Komentáře uživatelů k TV seriálu (104)

Ono to není tak blbé, jak by se mohlo ze zdejšího hodnocení zdát. Neoddiskutovatelným pozitivem je, že seriál se vyhýbá rádobyvtipným hláškám, děvčata nejsou afektovaná a herci nepomrkávají spiklenecky na kameru a odmyslíte-li si ty ploutve a triky, jedná se o pěkný seriál pro děti, který je milou sondou do života tří holek z přímořského městečka. Seriál má vzestupnou tendenci - od dílů vyloženě pro mrnata seriál rostl postupně s diváky a našel si svoje místo a díly, kde hlavní protagonistky řeší milostné problémya školu jsou mnohem reálnější a uvěřitelnější než milostné patálie mládežníků z Beverly Hills. Navíc si přičtěte atraktivní prostředí přístavu, slušivé oblečky hereckého ansáblu a civilní atmosféru seriálu a hned máte docela slušnou zábavu na půl hodinky.(16.3.2011)

Poměrně dobrodružný seriál. Škoda, že nejsem mladší, protože věřím, že mladší holky může dost bavit. Kdo by nechtěl být taky mořskou pannou, že?(31.5.2011)

Já vím není to nic moc, ale nějak mne to zaujalo!;-)(8.4.2010)

Ako úprimne, sračka, ale ja tak morské panny zbožňujem, že proste musím dať tri.(14.1.2013)

Hm, právě jsem zjistil, že jsem nejspíše obyčejná 13-tiletá holka ukrytá v těle 22-tiletého kluka. Právě jsem dokoukal druhou sérii tohoto seriálu a musím říci, že tohle je výborný seriál na odreagování s veskrze sympatickými herci takřka ve všech rolích. Ano, je to často předvídatelné a některé díly jsou docela nudné, ale vše je takové milé, že to tomu snad musíte i prominout. Navíc všechny tři holky jsou kočky (moje favoritka je Phoebe Tonkin - jsem na brunetky ;-), Lewis je pohodář a má i výborný dabing a dokonce i postava Charlotte, která by měla být zápornou postavou po většinu seriálu působí neuvěřitelně mile (tedy až zhruba do poloviny druhé řady, ale to by byl spoiler...). Prostě je to moje guilty pleasure se nechávat těmito mořskými pannami bavit a držet pěsti Cleo s Lewisem :-)(6.10.2008)

Seriál pre dievčatá. No, celkom milý, zaujímavý nápad. Prvá séria bola veľmi nápaditá. V každom príklade pozerateľné. Približne 55%(28.11.2008)

Když má člověk děti, občas se díky nim dostane k věcem, na které by ho samotného nikdy nenapadlo se podívat. Třeba na seriál o třech mořských pannách. Protože je určen jako zábava pro dospívající dívky, je nesmysl sledovat ho optikou Bergmanových dramat a měřit kritérii festivalových porot. I díky nadšení svých dcer jsem si brzy správně nastavil optiku a čtvrt roku si tak s nimi mohl užívat každovečerní pohodovou společnou půlhodinku před obrazovkou. Bylo to nečekaně milé, zábavné a mnohem méně trapné než všechny beverlyhillsy. Zejména první řada, kdy trojice sympatických kamarádek řešila problémy s vodou a svými schopnostmi, a druhá, které dodala dokonale úlisnou záporačku. Dokonalý relax po náročném dni. Jo a mou favoritkou byla samozřejmě Rikky. :–)(20.4.2014)

Oblíbený seriál z dětství.(18.10.2016)

• Zodd

Snad první live-action, co jsem tehdy zastihnul na Jetixu. No, holky pěkný, prostředí taky, mořské panny miluju, ale tohle jsem vždycky pronudil. Seriál pro teen dívky bez skutečného děje, fajn, nevidím problém. Každopádně kdyby to tehdy nebylo na umírajícím Jetixu (R.I.P. Sonic X, Heathcliff, Závody Nascar), měl bych lepší dojem, nevím.(12.8.2017)

Na to, jaký kraviny teď na Jetixu dávaj, se na to podívat dá. Obstojná kulisa k žehlení:)(10.10.2008)

