Mladou Marichuy zachrání před vězením sympatický psycholog Juan Miguel, který se jí snaží pomáhat i po propuštění. Vzájemné sympatie přerůstají v lásku, ale mladý pár bude muset v cestě za štěstím překonat spoustu překážek... (oficiální text distributora)

Marek1991

Videl som niečo a bol som prekvapený akou nádhernou ženou sa stala Maite Perroni. Z dievčaťa hrajúceho v telenovele pre deti a mladistvých, dievčaťu, čo krásne spieva a tiež spievalo v skupine RBD sa stala žena a pani herečka. William Levy tam je za typického krásavca. Tieto všetky telenovely sú nereálne. Vykreslovať všetko takto. V Mexiku je takýchto belochov pomenej, čo jej dáva síce určité čaro, ale aj nereálnosť. Tie prestrihy za tou babičkou sa mi nepáčili. Takisto ani spoločenský život, všetko tam bolo také zvláštne, ale z telenoviel patrí k najlepším. Príbeh dievčaťa, takého akoby blázna a šialená láska ma zaujala. Také nespútané, bláznivé, milé a pekné. ()

stOKYi

Na začiatok, Maite Perroni je nádherný kus ženskej a padla mi do oka už v seriály Rebeli. Síce Nespútaný Anjel nieje "keď budeš moja" (to úplne najlepšie čo bolo vyprodukované na pôde južnej ameriky), ani "Jago, kráľ džungle" ale aj tak to patrí medzi to najlepšie z dielne "ľahni, vypni mozog a nasávaj". Horlivo sa teším na každý jeden diel. Počítam minúty kedy sa opäť stretne Maričuj s Chuanom Migelom a splanie tá neskrotná vášeň medzi nimi. Užívam si každú minútu a reklamy sú mi trestom. Dni čakania (hlavne víkendy) stále musím rozmýšľať, čo sa môže zase nečakané udiať. Záporné postavy majú svoj dokonale vykreslený charakter, aký v tomto žánri nemá obdobu. Ani sa už nejdem rozpisovať, poviem len dve slová ktoré hovoria za všetko - "Vrcholové dielo" vo svete soap opera. Vďaka PS: Po pár ďalších odpozeraných dieloch musím skonštatovať, že sa mi nepáčia členky na nohách Maričuj. Také hrubé. Avšak stále je to fajná ženská. Tento nedostatok viem odpustiť. ()

Khumbac odpad!

Mama mi přišla pomoct když jsem si kachličkoval hajzlík. Jako kulisa při práci mi posloužil tento báječný seriálek. ()

philip.j.fry

,,Miluji tě Chuane Migeli."Žažvatlala celkem pěkná hlavní aktérka.,,I já tebe Maričuj,a slibuji že nás dva už nic nerozdělí." se špatným dabingem vysypal hlavní aktér.Rozletěly se dveře a dovnitř vpadla Ana Chulia.Začala hrát dramatická hudba..,,Ne!Já věděla že to není pravda!Je to jen podvodnice a tebe vůbec nemiluje!",,O čem to mluvíš?"zeptal se s výrazem a mimikou orangutana ,,psycholog,, Chuan Migel.,,Předstírala tvou lásku aby jsi ji vyléčil ze slepoty!Já jsem pro tebe ta pravá!"Maričuj je fakt pěkná,to se musí nechat,zbytek je ale telenovelou ukázkově dementního rázu s přehršel vedlejších postav a blbým dabingem.Tu hvězdičku dávám za sex-appeal Maite Perroni,jinak by to byl odpad jak vyšitý. ()

fiLLthe3DD odpad!

Ty vsuvky v podobě "animovaných" částí (kdo viděl, pochopí - jedná se o imaginární svět dcery hlavního hrdiny) mi byly odporné už od začátku, přesto jsem však svého času dal seriálu šanci... V oblasti komediální telenovely tomu chyběl vtip, v rámci klasické telenovely zase záporáci či vraždy... Prvních padesát dílů jsem sledoval v kuse, nicméně jelikož se děj nebyl schopen pohnout z místa, od sledování jsem upustil... Vynechal jsem sto dílů a děj se opět nikam nepohnul... Přičtěme nezajímavé postavy, absenci děje a toporné herecké výkony a vyjde z toho jedna z nejhorších telenovel... Hříšné lásce jsem zkrouhnul hodnocení na jednu hvězdu, ale ta aspoň měla dobré herce... Mimochodem, jednou jsem seriál sledoval i s mamkou (ta obecně nesnáší filmy, telenovely a cokoliv souvisejícího s televizí, paradoxně takovou Analíu, Culpable nebo Diabla dokázala i ocenit), která se k výkonu Maite Perroni vyjádřila nějak takto - „Ta "Maričuj" je zfetovaná?" v té době jsem dotčeně odpověděl že ne, nyní téhle telenovele přezdívám "Feťačka" :D ()

Furmi odpad!

Kôli mojej telenovely milujúcej mame som nútený niekedy odsledovať toto epochálne dielo. S postavami som už vžitý natoľko že len zmienka o nich mi spôsobí žalúdočné problémy a každou jednou scénou z tohto veľmi podareného seriálu (a to najmä pohľad na neustále urevané tváre nehercov) sa vo mne vyvíja čoraz väčšia depresia. Skvele to pôsobí a funguje presne tam kde má, hlúpym to neurobí nič ale múdry ľudia dajte si pozor, hrozí vážne poškodenie vášho psychického zdravia ! Testované na vlastnej koži. 0% ()

Saintes

No jo, přiznávám se, moje guilty pleasure, ale náhodou se to u pravidelného večerního cvičení přežít dá a ani nevadí všechny ty imbecilní dialogy a překombinované zápletky. Navíc je v téhle telenovele NAPROSTO všechno - velká nesmrtelná láska, kterážto je po většinu dílů nenaplněná (přestože by krizi ve vztahu vyřešil jediný rozhovor nešťastných milenců... ale o čem by pak bylo zbylých 193 dílů? :) ), nenávist, pokus o vraždu, vražda, sebevražda, únosy, mrzačení a navíc infantilně-děsivý barevný svět, kam malá dcerka hlavního hrdiny utíká za mrtvou babičkou (!!!). Kromě toho se tu všichni neustále modlí, hlavní hrdinka Marichuy se chová jako buranka a její milovaný Juan Miguel s vizáží plastového panáčka Kena od Barbie se během pár dílů "vyučí" z psychologa špičkovým očním chirurgem. Sakra, copak jde takovou splácaninu nemilovat? XDD ()

Box8

Nedokážu pochopit, proč to tolik lidí odsuzuje, pokud se vám nelíbí telenovely, je pochopitelné, že ani tahle vás nijak zvlášť neohromí a akorát ji to kazí hodnocení. Skvělý příběh a krásné hlavní postavy, pokud nechcete všechno hned a rádi si počkáte, jak to u telenovel chodí, je pro vás něco jako srdeční záležitostí jelikož v sobě má jistý náznak reality, lidé si to bojí přiznat ale mnohdy se také chovají tak pošetile, jako herci v telenovelách a právě to nás ženský dojímá, že je to takové krásné, romantické a dramatické a nakonec to dobře skončí.:) za mě 5/5 ()

matthew.17 odpad!

Nespútaná hovadina toho najhrubšieho zrna. Ja som hrozne nekritický človek a odpad! som si šetril na niečo fakt výnimočné a moje hľadanie je konečne u konca. Typická mexická hovadina, kde hlavná hrdinka nijako neposúva dej, jej úlohou je len plakať, ľutovať sa, plakať, ľutovať svojich blízkych, plakať, dlho sa dívať do očí hlavného hrdinu, plakať, bozkávať sa s hlavným hrdinom, plakať, porodiť dieťa hlavnému hrdinovi, plakať a hlavne plakať. A všetci ostatní posunú "dej" od synopsi až po "FIN." Ako skalný fanúšik amerických telenoviel ako Analiína tvár, alebo V náručí diabla som vždy stihol vidieť záverečný teaser tohto "skvostu." No... vždy. Videl som asi tak 8 takýchto koncov a môžem vám povedať vďaka uplakaným komentárom Anjelice viem všetko čo sa tam vlastne deje od samého začiatku. Je to jedno veľké klišé, jedna veľká nuda a keď k tomu pripočítame, že Maite Perroni nevie hrať a "pokec-facebook-girls" ju zbožňujú vďaka úlohe v Rebeloch čo dosť lezie na nervy, nedokážem dať jedinú hviezdičku aj keby bolo za čo. ()

Véronique

Typický telenovelový příběh od Delie Filao, zpracován a la 90. léta... Toto tradiční, klišoidní zpracování telenovelu posouvá dost dolů... Z nížin ji však podstatně vytahuje hlavní pár "Levyrroni", mezi kterými je velká chemie. A také herecký um hlavní představitelky Maite Perroni - nemohu opomenout ani krásnou hudbu. Díky tomu se dá novela sledovat. 55%' ()

nurielka

Do tohto seriálu som sa zapozerala len vďaka tomu, že nasledoval po mojom obľúbenom a zaujala ma na ňom hlavne krásna znelka v úvode, ktorá sa mi omieľala každý deň. Telenovelka niečím typická a niečím nie, kde stihne jedna postava v seriály okomentovať čo sa deje a vám kľudne môže ujsť zopár dielov. (mne sa to nestalo:)) Pre mňa neznáme tváre hlavných postáv ma zaujali a aj rozčuľovali a ako vždy som fandila psychopatke. Ešte jedna vec, neznášam divotvorné mená v telenovelách a meno Kandelária som si v tomto sprotivila a tajne dúfala, že sa tejto postave niečo prihodí. Obľúbená postava - Estefanía Rojasová ()

chrispe odpad!

Dost možná za moje hodnocení může i danbing, protože kdykoliv Maričuj promluvila, tak (krom toho, že to nedávalo hlavu patu) mi to trhalo uši. Osobně proti telenovelám nic nemám, občas se do nějaké zakoukám a sleduji, ale tohle je jen pro silné povahy (nebo možná velké romantiky či milovníky telenovel jako takových). ()

AloeB odpad!

Překvapivě a za tím si stojím jsou v seriálu i velice dobře napsané dialogy... čemuž krapet ubírá kredit fakt, že je to z části kdy hlavní postava hraje v televizi Pygmaliona a pomineme li tedy perfektní přepsání Shawova textu je to neskutečně bizarní část. Překvapivě nejlepším dialogem filmu je však hláška nějaké random feny o tom, že v telenovelách může hrát každá kráva. Inu, lepší sebekritiku jsem dlouho neviděl. ()

DjsVorel odpad!

Často nemůžu v noci spát, tak co zapnout ve 4 ráno?! Jedno hovno vedle druhýho a tohle je teda taky zas exta třída. Ale než si pouštět odporný věštkyně, tak radši budu koukat na celkem hezkou hlavní dvojici. Kdyby alespoň ten dabing se dal poslouchat, ale už ani s tím si nedávaj práci. Stačí dát mute a nechat se ukolíbat. ()

jidassedmy odpad!

Hrůza! Hlavní hrdinka je jakousi lacinou imitací dívčiny Milagros ze slavného Divokého anděla. Jsem znechucená na nejvyšší míru.0% ()

wdc

Asi polovina dílů je nudná a nebo protivná. Ale dají se najít i docela pěkná místa. Dobrý příběh, herci, místo. Vražd a zlých intrik tam není zas tak moc. Na můj vkus příliš málo času kdy spolu hlavní pár vychází dobře. Podobné je to ale i u dalších telenovel až na světlé výjimky. ()