• stOKYi
  ****

  Na začiatok, Maite Perroni je nádherný kus ženskej a padla mi do oka už v seriály Rebeli. Síce Nespútaný Anjel nieje "keď budeš moja" (to úplne najlepšie čo bolo vyprodukované na pôde južnej ameriky), ani "Jago, kráľ džungle" ale aj tak to patrí medzi to najlepšie z dielne "ľahni, vypni mozog a nasávaj". Horlivo sa teším na každý jeden diel. Počítam minúty kedy sa opäť stretne Maričuj s Chuanom Migelom a splanie tá neskrotná vášeň medzi nimi. Užívam si každú minútu a reklamy sú mi trestom. Dni čakania (hlavne víkendy) stále musím rozmýšľať, čo sa môže zase nečakané udiať. Záporné postavy majú svoj dokonale vykreslený charakter, aký v tomto žánri nemá obdobu. Ani sa už nejdem rozpisovať, poviem len dve slová ktoré hovoria za všetko - "Vrcholové dielo" vo svete soap opera. Vďaka PS: Po pár ďalších odpozeraných dieloch musím skonštatovať, že sa mi nepáčia členky na nohách Maričuj. Také hrubé. Avšak stále je to fajná ženská. Tento nedostatok viem odpustiť.(2.12.2013)

 • fiLLthe3DD
  odpad!

  Ty vsuvky v podobě "animovaných" částí (kdo viděl, pochopí - jedná se o imaginární svět dcery hlavního hrdiny) mi byly odporné už od začátku, přesto jsem však svého času dal seriálu šanci... V oblasti komediální telenovely tomu chyběl vtip, v rámci klasické telenovely zase záporáci či vraždy... Prvních padesát dílů jsem sledoval v kuse, nicméně jelikož se děj nebyl schopen pohnout z místa, od sledování jsem upustil... Vynechal jsem sto dílů a děj se opět nikam nepohnul... Přičtěme nezajímavé postavy, absenci děje a toporné herecké výkony a vyjde z toho jedna z nejhorších telenovel... Hříšné lásce jsem zkrouhnul hodnocení na jednu hvězdu, ale ta aspoň měla dobré herce... Mimochodem, jednou jsem seriál sledoval i s mamkou (ta obecně nesnáší filmy, telenovely a cokoliv souvisejícího s televizí, paradoxně takovou Analíu, Culpable nebo Diabla dokázala i ocenit), která se k výkonu Maite Perroni vyjádřila nějak takto - „Ta "Maričuj" je zfetovaná?" v té době jsem dotčeně odpověděl že ne, nyní téhle telenovele přezdívám "Feťačka" :D(9.10.2018)

 • Box8
  *****

  Nedokážu pochopit, proč to tolik lidí odsuzuje, pokud se vám nelíbí telenovely, je pochopitelné, že ani tahle vás nijak zvlášť neohromí a akorát ji to kazí hodnocení. Skvělý příběh a krásné hlavní postavy, pokud nechcete všechno hned a rádi si počkáte, jak to u telenovel chodí, je pro vás něco jako srdeční záležitostí jelikož v sobě má jistý náznak reality, lidé si to bojí přiznat ale mnohdy se také chovají tak pošetile, jako herci v telenovelách a právě to nás ženský dojímá, že je to takové krásné, romantické a dramatické a nakonec to dobře skončí.:) za mě 5/5(25.6.2013)

 • Saintes
  *

  No jo, přiznávám se, moje guilty pleasure, ale náhodou se to u pravidelného večerního cvičení přežít dá a ani nevadí všechny ty imbecilní dialogy a překombinované zápletky. Navíc je v téhle telenovele NAPROSTO všechno - velká nesmrtelná láska, kterážto je po většinu dílů nenaplněná (přestože by krizi ve vztahu vyřešil jediný rozhovor nešťastných milenců... ale o čem by pak bylo zbylých 193 dílů? :) ), nenávist, pokus o vraždu, vražda, sebevražda, únosy, mrzačení a navíc infantilně-děsivý barevný svět, kam malá dcerka hlavního hrdiny utíká za mrtvou babičkou (!!!). Kromě toho se tu všichni neustále modlí, hlavní hrdinka Marichuy se chová jako buranka a její milovaný Juan Miguel s vizáží plastového panáčka Kena od Barbie se během pár dílů "vyučí" z psychologa špičkovým očním chirurgem. Sakra, copak jde takovou splácaninu nemilovat? XDD(31.8.2013)

 • Marek1991
  ***

  Videl som niečo a bol som prekvapený akou nádhernou ženou sa stala Maite Perroni. Z dievčaťa hrajúceho v telenovele pre deti a mladistvých, dievčaťu, čo krásne spieva a tiež spievalo v skupine RBD sa stala žena a pani herečka. William Levy tam je za typického krásavca. Tieto všetky telenovely sú nereálne. Vykreslovať všetko takto. V Mexiku je takýchto belochov pomenej, čo jej dáva síce určité čaro, ale aj nereálnosť. Tie prestrihy za tou babičkou sa mi nepáčili. Takisto ani spoločenský život, všetko tam bolo také zvláštne, ale z telenoviel patrí k najlepším. Príbeh dievčaťa, takého akoby blázna a šialená láska ma zaujala. Také nespútané, bláznivé, milé a pekné.(5.1.2012)

 • - William Levy si za účinkování měsíčně přišel na 29 000 amerických dolarů. Maite Perroni si za měsíc vydělala dokonce 32 000 amerických dolarů. (fiLLthe3DD)

 • - Marichuy měla původně ztvárnit Marlene Favela. Ta se ovšem s vedením nedohodla na honoráři, a tak roli získala Maite Perroni. (fiLLthe3DD)

 • - Telenovela byla kritizována za příliš mnoho epizod, zdlouhavost scén, nedostatek milostných scén mezi hlavními hrdiny a také za příliš mnoho postav. (fiLLthe3DD)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace