poster

Nespoutaný anděl (TV seriál)

 • Mexiko

  Cuidado con el ángel

 • Slovensko

  Nespútaný anjel

Telenovela / Drama / Romantický

Mexiko, 2008, 194x42 min

 • Furmi
  odpad!

  Kôli mojej telenovely milujúcej mame som nútený niekedy odsledovať toto epochálne dielo. S postavami som už vžitý natoľko že len zmienka o nich mi spôsobí žalúdočné problémy a každou jednou scénou z tohto veľmi podareného seriálu (a to najmä pohľad na neustále urevané tváre nehercov) sa vo mne vyvíja čoraz väčšia depresia. Skvele to pôsobí a funguje presne tam kde má, hlúpym to neurobí nič ale múdry ľudia dajte si pozor, hrozí vážne poškodenie vášho psychického zdravia ! Testované na vlastnej koži. 0%(20.6.2011)

 • nurielka
  **

  Do tohto seriálu som sa zapozerala len vďaka tomu, že nasledoval po mojom obľúbenom a zaujala ma na ňom hlavne krásna znelka v úvode, ktorá sa mi omieľala každý deň. Telenovelka niečím typická a niečím nie, kde stihne jedna postava v seriály okomentovať čo sa deje a vám kľudne môže ujsť zopár dielov. (mne sa to nestalo:)) Pre mňa neznáme tváre hlavných postáv ma zaujali a aj rozčuľovali a ako vždy som fandila psychopatke. Ešte jedna vec, neznášam divotvorné mená v telenovelách a meno Kandelária som si v tomto sprotivila a tajne dúfala, že sa tejto postave niečo prihodí. Obľúbená postava - Estefanía Rojasová(21.4.2011)

 • DjsVorel
  odpad!

  Často nemůžu v noci spát, tak co zapnout ve 4 ráno?! Jedno hovno vedle druhýho a tohle je teda taky zas exta třída. Ale než si pouštět odporný věštkyně, tak radši budu koukat na celkem hezkou hlavní dvojici. Kdyby alespoň ten dabing se dal poslouchat, ale už ani s tím si nedávaj práci. Stačí dát mute a nechat se ukolíbat.(9.2.2015)

 • Saintes
  *

  No jo, přiznávám se, moje guilty pleasure, ale náhodou se to u pravidelného večerního cvičení přežít dá a ani nevadí všechny ty imbecilní dialogy a překombinované zápletky. Navíc je v téhle telenovele NAPROSTO všechno - velká nesmrtelná láska, kterážto je po většinu dílů nenaplněná (přestože by krizi ve vztahu vyřešil jediný rozhovor nešťastných milenců... ale o čem by pak bylo zbylých 193 dílů? :) ), nenávist, pokus o vraždu, vražda, sebevražda, únosy, mrzačení a navíc infantilně-děsivý barevný svět, kam malá dcerka hlavního hrdiny utíká za mrtvou babičkou (!!!). Kromě toho se tu všichni neustále modlí, hlavní hrdinka Marichuy se chová jako buranka a její milovaný Juan Miguel s vizáží plastového panáčka Kena od Barbie se během pár dílů "vyučí" z psychologa špičkovým očním chirurgem. Sakra, copak jde takovou splácaninu nemilovat? XDD(31.8.2013)

 • philip.j.fry
  *

  ,,Miluji tě Chuane Migeli."Žažvatlala celkem pěkná hlavní aktérka.,,I já tebe Maričuj,a slibuji že nás dva už nic nerozdělí." se špatným dabingem vysypal hlavní aktér.Rozletěly se dveře a dovnitř vpadla Ana Chulia.Začala hrát dramatická hudba..,,Ne!Já věděla že to není pravda!Je to jen podvodnice a tebe vůbec nemiluje!",,O čem to mluvíš?"zeptal se s výrazem a mimikou orangutana ,,psycholog,, Chuan Migel.,,Předstírala tvou lásku aby jsi ji vyléčil ze slepoty!Já jsem pro tebe ta pravá!"Maričuj je fakt pěkná,to se musí nechat,zbytek je ale telenovelou ukázkově dementního rázu s přehršel vedlejších postav a blbým dabingem.Tu hvězdičku dávám za sex-appeal Maite Perroni,jinak by to byl odpad jak vyšitý.(23.8.2013)

 • - Telenovela byla kritizována za příliš mnoho epizod, zdlouhavost scén, nedostatek milostných scén mezi hlavními hrdiny a také za příliš mnoho postav. (fiLLthe3DD)

 • - Marichuy měla původně ztvárnit Marlene Favela. Ta se ovšem s vedením nedohodla na honoráři, a tak roli získala Maite Perroni. (fiLLthe3DD)

 • - Poté, co Marichuy (Maite Perroni) na pláži omdlí, odnese ji Juan Miguel (William Levy) do hotelového pokoje. Přestože byly oba na pláži, nemají oblečení špinavé od písku. (fiLLthe3DD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace