Mladou Marichuy zachrání před vězením sympatický psycholog Juan Miguel, který se jí snaží pomáhat i po propuštění. Vzájemné sympatie přerůstají v lásku, ale mladý pár bude muset v cestě za štěstím překonat spoustu překážek... (oficiální text distributora)

stOKYi

Na začiatok, Maite Perroni je nádherný kus ženskej a padla mi do oka už v seriály Rebeli. Síce Nespútaný Anjel nieje "keď budeš moja" (to úplne najlepšie čo bolo vyprodukované na pôde južnej ameriky), ani "Jago, kráľ džungle" ale aj tak to patrí medzi to najlepšie z dielne "ľahni, vypni mozog a nasávaj". Horlivo sa teším na každý jeden diel. Počítam minúty kedy sa opäť stretne Maričuj s Chuanom Migelom a splanie tá neskrotná vášeň medzi nimi. Užívam si každú minútu a reklamy sú mi trestom. Dni čakania (hlavne víkendy) stále musím rozmýšľať, čo sa môže zase nečakané udiať. Záporné postavy majú svoj dokonale vykreslený charakter, aký v tomto žánri nemá obdobu. Ani sa už nejdem rozpisovať, poviem len dve slová ktoré hovoria za všetko - "Vrcholové dielo" vo svete soap opera. Vďaka PS: Po pár ďalších odpozeraných dieloch musím skonštatovať, že sa mi nepáčia členky na nohách Maričuj. Také hrubé. Avšak stále je to fajná ženská. Tento nedostatok viem odpustiť. ()

philip.j.fry

,,Miluji tě Chuane Migeli."Žažvatlala celkem pěkná hlavní aktérka.,,I já tebe Maričuj,a slibuji že nás dva už nic nerozdělí." se špatným dabingem vysypal hlavní aktér.Rozletěly se dveře a dovnitř vpadla Ana Chulia.Začala hrát dramatická hudba..,,Ne!Já věděla že to není pravda!Je to jen podvodnice a tebe vůbec nemiluje!",,O čem to mluvíš?"zeptal se s výrazem a mimikou orangutana ,,psycholog,, Chuan Migel.,,Předstírala tvou lásku aby jsi ji vyléčil ze slepoty!Já jsem pro tebe ta pravá!"Maričuj je fakt pěkná,to se musí nechat,zbytek je ale telenovelou ukázkově dementního rázu s přehršel vedlejších postav a blbým dabingem.Tu hvězdičku dávám za sex-appeal Maite Perroni,jinak by to byl odpad jak vyšitý. ()

Véronique

Typický telenovelový příběh od Delie Filao, zpracován a la 90. léta... Toto tradiční, klišoidní zpracování telenovelu posouvá dost dolů... Z nížin ji však podstatně vytahuje hlavní pár "Levyrroni", mezi kterými je velká chemie. A také herecký um hlavní představitelky Maite Perroni - nemohu opomenout ani krásnou hudbu. Díky tomu se dá novela sledovat. 55%' ()

chrispe odpad!

Dost možná za moje hodnocení může i danbing, protože kdykoliv Maričuj promluvila, tak (krom toho, že to nedávalo hlavu patu) mi to trhalo uši. Osobně proti telenovelám nic nemám, občas se do nějaké zakoukám a sleduji, ale tohle je jen pro silné povahy (nebo možná velké romantiky či milovníky telenovel jako takových). ()

Furmi odpad!

Kôli mojej telenovely milujúcej mame som nútený niekedy odsledovať toto epochálne dielo. S postavami som už vžitý natoľko že len zmienka o nich mi spôsobí žalúdočné problémy a každou jednou scénou z tohto veľmi podareného seriálu (a to najmä pohľad na neustále urevané tváre nehercov) sa vo mne vyvíja čoraz väčšia depresia. Skvele to pôsobí a funguje presne tam kde má, hlúpym to neurobí nič ale múdry ľudia dajte si pozor, hrozí vážne poškodenie vášho psychického zdravia ! Testované na vlastnej koži. 0% ()

• Marichuy měla původně ztvárnit Marlene Favela. Ta se ovšem s vedením nedohodla na honoráři, a tak roli získala Maite Perroni. (fiLLthe3DD)
  • Marichuy (Maite Perroni) měla na sobě v seriálu svatební šaty celkem 4x, z toho jednou ve snu. (fiLLthe3DD)
  • Miguel Corlega, představitel faráře Ansolma, zemřel na mrtvici, a proto chtěli i tvůrci nechat jeho postavu zemřít, a to tak, že by jej zabila Isabel (Rocío Banquells). Nakonec však tvůrci usoudili, že je jeho postava důležitá pro vztah Juana Miguela(William Levy) a Marichuy (Maite Perroni) a roli přeobsadili. (fiLLthe3DD)