Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

DonParegio odpad!

Tento seriál ma fakt nevie pobaviť niak mu neviem prísť na chuť . Takmer v každom diely sa opakujú tie isté vtipy ktoré pobavia asi len 23% percent divákov . Dúfam že seriál nebude mať pokračovanie lebo si myslí že je to zbytočná strata peňazí . Jediný úspech ktorý vidím v tomto seriáli je že sa zviditeľnili aj niektorý menej známi herci i keď iba vo vedľajších úlohách ale hlavné je že sú tam . ()

pierre9 odpad!

Tento seriál čo-to napovie o psychickej diagnóze Andyho Krausa. Na výber sú v podstate dve možnosti: ťažká schizofrénia, keď nevie rozlíšiť realitu od seriálu a začína si navrávať, že je Maďar, resp. slovenský Maďar a že má "kutilské" sklony. Do toho spadá i Viki Ráková, ktorá hrá opäť jeho manželku. Druhou možnosťou je totálna neschopnosť sebareflexie, resp. triezveho zhodnotenia situácie. Pretože ak si myslí, že toto jeho "juhoslovenské" predstavenie, ktoré predvádza už niekoľko rokov (predtým aj v rádiu) môže byť ešte stále vtipné, tak je na veľkom omyle. Prvýkrát možno, druhýkrát je to možno ešte na úsmev, ale keď už po tisíci raz a v neviemkoľkom seriáli/relácii vidím na obrazovke Krausa, ktorý ešte stále nevie po slovensky, navyše s tou istou manželkou a stále je rovnako tupý, tak je to vážne zlé.. A to ani nejdem riešiť, že Kutyil totálne vykráda jeho americký vzor. Tento "originálny" seriál už len zaklincovala zvučka z A je to! ()

Mire odpad!

Tam ta da dááám... poprosím fanfáry pre jeden z najhorších obrazových útvarov všetkých čias!!! Niekto ako Kraus, ktorý už dávno nemá chrbtovú kosť, neuvedomuje si že je už neskutočne trápny, nevie sa rozhodnúť či je Maďar alebo Slovák (pretože tieto maďarsko-slovenské akcenty už dávno vtipné nie sú), by už konečne navždy mal vypadnúť z televíznej obrazovky!!! Lenže: 1) Kraus píše Panelák, ktorý má u divákov nesmierný úspech a za to berie ťažké prachy, za Kutyila bezpochyby takisto; 2) Polovica národa s IQ pod 90 mu to stále bude zobať z ruky, pretože je to nenáročná oddychovka - tak ako väčšina sračkovej slovenskej súčasnej tvorby. To znamená že je naďalej v kurze a on naďalej bude môcť písať jeden sračkový diel za druhým - veď je to jedno, aj tak to bude mať úspech. Mňa osobne iritovala už len úvodná zvučka ktorú tí debili opajcli od geniálnych Pata a Mata z A je to! a nasledujúcich päť minút seriálu som sa len udivoval, kam ďaleko až môže zájsť ľudská nedôstojnosť, s ktorou sa ešte aj niekto derie do televízie!!!! Bol to prvý diel, ale veriť že sa niečo zmenilo ku lepšiemu môže fakt iba retard. A tá debilka Ráková mi už takisto žerie nervy ale neskutočne. S tým jej maďarským akcentom ktorý je neustále počuť v Paneláku by som sa v televízii rozhodne neukazoval. Tu proste nie je čo hodnotiť - odpad, alebo skôr sračka ako vyšitá a dúfam že sa už žiadna maďarsko-slovenská hrôza na televízne obrazovky nikdy nevráti!!!! P.S. Morbido ideš!!! ;) ()

BigDeal odpad!

Čistý odpad. Kraus pokračuje v svojej postave ako ju začal pri Uragáne a aj scénky sú teda rovnaké (poskladané zo starých vtipov). Tento úžasne starý a nevtipný humor narušuje len v malom množstve postava suseda, ale ten dostal len malý priestor. Najväčší problém je, že na Lacovej relácii sa všetci smiali aj keď sa nesnažil byť vtipný a na skutočnom "Kutyil s.r.o." sa nesmeje nikto aj keď sa o to tvorcovia snažili. Je to hrozná nuda a hlavná dvojka bola pri hádke strašne afektovaná. Kutil Tim po slovensky sa proste nepodaril. ()

morbido odpad!

Sitcom o mentalne zaostalom kreténovi a jemu podobne postihnutých jedincoch ktorý sa nedokážu naučiť ani jazyk v ktorom komunikujú...hnus toto je presne jeden z dôvodov prečo neznášam slovenskú tvorbu človek ktorý to pozerá dobrovolne je bud podobne postihnutý jedinec alebo extrémny masochista.Keby to niekto v mojej blízkosti sledoval neodvratne musí nastúpiť násilie....naštastie už tú sračku nebudú točit čo my ale na nálade nepridá je že stejne to tá zasraná jojka bude opakovať donekonečna dokedy kraus nestvorí dalšie monštrum. ()

• V prvom diely Emesin priateľ nemal na rukách ozajstné tetovania, ale obtiahnute tričko ktore ladilo s farbou pokožky a vytváralo dojem, že tetovania sú prave. (mindkiller)
  • Červené auto, ktoré má kňaz Petr v garáži na záhrade, je to isté, ktorým jazdí Ivana Švehlová v seriáli Panelák. (matthew.17)
  • Viki Ráková je len o sedem rokov staršia od svojej seriálovej dcéry Emese (Michaela Szocsová) (matthew.17)