Podvodníci

(TV pořad)
  • Česko Podvádíš mě! (více)
Reality-TV
USA, 2000, 290x30 min

Skrytá kamera pomáha odhaliť neveru partnera či partnerky. A moderátor Joey Greco zase pomáha párom obnoviť ich vzťah a dôveru.  Dôvera, láska a rešpekt sú základom každého vzťahu. Tieto základy sa však dokážu veľmi rýchlo zboriť, ak jeden z partnerov začne toho druhého podozrievať z podvodu a zrady. Reality šou Podvodníci chce pomôcť tým, kto si chcú objasniť situáciu. Detektívi pozorne sledujú partnera podozrievaného z nevery a skutočne ho dokážu prichytiť in flagranti. Moderátor relácie spolu so zainteresovanými stranami sa pokúsi vyriešiť problém, priviesť partnerov k vzájomnej otvorenej diskusii a úsiliu vzťah znovu obnoviť. V každej epizóde vystupujú dva páry, ktorým moderátor Joey Greco chce pomôcť. Zároveň sa venuje aj návratu do predchádzajúcej epizódy, aby sa dozvedel, ako to vyšlo jeho vtedajším hosťom. (oficiální text distributora)

lillien

Televizní šmíráci slídí na pokyn zoufalce, který podezírá partnera z nevěry, kolem záletníka. Když mají dostatek důkazů, že frajerovo zdůvodnění "mám moc práce" v překladu skutečně znamená: "mrdám jinde", tak nastrčí všechny protagonisty do situace, kdy si to mohou vyříkat a máme prý o zábavu postaráno. Až na to, že je to pořád stejně dokola to samé, maximálně se někdy situace vyhrotí, padne facka, nebo kopanec, většinou tečou slzy, stříkají zhrzené emoce, létají nadávky. Ano, takhle to v životě chodí a být v kůži toho podváděného není nic příjemného. Ale koukat se na to mi nepřineslo vůbec nic. Tak nějak se pořád nemůžu zbavit dojmu, že sledováním těch patálií parazituji na neštěstí druhých a tomu neříkám dobrá zábava. ()

rikitiki odpad!

Otřesně pokrytecké jsou hlavně komentáře týmu "vyšetřovatelů nevěr" typu: "Jste v pořádku?" "Uklidněte se, jde to vyřešit v klidu" a podobné bláboly. Dá se to brát snad jenom jako dobrá nápověda, s kým v Americe nikdy nechodit. Protože pako, které si pozve televizní štáb, aby mohl před všemi předvést, že je podváděný, je ten nejhorší možný týpek na jakýkoliv vztah. A to včetně vztahu korespondenčního. /23. 1. 13./ ()

Vančura odpad!

Neuvěřitelná sračka. Kam ještě může formát reality show klesnout? Dočkáme se někdy verze, kde budou účastníci na povel štábu nakonec umírat? (Když už jim nestačí se před kamerou dokonale znemožnit a zničit si život). Kdyby to bylo aspoň zábavné, ale člověk u toho jen žasne, jak je něco takového vůbec možné. Vrcholně pokleslý pořad, z něhož se mi chce zvracet. ()

selfesteem

Nestárnoucí komentátor pan Joey Greco nasazuje vážný výraz, protože tady jde o vážnou věc, přátelé! Ve státech to "nevěrníci" nemají zrovna snadné. Pokud máte pocit, že je vám přítel/přítelkyně, manžel/manželka nevěrný/á, stačí zavolat na hotline reality show "Cheaters" a vaše pochybnosti budou za pár dní spolehlivě potvrzeny. Skryté kamery nejen venku, ale i v bytech nic netušících podvodníků, automobilové honičky, sledování pomocí helikoptéry, lži, výmluvy, rvačky, výčitky a mnohdy velmi zajímavá zjištění, jako v životě. A tohle je bohužel u některých nešťastníků sám život. Občas to celé působilo hodně depresivně a mně se z toho otvírala kudla v kapse. "Miláčku, strašně mi chybíš, nudím se a tak se jen pojedu chvilku někam projet." "Za chvíli jsem doma, miluju tě." A přitom záběry skrytých kamer mluví za vše ... ()

MM_Ramone

Američan Joey Greco je neúnavný sliedič, ktorý má k dispozícii štáb skúsených spolupracovníkov, niekoľko vozidiel a kvalitnú kamerovú techniku. Jeho relácia "Podvodníci" je založená na tom, že na žiadosť jedného z partnerov odhalí a zdokumentuje neveru toho druhého. Pár dní sledovania, niekoľko minút inkriminujúcich záberov a následná konfrontácia. Tá spravidla býva plná vypätých emócií. Veľmi zaujímavý nápad pre reality show, ktorý by sa zrejme ujal aj v našich končinách. *** ()