poster

Výbuch za úsvitu

 • Rusko

  Něslužebnoje zadanije 2: Vzryv na rassvětě

 • Rusko

  Nesluzhebnoe zadanie - Vzryv na rassvete

 • Rusko

  Неслужебное задание 2: Взрыв на рассвете

Válečný

Rusko, 2004, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Smok
  ***

  Veľmi dobre spracovaná vojnovka od našich východných susedov. Milovníka tohto žánru určite poteší. Kozácky starešina Serba je drsný týpek, veď už si svoje odkrútil.(4.8.2008)

 • Bobek27
  *

  čekal jsem od toho mnohem víc a hlavně od Pavla Maykova, který se mi moc líbil v Brigádě, ale byl jsem naopak zklamán. Amatérsky natočený film, z chybami a celkem nevěrohodným zpracováním. Navíc věčně drsný výraz stařešiny Serby mě iritoval. Škoda(25.11.2008)

 • KoleckoR
  **

  Jedna hvězdička za posledních pár minut filmu - skutečná ukázka bojového výsadku, resp. demonstrace ruské síly. Druhá za scény odehrávající se ve 2WW. Jinak to bylo o čem? Viděl jsem spíš přihloupé vojáčky, než armádní elitu. A ani jsem nějak nepřišel na hlavní pointu filmu - jak to dopadlo s těmi náložemi?(23.11.2010)

 • RetroMan
  **

  Jakési pokračování filmu BEZ ROZKAZU s chrabrým Kozákem Serbou. Ruští filmaři umí točit válečné filmy, k tomu jim dobře slouží bohatý zdroj válečného materiálu v podobě zbraní, uniforem, vojenských ploch a celkové atmosféry početné, leč řádně vyschlé Armiji. Rozvědčík Serba, příslušník kazašského národa na penzi, je přizván na vojenskou akci, při které Ruská Armija provádí vojenské cvičení, při kterém narazí na jednom ostrově v bažinatém mokřadu na německé dálkově řízené minové pole. Ačkoli paradesantní jednotka Ruské Armiji by totéž musela zvládnout zneškodnit také, sledujeme Serbu, jak vzpomíná na jednu ze svých četných dobrodružných válečných operací na tomto místě v roce 1944.(8.2.2011)

 • joywork
  *

  Ač mám rozličné válečné filmy z období 20 století rád, u tohoto se mi zdálo, že vidím náborový film do ruské armády. Máme možnost nahlédnout pod pokličku výcviku ruské speciální jednotky, která se během jednoho výcvikového dne octne v bažinách, která byla během 2. svět. války zaminována a nyní dojde k náhodnému výbuchu. V této oblasti operoval v té době voják, který shodou náhod nyní bydlí v sousední vesnici, proto je pozván, aby ozřejmil systém nástražného systému. Ten po příchodu začne vyprávět svoji story......a problém zaminování a jeho vyřešení nám však tento snímek nenabídne....(22.12.2011)