Podvodníci (TV pořad)

Podvodníci

Reality-TV

USA, 2000, 290x30 min

• oasismanik

Greco ako malý, slizký, odporný mudrlant a šalamún, ktorý sa občas jebe do vecí, do ktorých ho vôbec nič nie je. Tvári sa, že chce pomôcť, no problémy dotyčných sú mu úplne ukradnuté. Zarábanie na ľudskom utrpení na spôsob hlúpej ameriky. Ale dá sa na tom dosť často zabaviť, emocie pri takejto kravine u mna neboli :D(19.6.2010)

• andrewz

„Nedlužíte svým podvedeným divákům pravdu?“ ptá se investigativní reportérka. „Divákům dlužím tak maximálně 43 minut vzrušující zábavy,“ reaguje producent pořadu. V naivní víře, že jde o nefalšovanou reality show, jsem se nenudil. Dál ale sledováním pořadu nehodlám zabíjet čas. V pravém světle totiž Podvodníci ztrácí veškerou atraktivitu. A navíc se mi nezdá fér, jak nestydatým způsobem tahají tvůrci diváky za nos – tím spíš, jak často se snaží sami moralizovat. 30 %(21.6.2014)

• Adam_666

zasraná bouda na chlapy. nastrci na nej sexi babu a pak ho sledují .. a pak vse reknou manzelce. tomu moderatorovi bych jednu ubalil. tem moderator je uplnej dement. viděl jsem druhy díl no a jak šel ,,konfrontovat,, obklopenej 10 chlapama z ochranky toho černocha tak to byla sila. nedivim se že dal kameramanovi přes hubu. Všichni jsou tam herci kromě hlavního páru. (manželka,manžel)(17.1.2013)

• rikitiki

Otřesně pokrytecké jsou hlavně komentáře týmu "vyšetřovatelů nevěr" typu: "Jste v pořádku?" "Uklidněte se, jde to vyřešit v klidu" a podobné bláboly. Dá se to brát snad jenom jako dobrá nápověda, s kým v Americe nikdy nechodit. Protože pako, které si pozve televizní štáb, aby mohl před všemi předvést, že je podváděný, je ten nejhorší možný týpek na jakýkoliv vztah. A to včetně vztahu korespondenčního. /23. 1. 13./(23.1.2013)

• peiton

Kladiem si otázku k čomu je osožná takáto relácia.Amerika a ich jednotlivé televízie už nevedia ako majú na seba strhnúť a upriamiť všetku pozornosť.Odhaliť neveru partnera je skutočne vrcholne trápnym divadielkom,ako pre podozrivého tak i pre sledujúceho.A to všetko pod drobnohľadom kamery.Mám dosť viac my netreba.A neuznávam takúto formu kvázy ,,zábavy".Ozaj netreba vytahovať všetky špinavosti na svetlo sveta a treba mať aj tú svoju pomyselnú 13.komnatu.(10.7.2013)