H2O: Stačí přidat vodu

• Austrálie H2O: Just Add Water (více)
Rodinný / Fantasy / Drama / Dobrodružný
Austrálie / Německo, (2006–2010), 32 h 30 min (Minutáž: 25 min)

Kamera:

Zenon Sawko

Cariba Heine, Phoebe Tonkin, Claire Holt, Indiana Evans, Brittany Byrnes, Craig Horner, Jamie Timony, Lincoln Lewis, Angus McLaren, Lucy Fry, Luke Mitchell (více)

Série(3) / Epizody(78)

Tři dospívající dívky uváznou na zdánlivě opuštěném ostrově a připletou se ke kouzelnému jezírku, které z nich udělá mořské panny s čarovnou mocí. (Netflix)

Pethushka

Poměrně dobrodružný seriál. Škoda, že nejsem mladší, protože věřím, že mladší holky může dost bavit. Kdo by nechtěl být taky mořskou pannou, že? ()

DJ Obelix

Hm, právě jsem zjistil, že jsem nejspíše obyčejná 13letá holka ukrytá v těle 22letého kluka. Právě jsem dokoukal druhou sérii tohoto seriálu a musím říci, že tohle je výborný seriál na odreagování s veskrze sympatickými herci takřka ve všech rolích. Ano, je to často předvídatelné a některé díly jsou docela nudné, ale vše je takové milé, že to tomu snad musíte i prominout. Navíc všechny tři holky jsou kočky (moje favoritka je Phoebe Tonkin - jsem na brunetky ;-), Lewis je pohodář a má i výborný dabing a dokonce i postava Charlotte, která by měla být zápornou postavou po většinu seriálu působí neuvěřitelně mile (tedy až zhruba do poloviny druhé řady, ale to by byl spoiler...). Prostě je to moje guilty pleasure se nechávat těmito mořskými pannami bavit a držet pěsti Cleo s Lewisem :-) ()

Eawy

Seriál pre dievčatá. No, celkom milý, zaujímavý nápad. Prvá séria bola veľmi nápaditá. V každom príklade pozerateľné. Približne 55% ()

nash.

Když má člověk děti, občas se díky nim dostane k věcem, na které by ho samotného nikdy nenapadlo se podívat. Třeba na seriál o třech mořských pannách. Protože je určen jako zábava pro dospívající dívky, je nesmysl sledovat ho optikou Bergmanových dramat a měřit kritérii festivalových porot. I díky nadšení svých dcer jsem si brzy správně nastavil optiku a čtvrt roku si tak s nimi mohl užívat každovečerní pohodovou společnou půlhodinku před obrazovkou. Bylo to nečekaně milé, zábavné a mnohem méně trapné než všechny beverlyhillsy. Zejména první řada, kdy trojice sympatických kamarádek řešila problémy s vodou a svými schopnostmi, a druhá, které dodala dokonale úlisnou záporačku. Dokonalý relax po náročném dni. Jo a mou favoritkou byla samozřejmě Rikky. :–) ()

eLeR

Tak náhodou moja staršia mala jeden rok aj peračník s motívom týchto ochvostených dievčeniec a pár častí som aj videla. Najviac sa mi páčila Cleo, lebo nebola blond. ()

SeBig

Ano, přiznávám se, že jsem na tomhle seriálu ujížděl jako malej, když to dávali na mém nejoblíbenějším kanále z dětsví - JETIX. Teď jsem si to po letech zopakoval a musím se přiznat hned na dvakrát, bavilo mě to i teď xdd PS: Nejradši mám stejně Rikki. ()

ARI50

Hloupé a někdy fakt debilní seriál, tohle nemělo ani hlavu a ani patu bohužel velká blbost co snad potěší malou hrstku nic mo prostě. ()

