Dostaňte agenty Bruce a Lloyda

Dostaňte agentov Brucea a Lloyda

Akční / Komedie

USA, 2008, 69 min

• Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// PLUS: Masi Oka, Jayma Mays, občas vtipné dialogy a parodické prvky na špionážní filmy, navíc je to krátké MÍNUS: Nate Torrence opravdu nezaujal, spousta scén vyzní naprázdno a často je děj i nudný***Celkem 47%***Dost jsem se těšil, ale žádná sláva to není. Snad mladší publikum se zasměje. Já se tedy taky občas smál, ale ne moc často. Rozhodně ale musím vyzdvihnout nápaditost tvůrců, ať už se jedná o název země nebo vymyšlené politické události, ale především za tvůrčí schopnost ve vynálezech, jejich provedení a používání./// PS: Mě osobně by se víc líbilo kdyby si film hrál na vážnou notu. Postavy bych neměnil, ale přitvrdil bych, protože jako komedie to zase tolik nefunguje.(5.12.2012)

V době, kdy agent Smart plní v kině svou první bláznivou misi, vyšla na dvd mise jeho dvou kolegů vynálezců. A kupodivu to není taková katastrofa, jakou tituly direct-to-dvd většinou bývají. Není to sice megavtipný jako hláškující Carrel a je tam dost slabých míst, ale je tam taky překvapivě docela dost vtipných okamžiků. Navíc hlavní dvojice Masi Oka a Nate Torrence jsou sympaťáci a zachraňují co se dá a jejich vynálezy jsou docela fajn. Pobaví i camea z áčkového bratříčka (hlavně Anne Hathaway) a celý je to naštěstí až moc krátký na to, aby to začalo nějak extra nudit. Na Smarta to nemá ani v nejmenším, ale svůj účel to myslím splnilo.(17.9.2008)

Tohle je jasně film jen pro vybrané publikum. A to především pro fanoušky Masi Oka. Jinak po shlédnutí Get Smart se na to koukalo dobře, mohlo tam být víc vychytávek, kluci se snažili i tak, ale neuškodilo by to. Proč jen tyhle méně zajímavé filmečky mají ale mnohem méně předvídatelné scénaře? Jasně že to nebylo vůbec složité drama, ale nečekal jsem nic a líbilo se mi to dost tak WTH?(7.3.2009)

Totálne neškodná, kruto neoriginálna, no aj cez to všetko v niekoľkých ohľadoch "originál" prekonávajúca blbosť. Fyzické gagy na prekvapenie fungujú, zápletka síce neosloví, no ako tak pozornosť udrží. A vzhľadom na to, že podobným príbehom sa nás snažia omámiť nejedny omnoho "väčšie" komédie, v tomto prípade to nepôsobí podobne kŕčovito a znudene. Komediálny priemer, ktorý sa dá ospravedlniť. 55%(9.11.2008)

Tohle zůstalo přesně v půli cesty mezi parádní zábavnou jízdou a průměrnou komediální blbostí. V podstatě každou chvilku v příběhu to už už vypadá, že se film rozjede a bude to kulervoucí jízda, jenže ono se to vždycky těsně před rozjetím zadrhne a skočí zase zpátky na začátek a celej koloběh se opět opakuje, nicméně nakonec sem se dočkal v úplným závěru, kdy se znenadání vynoří parádní akcička na ambasádě a krom toho hlavní dvojička Nate Torrence a Masi Oka je po celej film kurevsky zábavná a jejich vychytaný vynálezy nemaj naprosto žádnou chybu. 3,5*(6.8.2008)