poster

Greta

 • USA

  Greta

 • USA

  According to Greta

Drama / Romantický

USA, 2009, 89 min

Režie:

Nancy Bardawil

Scénář:

Michael Gilvary

Kamera:

Michael Lohmann

Producenti:

Rick Rosenthal

Scénografie:

Joshua Stricklin

Kostýmy:

Ligia Morris
(další profese)
 • Elleannie
  ****

  Myslím si, že tahle role Hilary Duff sedla perfektně, podle mě tedy rozhodně více než v některých komediích, když byla mladší.. Asi by více měla hrát podobné postavy, a to drzé, tvrdohlavé holky, které mají svoji hlavu. Prostě jsem jí tuhle tak trošku zápornou roli věřila více, než její milé a sladké role, a proto jsem si film docela užila.(20.7.2012)

 • Faila
  *

  Z tohoto zajímavě načatého příběhu, který v průběhu rušily jen podivně konstruované dialogy a někdy až bizardní chování hlavní hrdinky, by se mohl stát průměrně dobrý film - nic moc extra, ale zas tak hrozně vás to neurazí. Jen nebýt toho prokletého konce, který jej bohužel uvrhl do hluboké propasti filmů s nezvládnutým uchopením poměrně složitého tématu.(15.6.2010)

 • DavidS.
  ***

  Protivná puberťačka, která má typické bolístky i přístup ke světu adekvátní jejímu věku. Cítí se nepochopená, má řeči o smrti, trable s láskou i sama se sebou...Takže pokud vám je kolem 15, píšete si deníček a okolí vám nerozumí, je to trefa do černého...Bez ironie...Hilary Duff se do role Gréty hodí...Jinak se jedná o snímek samozřejmě velmi předvídatelný, s přidanou morální hodnotou, prozřením i smířením...Zpracováním zcela průměrný...(16.12.2009)

 • Amper01
  ****

  Film pro určitou skupinu lidí. Lze se s ním buď zcela či částečně ztotožnit, nebo nepochopit... Záleží na konkrétní životní filosofii diváka. Já se s ním v životní etapě, kdy jsem jej shlédl, částěčně ztotožňuji, proto hodnocení vyšší. Jen je škoda, že konec tak trochu odflákli... Jakoby druhou polovinu Romea a Julie shrnuli do jediné věty...(3.12.2011)

 • NoFiction
  **

  Rodinné polodrama s arogantní, až troufalou (klasická puberta) H. Duff v hl. roli, která přijede na léto k dědovi a babičce a začne si u nich vylívat svoji zlost na celý svět. Snímek místy hodně pokulhává, místy mě až převídatelně nudil. Věřím, že v mém opačném pohlaví a nižším věku se tenhle snímek může obratem zalíbit.(22.12.2009)

 • - Natáčení probíhalo v americkém Asbury parku v New Jersey. (maluti)

 • - Původní originální název snímku měl být pouze Greta. Až později jej producenti pozměnili na According to Greta. (maluti)

 • - Gretin (Hilary Duff) otec na fotografii je herec John Heard, známý jako Peter McCallister ze série filmů Sám doma. (fifox)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace