Podvodníci

(pořad)
  • Česko Podvádíš mě! (více)
Reality-TV
USA, 2000, 290x30 min

Skrytá kamera pomáha odhaliť neveru partnera či partnerky. A moderátor Joey Greco zase pomáha párom obnoviť ich vzťah a dôveru.  Dôvera, láska a rešpekt sú základom každého vzťahu. Tieto základy sa však dokážu veľmi rýchlo zboriť, ak jeden z partnerov začne toho druhého podozrievať z podvodu a zrady. Reality šou Podvodníci chce pomôcť tým, kto si chcú objasniť situáciu. Detektívi pozorne sledujú partnera podozrievaného z nevery a skutočne ho dokážu prichytiť in flagranti. Moderátor relácie spolu so zainteresovanými stranami sa pokúsi vyriešiť problém, priviesť partnerov k vzájomnej otvorenej diskusii a úsiliu vzťah znovu obnoviť. V každej epizóde vystupujú dva páry, ktorým moderátor Joey Greco chce pomôcť. Zároveň sa venuje aj návratu do predchádzajúcej epizódy, aby sa dozvedel, ako to vyšlo jeho vtedajším hosťom. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Američan Joey Greco je neúnavný sliedič, ktorý má k dispozícii štáb skúsených spolupracovníkov, niekoľko vozidiel a kvalitnú kamerovú techniku. Jeho relácia "Podvodníci" je založená na tom, že na žiadosť jedného z partnerov odhalí a zdokumentuje neveru toho druhého. Pár dní sledovania, niekoľko minút inkriminujúcich záberov a následná konfrontácia. Tá spravidla býva plná vypätých emócií. Veľmi zaujímavý nápad pre reality show, ktorý by sa zrejme ujal aj v našich končinách. *** ()

chrispe

Z toho pořadu kape úlisnost a pokrytectví. Pan moderátor se stává na pár minut nejlepším kámošem podváděného člověka a starostlivě rozdává poslední pokyny gorilám, než na toho odpornýho nevěrníka vlítnou. Hlavně vše v klidu (ale řekněme si to narovinu, největší radost nejspíš má, když se strhne pěkný tóčo). Přijdou mi zajímavý nejrůznější reakce - od sypání si popela na hlavu, po okamžitý zpětný útok. Ale ono se to rychle omrzí a pak si najednou člověk přijde jako blbec, protože ruku na srdce, koho tohle doopravdy zajímá? ()

peiton odpad!

Kladiem si otázku k čomu je osožná takáto relácia.Amerika a ich jednotlivé televízie už nevedia ako majú na seba strhnúť a upriamiť všetku pozornosť.Odhaliť neveru partnera je skutočne vrcholne trápnym divadielkom,ako pre podozrivého tak i pre sledujúceho.A to všetko pod drobnohľadom kamery.Mám dosť viac my netreba.A neuznávam takúto formu kvázy ,,zábavy".Ozaj netreba vytahovať všetky špinavosti na svetlo sveta a treba mať aj tú svoju pomyselnú 13.komnatu. ()

OG_Swifty

Tento druh "zábavy" asi není pro každého, defacto to ani není vtipné. Show staví na lidské škodolibosti, agresivitě a podobných pudech, které se snažíme v normálním životě potlačit. Viděl jsem dílů pouze několik, ale byla to obvykle síla - samozřejmě především konfrontace jsou pro dotyčné hodně nepříjemné a téměř vždy dochází k nějaké formě násilí (od submisivních chudáků, kteří se nechají pohlavkovat až po ty agresivní hrdiny). Je to zábava, ačkoliv docela nevkusná. Proto 3* ()

oasismanik

Greco ako malý, slizký, odporný mudrlant a šalamún, ktorý sa občas jebe do vecí, do ktorých ho vôbec nič nie je. Tvári sa, že chce pomôcť, no problémy dotyčných sú mu úplne ukradnuté. Zarábanie na ľudskom utrpení na spôsob hlúpej ameriky. Ale dá sa na tom dosť často zabaviť, emocie pri takejto kravine u mna neboli :D ()