Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Pre mňa úplne pohodový seriál o mladých športovcoch. Nechápem, prečo ho Česká televize držala 30 rokov v trezore. Politiku som tam nepostrehol.(31.7.2020)

• tranquill

"Nejsme na tenise, pane inženýre!" A rozhodně ani na dobrém seriálu... Ztráta času.(2.8.2020)

Každý sport si zaslouží svůj seriál, takže došlo i na tenis. Co si pamatuji, tak šlo o seriál populární, i na základce jsme probírali, jestli Pavel (nebo jak se jmenoval) toho frajírka konečně porazí. Ale nejen tenisem živ je člověk, co cesty se staví i další překážky, jako například zranění či holky. Asi už uplynula pořádná řádka let od poslední reprízy. A protože ani madam nostalgie ke mně nijak nepromlouvá, s objektivním hodnocením bude třeba vyčkat další reprízu, pokud se jí někdy dočkáme.(14.7.2012)

• Aniki

No, čím dřív začít? Prišerně šroubované dialogy, které zřejmě nikdy neslyšely normální rozhovor mladých lidí, přímo katastrofální střih, který ukončoval a načínal jednotlivé obrazy jakoby zcela nahodile a narušoval tak obsahově celé jednotlivé díly, velmi nešťastné herecké obsazení mládežníků a vůbec, i na Ostravu to bylo velmi, velmi slaboučké. Jednu hvězdu ponechám přeci jen kvůli datumu vzniku, ale fakt nerad.(30.7.2020)