Podvodníci

(pořad)
  • Česko Podvádíš mě! (více)
Reality-TV
USA, 2000, 290x30 min

Skrytá kamera pomáha odhaliť neveru partnera či partnerky. A moderátor Joey Greco zase pomáha párom obnoviť ich vzťah a dôveru.  Dôvera, láska a rešpekt sú základom každého vzťahu. Tieto základy sa však dokážu veľmi rýchlo zboriť, ak jeden z partnerov začne toho druhého podozrievať z podvodu a zrady. Reality šou Podvodníci chce pomôcť tým, kto si chcú objasniť situáciu. Detektívi pozorne sledujú partnera podozrievaného z nevery a skutočne ho dokážu prichytiť in flagranti. Moderátor relácie spolu so zainteresovanými stranami sa pokúsi vyriešiť problém, priviesť partnerov k vzájomnej otvorenej diskusii a úsiliu vzťah znovu obnoviť. V každej epizóde vystupujú dva páry, ktorým moderátor Joey Greco chce pomôcť. Zároveň sa venuje aj návratu do predchádzajúcej epizódy, aby sa dozvedel, ako to vyšlo jeho vtedajším hosťom. (oficiální text distributora)

Nick321 odpad!

To je žumpovní pořad. :D Navenek to má moralizovat a vystrašit nevěrníky, i když nevěra už dávno není trestná (přinejmenším v západním světě), na druhé straně, když odhlédneme od toho, že je to jistě všechno jen vyumělkované divadýlko pro diváky, co je horší? Podvádějící partner/ka nebo manipulativní partner stíhač / partnerka fůrie, která protějšku nedá pokoje a v podstatě ho do nevěry tlačí? Přání otcem myšlenky. ()

alambert odpad!

Hned první příběh, který jsem viděl, mě naprosto odrovnal. Sto kilová zrůda se diví, že ji její slušně zachovalej chlap podvádí...přitom sama se s ním kdysi seznámila, když byl ženatej a přebrala ho jeho tehdejší ženě. Už to ji nedává právo dělat scény. Kromě toho, když ze sebe někdo udělá takovouhle obludu, nemůže se divit, že se na něj jeho protějšek vy*ere. Manželská smlouva není oprávnění udělat ze sebe prase. Konfrontace už tomu pak jenom nasadila korunu. Tahle stokilová zrůda se vrhá na padesáti kilovou milenku, chlápek se ji snaží bránit a je za to ochrankou odtažen(!!!) ve škrtícím úchopu (!!!) ven. Pak ho v převaze asi tak dvacet na jednoho svlíknou...prostě paráda... ()

Mr.nachos odpad!

To, že americká nátura je jiná než ta naše není žádná novinka, ale to, co dokážou předvést, když zjistí že jim je jejich polovička nevěrná, to je mazec. Nejdůležitější je co nejvíc nadávat, řvát nejlépe tak, aby mě bylo slyšet i ve vedlejším městě a neustále běhat za oním nevěrníkem, strkat do něj, jo jo jo, hlavně ať je na co koukat. Nevěra nepotěší nikoho, ale moje vlastní sebeúcta a hrdost mi nedovolí se byť jen na chvíli vcítit do těch hysterickejch slepic a pitomců. ()

oasismanik

Greco ako malý, slizký, odporný mudrlant a šalamún, ktorý sa občas jebe do vecí, do ktorých ho vôbec nič nie je. Tvári sa, že chce pomôcť, no problémy dotyčných sú mu úplne ukradnuté. Zarábanie na ľudskom utrpení na spôsob hlúpej ameriky. Ale dá sa na tom dosť často zabaviť, emocie pri takejto kravine u mna neboli :D ()

MM_Ramone

Američan Joey Greco je neúnavný sliedič, ktorý má k dispozícii štáb skúsených spolupracovníkov, niekoľko vozidiel a kvalitnú kamerovú techniku. Jeho relácia "Podvodníci" je založená na tom, že na žiadosť jedného z partnerov odhalí a zdokumentuje neveru toho druhého. Pár dní sledovania, niekoľko minút inkriminujúcich záberov a následná konfrontácia. Tá spravidla býva plná vypätých emócií. Veľmi zaujímavý nápad pre reality show, ktorý by sa zrejme ujal aj v našich končinách. *** ()