Když musíš, tak musíš? (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2003, 10x28 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (14)

Chvílemi nechutný, ovšem absolutně reálný pohled. Tomuto já říkám TV terapie, či snad i prevence. Podivej se ! Chceš být jako oni ? Skoro zapomenutý dokument, který by se měl určitě znovu oprášit.(7.11.2013)

Skvělý seriál, který odhaluje některá "tajemství" drogové závislosti. Svědectví lidí, kteří stále podléhají i těch, kterým se podařilo uniknout. Snad mnoha lidem napoví, že tudy cesta skutečně nevede.(30.7.2011)

Velmi silný dokument o užívání drog a rozhovorech se skutečnými uživateli. Kdybych byl učitel občanské výchovy na druhém stupni základní školy, tak bych jej určitě zařadil jako formu výuky.(8.1.2016)

"Je to perník ! A je to teplej perník, ale je takovej línej, línej no ..."(17.4.2013)

to šoféruju vole, to kočuju..(17.9.2014)

Já se omlouvám, potřebuju našlehnout svoji přítelkyni. (70%)(11.3.2014)

Nejlepší co kdy u nás na tohle téma vzniko, škoda že čt se opakování vyhýbá jak čert kříži...(18.3.2017)

viděn díl 2 : děti okamžiku(4.4.2013)

Katka je už dost v TV dost provařená, přesto je její příběh asi nejzajímavější. V rámci této tématiky celkově běžný průměr. Vydržel jsem cca. polovinu dílů.(24.7.2014)

Hnus, vážně, v někom ty příběhy možná vyvolají lítost, soucit, ale můj pocit je čiré zhnusení nad tím, jak jsou ti lidé schopni se ničit...(2.8.2013)

Dokonale epizodně poskládaný set na téma drogy a drogová závislost. Životní příběhy, očitá svědectví, smutek ale i naděje.(5.5.2013)

Nezaujatý divák si tohoto pořadu ledacos odnese .To zaujati mají jasno po přečtení externí recenze.(28.12.2016)

Zlatá školní léta. Do dnes vzpomínám na tenhle film, když jsem ho poprvé viděl v rámci Rodinné výchovy a jsem za to rád. Ukázkový případ jak nikdo nechce dopadnout!(29.10.2014)

Velmi poučný TV seriál o drogách a co z člověka udělají,skutečné příběhy dobře zformulované,stačilo mi vidět pár dílů a jsem spokojen.=60% nechápu jak může někdo drogy používat,po tomto seriálu jsem z nich ještě více znechucen.(23.7.2011)