ScarPoul

Raz som pri komentáre na hannu montanu napísal že je toto strašná blbosť. Lenže musím svoje tvrdenie mierne pozmeniť, pretože až pred nedávnom som si uvedomil aké sú mladší súrodenci dakedy dôležitý pre vás kultúrny rozvoj. Sestrenka toto pozerala len tak s princípu no a ja som náhodou raz zostal, dal tomu šancu, a pozrel som si jeden diel. potom som si stiahol celé dve série a včera som to dopozeral a som nadšený. Ide o to že sila tohoto seriálu aj keď je mierne tupučký a jedná sa vlastne o príbeh o troch morských pannách musím podotknúť že sila seriálu spočíva v postavách, ktoré za celý čas prechádzajú nejakým tým vývinom, je radosť sledovať ich trápenie a aj keď je to skôr určené hlúpučkým dievčatám, nejak ma to chytilo. Rozhodne vzťah medzi lewisom a cleo je veľmi intenzívny a natočený s ľahkosťou, takže máte dojem že sledujete nejakú nadprirodzenú love story, ktorá ale má tú výhodu že nesklzavá do sentimentality a udržuje si status niečoho pekného. Neviem ako to mám inak popísať. skrátka sa tu striedajú humorné a dramatické scény, mierne to kazia počítačové efekty ale o nich to nie ale ako štúdia teenagerov s normálnymi problémami okorenená o trošku nadprirodzena rozhodne tomuto seriálu zelenú pretože ma zaručene pobavil a úplne som sa pri ňom uvoľnil. samozrejme že kvalita dielov balansuje medzi podpriemerom a nadpriemerom, ale nakoniec sa ustálim na 4*. a zabite ma ak sa vám to nepáči. ()

Marek1991 odpad!

Úprimne vám poviem, že Austrálčania riadne prestrelili. Toto je totálna puberťácka hlúposť pre dievčatká do 15 rokov. Ja nemám nič proti príbehom o morských pannách, naopak niektoré sú zaujímavé, ale toto bolo nevkusné, polomoderné, odohrávajúce sa v zvláštnom prostredí s hlúpymi efektami. Tie dievčatá sa mi nijak zvlášť nepáčili, takže ani to to nemohlo zachrániť, naozajstný gýč. ()

PKD

Jsem rád, že jsem si na to po skoro 15 letech vzpoměl. Jak jsme se s kámošema u toho nařehtali, a pak to rozebírali u piva. Prndání o ST se může jít...zahrabati, hahaha!!! Quilty pleasure, jak hovado!;-) Jeden z těch př., kdy je to tak debilní, až je to skoro na hranici...geniality, checht. A perfektní vstupní port pro XXX verzi. Jestli tedy už není. Jo a též se jedná o jednu ze základních rad pro začínající kuchařky. Což je v dnešní době něco jako science-fiction. ()

Tereza_T

Studium je v mém případě neodmyslitelně spojené s prokrastinací a prokrastinace znamená dlouhé koukání z okna, do stropu anebo na seriály, který byly stejně vymyšlený jen za účelem prokrastinování (prove me wrong). Při svaťáku jsem v rekordním čase zhlédla celé Vyprávěj (seriál) (2009), při státnicích měly tu čest Gilmorova děvčata (seriál) (2000) a nyní, v tomto zkouškovém období se jako z čista jasna na Netflixu objeví všechny série H2O: Stačí přidat vodu (seriál) (2006)? No to není náhoda! S mořskými pannami z ostrova Mako mám již bohatou zkušenost asi tak z období před 10 lety, a tudíž jsem přesně věděla do čeho se pouštím, ale usoudila jsem, že tahle lehká vymývána mozku se při tak inteligencí nadupaném období jako je zkouškové (pauza na předstíraný smích) hodí a trochu mi můj zavařenej mozek ochladí. Ale co se nestalo, mě to doopravdy znova chytlo, trochu tím správným bizarním způsobem, ale zároveň to není vůbec tak stupidní, aby to bylo nekoukatelný a když se člověk přenese přes chyby v chování postav a přes občas nudný dialogy a přes celej ten fakt, že se chudinky holky nemůžou už nikdy pořádně vysprchovat, protože jim hned po kontaktu s vodou naroste ocas dostane parádní dnes už retro teen seriál s fajn docela i realistickejma efektama a čas od času se i nefalšovaně a nečekaně pobaví. Komickou část tam skvěle zastává Lewis, jestli to tady někdo viděl a nepatří mezi odsuzátory teen seriálů dejte mi zapravdu, Lewis stole the show. Herecký výkony nejsou vůbec skvělý, ale to je na tom to výborný. Je fajn někdy vypustit páru a kouknout se na něco špatně dobrýho a tohle je za mě přesně to. Díly mají rozmanitý lokace, pěkný podmořský záběry a celá zápletka je docela stabilní a postupně graduje. Navíc má tenhle seriál i nostalgickou hodnotu. Mluvím tady jen o prvních dvou sériích, ta třetí je fakt blbost (měli se na to vykašlat po tom, co musela Claire Holt seriál opustit) jinak je to dost slušnej seroš a zde na čsfd dost podceněnej. ()