi, co hodnotím jako ódu na lidskou blbost. A pokud jsou to epizody z "normálního života", tak já jsem královna ze Sáby. Jednoznačně odpad!! ()