H2O: Stačí přidat vodu

(seriál)
  • Austrálie H2O: Just Add Water (více)
Rodinný / Fantasy / Drama / Dobrodružný
Austrálie / Německo, (2006–2010), 32 h 30 min (Minutáž: 25 min)

Zenon Sawko

Cariba Heine, Phoebe Tonkin, Claire Holt, Indiana Evans, Brittany Byrnes, Craig Horner, Jamie Timony, Lincoln Lewis, Angus McLaren, Lucy Fry, Luke Mitchell (více)

Série(3) / Epizody(78)

Tři dospívající dívky uváznou na zdánlivě opuštěném ostrově a připletou se ke kouzelnému jezírku, které z nich udělá mořské panny s čarovnou mocí. (Netflix)

anusha

je to hlupost lenze je to hlupost pre 9-13-rocne dievcata .. a uplne chapem preco sa im to tak paci .... 3 strašne sexi kočky ktore ziskaju superschopnosti navyse si nemusia vymyslat ziaden kostym pre superhrdinou maju ho prirodzeny pretoze su morske panny .. pocas splnu su vzdy trosku mimo a vyvedu nejaku hlupost co je samozrejme strasna zabava ...v kazdej serii a sa objavi nejaka dalsia dievcina na ktorej opis staci jedno slovo-bitch ,ktora im robi same naprieky no nakoniec sa ju dievcatam podari porazit... a nemozno zabudnut ta chlapcov nasich morskych panien zalubia a vonkoncom im ich ryby chvost neprekaza .... im no ordinary girl i come from deep blue underworld.... ()

luciasce

S překvapením jsem zjistila, že jsem se ráda po letech k tomuhle serialu vrátila. A dala jsem tomu hvězdu navíc, protože v rámci teenage seriálů se tenhle australský počin vydařil, i když jsem to nikdy nesledovala jako teenager. Je to celkem vtipné a originální a já mám prostě slabost pro tyhle mořské exterierovky. ()

Tereza_T

Studium je v mém případě neodmyslitelně spojené s prokrastinací a prokrastinace znamená dlouhé koukání z okna, do stropu anebo na seriály, který byly stejně vymyšlený jen za účelem prokrastinování (prove me wrong). Při svaťáku jsem v rekordním čase zhlédla celé Vyprávěj (seriál) (2009), při státnicích měly tu čest Gilmorova děvčata (seriál) (2000) a nyní, v tomto zkouškovém období se jako z čista jasna na Netflixu objeví všechny série H2O: Stačí přidat vodu (seriál) (2006)? No to není náhoda! S mořskými pannami z ostrova Mako mám již bohatou zkušenost asi tak z období před 10 lety, a tudíž jsem přesně věděla do čeho se pouštím, ale usoudila jsem, že tahle lehká vymývána mozku se při tak inteligencí nadupaném období jako je zkouškové (pauza na předstíraný smích) hodí a trochu mi můj zavařenej mozek ochladí. Ale co se nestalo, mě to doopravdy znova chytlo, trochu tím správným bizarním způsobem, ale zároveň to není vůbec tak stupidní, aby to bylo nekoukatelný a když se člověk přenese přes chyby v chování postav a přes občas nudný dialogy a přes celej ten fakt, že se chudinky holky nemůžou už nikdy pořádně vysprchovat, protože jim hned po kontaktu s vodou naroste ocas dostane parádní dnes už retro teen seriál s fajn docela i realistickejma efektama a čas od času se i nefalšovaně a nečekaně pobaví. Komickou část tam skvěle zastává Lewis, jestli to tady někdo viděl a nepatří mezi odsuzátory teen seriálů dejte mi zapravdu, Lewis stole the show. Herecký výkony nejsou vůbec skvělý, ale to je na tom to výborný. Je fajn někdy vypustit páru a kouknout se na něco špatně dobrýho a tohle je za mě přesně to. Díly mají rozmanitý lokace, pěkný podmořský záběry a celá zápletka je docela stabilní a postupně graduje. Navíc má tenhle seriál i nostalgickou hodnotu. Mluvím tady jen o prvních dvou sériích, ta třetí je fakt blbost (měli se na to vykašlat po tom, co musela Claire Holt seriál opustit) jinak je to dost slušnej seroš a zde na čsfd dost podceněnej. ()

Ernik

Libi se mi to. Nevim proč. Něčím je to sympatické. Asi svou jednoduchostí, průhlednosti a dětskostí. Pokud to srovnáváte se seriály, které poslední dobou okupujou televizní obrazovky, tak se to může zdá jako seriál pro děti 8 a méně, ale mě se to prostě líbí:D Je to oddechovka....prostě si sedněte a dívejte se. Nehledejte v tom složité zápletky nebo skryté intriky. Prostě se dívejte:) ()

RedRose

Je nesmysl to hodnotit jinak než dětskýma očima... U nás to dětem hrálo x-krát z Jetixu i z NASu a viděl jsem to vlastně celé a asi i vícekrát... Ano, děj je předvídatelný, všechno vždy dobře dopadne a je v tom spousta nedotažených detailů... Na druhou stranu to má to fakt povedený casting, dobře napsanou dějovou linku, nikdy to nenudí a celkově je to takové milé a dobře stravitelné... 74% ()

• První klapka padla 10. října 2005. (HenryLuner)
  • Každá série začíná epizodou, ve které je zrovna úplněk. (LUKICKK)
  • Poté, co Cleo „odšroubovala“ požární hydrant, měla lehce mokrou ruku, avšak neproměnila se v mořskou pannu. (LUKICKK)