Dostaňte agenty Bruce a Lloyda

Get Smart's Bruce and Lloyd Out of Control

Dostaňte agentov Brucea a Lloyda

Akční / Komedie

USA, 2008, 69 min

Na rovinu tvrdím, že na to, že jde vlastně jen o doplňující béčkovou pidijednohubku k rádobykinohitu Get Smart, pro mě osobně se tato blbůstka stala daleko zábavnějším a odvázanějším kouskem, než právě zmiňovaný (ne)trhák. Dostaňte agenty Bruce a Lloyda má totiž jednu obrovskou výhodu. Ikdyž jde totiž o neuvěřitelnou hloupost a naivitu s prostinkou zápletkou, ve výsledku je to opravdu zábavná a vtipná podívaná. Humor tu je především tedy toho jednodušího ražení, nicméně jen minimálně kdy sklouzne k trapnosti a naopak má většinou skutečně zábavné vyústění, vtipné dialogy a scény jsou prostě vážně vtipné a to se cení. Ovšem, můj názor je jednoznačně ten, že hlavním zábavným prvkem není ústřední duo výzkumníků Bruce a Lloyda, ale všechny ty vedlejší postavy a postavičky okolo nich. Takže jejich šéf, agenti CIA, prezident Maraguaye a hlavně jejich prostovlasý kolega, na kterém testují veškeré své vynálezy, ti všichni doslova hýří funkčním vtipem a zábavostí. Zápletka je ale skutečně pitomoučká, nicméně za těch 65 minut nestihne tu svou hloupost nějak moc rozšířit, takže se dá lehce překousnout. Dostaňte agenty Bruce a Lloyda se dá zkrátka velice jednoduše popsat. Naivní a prostinká podívaná, nicméně zábavná více než dostatečně.(16.11.2012)

Pochopiteľne slabšie ako Get Smart, ale nie je to úplná blbosť. Pár nápadov stojí za pozornosť, herci pekne parodujú, párkrát som sa zasmial a ubehlo to navyše naozaj rýchlo, takže som sa ani nemal kedy začať nudiť. 60%.(11.11.2013)

Tohle je jasně film jen pro vybrané publikum. A to především pro fanoušky Masi Oka. Jinak po shlédnutí Get Smart se na to koukalo dobře, mohlo tam být víc vychytávek, kluci se snažili i tak, ale neuškodilo by to. Proč jen tyhle méně zajímavé filmečky mají ale mnohem méně předvídatelné scénaře? Jasně že to nebylo vůbec složité drama, ale nečekal jsem nic a líbilo se mi to dost tak WTH?(7.3.2009)

• Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// PLUS: Masi Oka, Jayma Mays, občas vtipné dialogy a parodické prvky na špionážní filmy, navíc je to krátké MÍNUS: Nate Torrence opravdu nezaujal, spousta scén vyzní naprázdno a často je děj i nudný***Celkem 47%***Dost jsem se těšil, ale žádná sláva to není. Snad mladší publikum se zasměje. Já se tedy taky občas smál, ale ne moc často. Rozhodně ale musím vyzdvihnout nápaditost tvůrců, ať už se jedná o název země nebo vymyšlené politické události, ale především za tvůrčí schopnost ve vynálezech, jejich provedení a používání./// PS: Mě osobně by se víc líbilo kdyby si film hrál na vážnou notu. Postavy bych neměnil, ale přitvrdil bych, protože jako komedie to zase tolik nefunguje.(5.12.2012)

Masi Oka je borec, díky kterému byl Heroes skvělým seriálem - i tady jednoduše válí. Na Jaymu Mays se zase strašně dobře dívá. Vynálezy jsou srandovní, nikde se to moc nevleče, jen ten střih je občas dost lámaný přes koleno a matoucí. No, čtyřhvězdičkové to je opravdu jen velmi prapodivně zaokrouhleně, ale být pod padesáti procenty si to fakt nezaslouží, takže tak.(9.1.2016)