Reklama

Reklama

Podvodníci

(pořad)
  • Česko Podvádíš mě! (více)
Reality-TV
USA, 2000, 290x30 min

Obsahy(1)

Skrytá kamera pomáha odhaliť neveru partnera či partnerky. A moderátor Joey Greco zase pomáha párom obnoviť ich vzťah a dôveru.  Dôvera, láska a rešpekt sú základom každého vzťahu. Tieto základy sa však dokážu veľmi rýchlo zboriť, ak jeden z partnerov začne toho druhého podozrievať z podvodu a zrady. Reality šou Podvodníci chce pomôcť tým, kto si chcú objasniť situáciu. Detektívi pozorne sledujú partnera podozrievaného z nevery a skutočne ho dokážu prichytiť in flagranti. Moderátor relácie spolu so zainteresovanými stranami sa pokúsi vyriešiť problém, priviesť partnerov k vzájomnej otvorenej diskusii a úsiliu vzťah znovu obnoviť. V každej epizóde vystupujú dva páry, ktorým moderátor Joey Greco chce pomôcť. Zároveň sa venuje aj návratu do predchádzajúcej epizódy, aby sa dozvedel, ako to vyšlo jeho vtedajším hosťom. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (55)

Mustaffa 

všechny recenze uživatele

Jo, tohle je vážně skvělá záležitost, skvěle se pobavíte i zasmějete. Někdy je to i dost akční, jak je všeobecně známo, tak např. američtí raperští gangstři jsou ostří kluci ze streetu a když na ně naběhnete s dvaceti kamerami, moderátorem a s nasranou podvedenou starou jednoho z nich, tak to pak lítají pěsti i kulky, ale ne podvodníka, ale z revolveru. Jednou si pamatuji, že moderátora i pobodali. Celá reality show spočívá v tom, že si najmete televizní štáb na sledování vašeho milého a ti ho po určitou dobu sledují, dokud nenatočí dost důkazů o jeho "věrnosti" a pak následuje konfrontace jak s podvodníkem (podvodnicí), tak i s milenkou či milencem. A to je vážně nášup, protože většina konfrontací bývá, když si to spolu rozdávají v autě na parkovišti a tak podobně. ()

Erinye odpad!

všechny recenze uživatele

Co to jako má být? Zábavná show a pro koho? (I když v USA už je možné opravdu všechno). Ať se na mě nikdo nezlobí, nebo třebas i zlobí, ale tohle je jen pro silné nervy. Jak hluboko ještě může člověk klesnout? Nekoukatelná, nesmyslná změť čehosi, co hodnotím jako ódu na lidskou blbost. A pokud jsou to epizody z "normálního života", tak já jsem královna ze Sáby. Jednoznačně odpad!! ()

Reklama

Adam_666

všechny recenze uživatele

zasraná bouda na chlapy. nastrci na nej sexi babu a pak ho sledují .. a pak vse reknou manzelce. tomu moderatorovi bych jednu ubalil. tem moderator je uplnej dement. viděl jsem druhy díl no a jak šel ,,konfrontovat,, obklopenej 10 chlapama z ochranky toho černocha tak to byla sila. nedivim se že dal kameramanovi přes hubu. Všichni jsou tam herci kromě hlavního páru. (manželka,manžel) ()

andrewz 

všechny recenze uživatele

„Nedlužíte svým podvedeným divákům pravdu?“ ptá se investigativní reportérka. „Divákům dlužím tak maximálně 43 minut vzrušující zábavy,“ reaguje producent pořadu. V naivní víře, že jde o nefalšovanou reality show, jsem se nenudil. Dál ale sledováním pořadu nehodlám zabíjet čas. V pravém světle totiž Podvodníci ztrácí veškerou atraktivitu. A navíc se mi nezdá fér, jak nestydatým způsobem tahají tvůrci diváky za nos – tím spíš, jak často se snaží sami moralizovat. 30 % ()

alambert odpad!

všechny recenze uživatele

Hned první příběh, který jsem viděl, mě naprosto odrovnal. Sto kilová zrůda se diví, že ji její slušně zachovalej chlap podvádí...přitom sama se s ním kdysi seznámila, když byl ženatej a přebrala ho jeho tehdejší ženě. Už to ji nedává právo dělat scény. Kromě toho, když ze sebe někdo udělá takovouhle obludu, nemůže se divit, že se na něj jeho protějšek vy*ere. Manželská smlouva není oprávnění udělat ze sebe prase. Konfrontace už tomu pak jenom nasadila korunu. Tahle stokilová zrůda se vrhá na padesáti kilovou milenku, chlápek se ji snaží bránit a je za to ochrankou odtažen(!!!) ve škrtícím úchopu (!!!) ven. Pak ho v převaze asi tak dvacet na jednoho svlíknou...prostě paráda... ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama