H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál)

• Austrálie

H2O: Just Add Water

• Německo

H2O - Plötzlich Meerjungfrau

H2O: Stačí pridať vodu

Rodinný / Fantasy / Drama / Dobrodružný

Austrálie / Německo, 2006, 78x25 min

Příběh tří holek o mořských pannách? Skvělé!* Přiznám se..koukala sem se na každý díl, protože mě to baví, ráda si zopakuju i starší díly :) Hodnocení všech 3.Sérií: 1.Série - 85% (Tato série mě hodně bavila, je hlavně o tom, jak holky objevují kdo jsou. ), 2.Série - 75% Tahle už byla slabší :/, ale pořád se dalo koukat ! :) ) a poslední 3.Série - 80% - Nástup nové mořské panny a nové, zcela jiné dobrodružství? Úžasné! .. PS: Aspoň jeden z těch seriálků, na které se jde na DC koukat! :)(5.12.2011)

Tento seriál byl pro mě velkým překvapením. Je mi skoro 18, nudil jsem se a napadlo mě, že bych se mohl podívat na jeden díl, abych zabil nudu a mohl se tomu zasmát. K mému údivu jsem na konci pilotního dílu zjistil, že to vůbec neni špatný, a že opravdu chci vidět pokračování. S každým dalším dílem mě seriál chytal čím dál víc, a skončilo to tak, že jsem první dvě serie shlédl za necelé tři dny. Technické zpracování nic moc, občas opravdu musíte přimhouřit obě oči a zkousnout to, avšak klady převažují. Hlavní aktérky jsou pěkné, celé je to takové odpočinkové a hlavní příběhová linie mě neustále nutila vidět další díly. Některé díly jsou občas průměrné a jiné skoro dokonalé, avšak považuji za nutnost vidět H2O v originálním dabingu, celé to nabere nový nádech. Rád bych udělil 5 hvězdiček, ale pravda je, že jsou i lepší seriály a bylo by to nefér. Za mě osobně tedy uděluji 85%, takže 4*.(8.9.2013)

Zdejší ukřivděné hodnocení mě docela mrzí, protože tohle je nejen seriál, který dlouho doprovázel mé dětství a kvůli kterému jsem si v bazénu hrála na mořskou pannu, ale je to i seriál, který si mile ráda pustím i teď a pustím ho i jednou svým dětem. Postavy jsou vtipné, zápletky se sice párkrát opakují, ale jsou pořád poutavé a druhou sérii považuji za tu úplně nejlepší, protože záporačka Charlotte je skvěle napsaná a hne každému žaludkem. Třetí řada sice naštve absencí Emmy, ale pořád je to jeden z těch seriálů, na které velmi ráda vzpomínám.(30.8.2018)

• Marek1991

Úprimne vám poviem, že Austrálčania riadne prestrelili. Toto je totálna puberťácka hlúposť pre dievčatká do 15 rokov. Ja nemám nič proti príbehom o morských pannách, naopak niektoré sú zaujímavé, ale toto bolo nevkusné, polomoderné, odohrávajúce sa v zvláštnom prostredí s hlúpymi efektami. Tie dievčatá sa mi nijak zvlášť nepáčili, takže ani to to nemohlo zachrániť, naozajstný gýč.(2.9.2012)

Dlouho jsem si myslela, že to je jedna z nějvětších hloupostí, jaké jsem kdy viděla. Ovšem díky Jetixu, který své seriály pouští stále dokola, jsem aspoň jednou viděla první díl, čímž u mě tento seriál stoupl... Poté jsem viděla něco nazvané Hannah Montana a musela jsem přidat ještě jednu hvězdičku.(7.8.2008)

• - Cariba chodí s Jamiem Timonym (Nate) a na rande ho pozvala jako první. (Casspy)

• - Claire Holt a Phoebe Tonkin si spolu později zahrály i v seriálu Upíří deníky (od r. 2009). (Krissty)

• - Cariba Heine si najala profesionálního trenéra, aby jí pomohl se zdokonalením plavání pro roli Rikki. (Elbarto08)