H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál)

• Austrálie

H2O: Just Add Water

• Německo

H2O - Plötzlich Meerjungfrau

H2O: Stačí pridať vodu

Rodinný / Fantasy / Drama / Dobrodružný

Austrálie / Německo, 2006–2010, 32 h 30 min (Minutáž: 25 min)

Je nesmysl to hodnotit jinak než dětskýma očima... U nás to dětem hrálo x-krát z Jetixu i z NASu a viděl jsem to vlastně celé a asi i vícekrát... Ano, děj je předvídatelný, všechno vždy dobře dopadne a je v tom spousta nedotažených detailů... Na druhou stranu to má to fakt povedený casting, dobře napsanou dějovou linku, nikdy to nenudí a celkově je to takové milé a dobře stravitelné... 74%(26.8.2018)

• rasistik

Ďalší z tých priblblých seriálov o tínedžerkách, ktoré sa tentokrát snažia vysporiadať so svojimi "superschopnosťami", a o niekoľkých ďalších postavách, ktorým dominuje blonďák s množstvom znalostí a ktorého humor a hlášky boli tým jediným, čo ma tu pobavilo. Okrem toho som sa totiž smial už len pri nechápavom krútení hlavou a premýšľaní nad tým, aké blbosti sa tu robia. No čo, nie som osemročné dievčatko, tak to na mňa neurobilo nijaký dojem.(22.6.2019)

• Prochy38

2* dávám jen proto, že to není pro mě a fakt jsem se nepobavil ani nic nenaučil. Je to bohužel hrozně hloupé a trochu mě mrzí, že argument typu "je to pro mladé a dospívající holky" je tu tolik přetřásán. Je to hloupé a kdo to sleduje a jakože se mu to líbí, hloupý zákonitě být nemusím, to netvrdím. Ale evidentně nemá vkus a stačí mi k zábavě fakt málo. Asi tak. :D Viděny všechny díly :D :D(11.11.2017)

je to hlupost lenze je to hlupost pre 9-13-rocne dievcata .. a uplne chapem preco sa im to tak paci .... 3 strašne sexi kočky ktore ziskaju superschopnosti navyse si nemusia vymyslat ziaden kostym pre superhrdinou maju ho prirodzeny pretoze su morske panny .. pocas splnu su vzdy trosku mimo a vyvedu nejaku hlupost co je samozrejme strasna zabava ...v kazdej serii a sa objavi nejaka dalsia dievcina na ktorej opis staci jedno slovo-bitch ,ktora im robi same naprieky no nakoniec sa ju dievcatam podari porazit... a nemozno zabudnut ta chlapcov nasich morskych panien zalubia a vonkoncom im ich ryby chvost neprekaza .... im no ordinary girl i come from deep blue underworld....(31.8.2008)

Libi se mi to. Nevim proč. Něčím je to sympatické. Asi svou jednoduchostí, průhlednosti a dětskostí. Pokud to srovnáváte se seriály, které poslední dobou okupujou televizní obrazovky, tak se to může zdá jako seriál pro děti 8 a méně, ale mě se to prostě líbí:D Je to oddechovka....prostě si sedněte a dívejte se. Nehledejte v tom složité zápletky nebo skryté intriky. Prostě se dívejte:)(19.11.2010)

• - Seriál se původně vysílal na TV stanici Network Ten. (HenryLuner)

• - Úvodní píseň zpívá v 1. sérii Ellie Henderson, ve 2. Kate Alexa a ve 3. Indiana Evans. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Herečky, ktoré mali plutvu, nemohli veľmi hýbať nohami, a preto mali natiahnuté ruky dopredu, aby nepadali na dno. (Raccoon.city)