Dostaňte agenty Bruce a Lloyda

Get Smart's Bruce and Lloyd Out of Control

Dostaňte agentov Brucea a Lloyda

Akční / Komedie

USA, 2008, 69 min

Asi každý ví, že Maraguay leží mezi státy Paraguay a Uruguay. Poněkud méně známou skutečností je fakt, že prezident této země se dostal k moci cestou úplatků, vražd, svobodných voleb sponzorovaných USA, následovaných masakrem a potlačením lidských práv. To je ale zloduch. A nyní ještě k tomu ukradl vynález Brucovi a Lloydovi, kteří musí opustit bezpečí laboratoře a vydat se hrdinně do akce. Z takového námětu by se jistě dala vykouzlit mnohem zábavnější záležitost, ale já jsem to bral jen jako hodinový doplněk stravy k neporazitelnému agentovi Smartovi a celkem příjemně jsem se u něj pobavil.(13.1.2016)

Na rovinu tvrdím, že na to, že jde vlastně jen o doplňující béčkovou pidijednohubku k rádobykinohitu Get Smart, pro mě osobně se tato blbůstka stala daleko zábavnějším a odvázanějším kouskem, než právě zmiňovaný (ne)trhák. Dostaňte agenty Bruce a Lloyda má totiž jednu obrovskou výhodu. Ikdyž jde totiž o neuvěřitelnou hloupost a naivitu s prostinkou zápletkou, ve výsledku je to opravdu zábavná a vtipná podívaná. Humor tu je především tedy toho jednodušího ražení, nicméně jen minimálně kdy sklouzne k trapnosti a naopak má většinou skutečně zábavné vyústění, vtipné dialogy a scény jsou prostě vážně vtipné a to se cení. Ovšem, můj názor je jednoznačně ten, že hlavním zábavným prvkem není ústřední duo výzkumníků Bruce a Lloyda, ale všechny ty vedlejší postavy a postavičky okolo nich. Takže jejich šéf, agenti CIA, prezident Maraguaye a hlavně jejich prostovlasý kolega, na kterém testují veškeré své vynálezy, ti všichni doslova hýří funkčním vtipem a zábavostí. Zápletka je ale skutečně pitomoučká, nicméně za těch 65 minut nestihne tu svou hloupost nějak moc rozšířit, takže se dá lehce překousnout. Dostaňte agenty Bruce a Lloyda se dá zkrátka velice jednoduše popsat. Naivní a prostinká podívaná, nicméně zábavná více než dostatečně.(16.11.2012)

Totálne neškodná, kruto neoriginálna, no aj cez to všetko v niekoľkých ohľadoch "originál" prekonávajúca blbosť. Fyzické gagy na prekvapenie fungujú, zápletka síce neosloví, no ako tak pozornosť udrží. A vzhľadom na to, že podobným príbehom sa nás snažia omámiť nejedny omnoho "väčšie" komédie, v tomto prípade to nepôsobí podobne kŕčovito a znudene. Komediálny priemer, ktorý sa dá ospravedlniť. 55%(9.11.2008)

Tohle je jasně film jen pro vybrané publikum. A to především pro fanoušky Masi Oka. Jinak po shlédnutí Get Smart se na to koukalo dobře, mohlo tam být víc vychytávek, kluci se snažili i tak, ale neuškodilo by to. Proč jen tyhle méně zajímavé filmečky mají ale mnohem méně předvídatelné scénaře? Jasně že to nebylo vůbec složité drama, ale nečekal jsem nic a líbilo se mi to dost tak WTH?(7.3.2009)

Pochopiteľne slabšie ako Get Smart, ale nie je to úplná blbosť. Pár nápadov stojí za pozornosť, herci pekne parodujú, párkrát som sa zasmial a ubehlo to navyše naozaj rýchlo, takže som sa ani nemal kedy začať nudiť. 60%.(11.11.2013)