• eLeR

Tak náhodou moja staršia mala jeden rok aj peračník s motívom týchto ochvostených dievčeniec, a pár častí som aj videla. Najviac sa mi páčila Cleo, lebo nebola blond :-).(1.6.2014)

Raz som pri komentáre na hannu montanu napísal že je toto strašná blbosť. Lenže musím svoje tvrdenie mierne pozmeniť, pretože až pred nedávnom som si uvedomil aké sú mladší súrodenci dakedy dôležitý pre vás kultúrny rozvoj. Sestrenka toto pozerala len tak s princípu no a ja som náhodou raz zostal, dal tomu šancu, a pozrel som si jeden diel. potom som si stiahol celé dve série a včera som to dopozeral a som nadšený. Ide o to že sila tohoto seriálu aj keď je mierne tupučký a jedná sa vlastne o príbeh o troch morských pannách musím podotknúť že sila seriálu spočíva v postavách, ktoré za celý čas prechádzajú nejakým tým vývinom, je radosť sledovať ich trápenie a aj keď je to skôr určené hlúpučkým dievčatám, nejak ma to chytilo. Rozhodne vzťah medzi lewisom a cleo je veľmi intenzívny a natočený s ľahkosťou, takže máte dojem že sledujete nejakú nadprirodzenú love story, ktorá ale má tú výhodu že nesklzavá do sentimentality a udržuje si status niečoho pekného. Neviem ako to mám inak popísať. skrátka sa tu striedajú humorné a dramatické scény, mierne to kazia počítačové efekty ale o nich to nie ale ako štúdia teenagerov s normálnymi problémami okorenená o trošku nadprirodzena rozhodne tomuto seriálu zelenú pretože ma zaručene pobavil a úplne som sa pri ňom uvoľnil. samozrejme že kvalita dielov balansuje medzi podpriemerom a nadpriemerom, ale nakoniec sa ustálim na 4*. a zabite ma ak sa vám to nepáči.(11.12.2008)

• mysiak

Ľutujem seba a tých, ktorí to videli...(11.4.2009)

• Marek1991

Úprimne vám poviem, že Austrálčania riadne prestrelili. Toto je totálna puberťácka hlúposť pre dievčatká do 15 rokov. Ja nemám nič proti príbehom o morských pannách, naopak niektoré sú zaujímavé, ale toto bolo nevkusné, polomoderné, odohrávajúce sa v zvláštnom prostredí s hlúpymi efektami. Tie dievčatá sa mi nijak zvlášť nepáčili, takže ani to to nemohlo zachrániť, naozajstný gýč.(2.9.2012)

Když mi bylo 10, šíleně jsem tím žil :-) Krásné vzpomínky :-)))(11.11.2014)

• Politik

Uvolňovací seriál, kde hraje mnoho krásných hereček jak v hlavních tak vedlejších rolích, nemá cenu sledovat nějak pravidelně a děj nějak vnímat, ale prostě se jen uvolnit a pobavit. Do showbuisnesu to nic nového nepřináší, ale když je smutno dokáže příjemně nabudit :-)(24.1.2009)

• Laxik

Tři pěkný okatý dlouhonohý holky. Občas bohužel jen ploutvonohý. Nic víc nic míň.(27.2.2012)

Romanticky štylizovaná rozprávka pre staršie deti o 3 kamoškách, ktoré sa menia na morské panny. Divím sa, ako slušne je to spravené. Očakával som JETIXácky výplach mozgu a dostal som ľahko nadpriemerný a občas aj zaujímavý seriál o teenage problémoch, ktoré prekonáte s pomocou priateľov a rodiny, okorenený druhotriednymi, ale občas nápaditými dobrodružnými epizódami. A tie 3 holky sú pekné.(20.8.2008)

• DinoRaptor

To je zase slátanina.(8.7.2009)

• Toyotomi

Odporné! Podejte mi pytlík na zvracení...(7.6.2010)

Tenhle serial opravdu dost miluju... fakt nevim co jinyho bych dodal..(5.7.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6