• Austrálie

USA, 1983, 82 min

Charlie Ahearn

Charlie Ahearn

Chris Stein

Pro fanoušky pořádnýho hip hopu jak dělaný. Ostatní se asi budou nudit. Rapový části zabíraj podstatnou část stopáže a když se nerapuje, tak se breakuje, nebo běží beat a někdo maluje graffiti. Děj je v podstatě jen o klukovi co maluje a pak vymaluje prostor na party. Důležitá je ta pohodová atmosféra.(1.10.2010)

Hip-Hop v té době byl ještě v plenkách a bylo to něco, co dělal člověk pro svoji zábavu ne pro peníze jako dnes. Ale tak samozřejmě můžem se zde podívat, jak to všechno vzniklo a odkud legendy pocházejí.(29.10.2009)

Naprosto dokonalý snímek , který ukáže divákům že hip hop neni o rovných čepicích a vytahaných kalhotách.Dávám 90 % a souhlasím s komentářem balona.(11.8.2010)

Z nostalgie davam ctyri, ale je to spis za tri- mozna by bylo zajimavejsi ten pribeh/nepribeh uplne vynechat a natocit cistej dokument a pocatcich hiphopu a o atmosfere te doby..(5.4.2011)

Good movie, real graff.(27.4.2018)

Pro fanoušky Hip hopové kultury kult, pro ostatní zřejmě nic neříkající. Fascinuje mě , že ve filmu je naprosto vše co se této kultury týče. Old school is true school :)(2.8.2013)