Krvavé ruce

Blood Hands

Akční

Filipíny, 1990

Teddy Page

Filipíny,rozpoznal jsem produkci ve vteřině,jinak film je plný kicboxerů a ne zrovna nejhorší choreagrafie,na takovou by se nezmohl ani Van Damme,který kope furt stejně. Tady jsou souboje kolikrát málo sestřihané a tvrdé a hlášky,no. "Zabil jsi mi rodiniu." "Vo čem to sakra mluvíš?." "S mluvením jsem skončil." A následuje kopačku do kischtu,Donehue je herec k pohledání,nic mu nevěříte,přesto ho vidíte rádi. Stejně jako v DRTIČI ZLA z roku 1994 pod režijním vedením jeho otce dostane během celého filmu dost slušnou nakládačku,kdy v obojím případě by hrdina nepřežil nebo přinejmenším by musel celej film odehrát v sádře,ale jako zkušený kaskadér ví co je to bolest. A také v obou filmech i jeho holka dostane několk ran do obličeje,že mi jí bylo líto. Nikdy nemlaťte holku Seana P. Donahue,jinak vám na třikrát nakope prdele. Má opravdu slušně namakanou formu. A co scénář a děj a postavy,že to mu dávám 4 hvězdičky. Je to béčko,kde se všichni perou,ještě nějaké vysvětlení?(8.11.2010)

• matestlust

Ani jasné nadšení ze žánru, kterým tvůrci jistě přetékali, nepomůže k tomu, aby si tahle ultimativní debilita, kde souboje vypadají jak street fighter pro retardované a kde nejlepším hereckým výkonem je pes, který proběhne v polovině filmu, přes ulici, zasloužila alespoň jednu hvězdu... I milovník těžké ,,thrash céčkové" tvorby musí potit krev, aby se mu tohle podařilo dokoukat.(3.4.2019)

Je potřeba odpustit hodně do nebe bijícího, nicméně jsme v roce 1990 a tohle byla velmi slušná kvalita. Připočtu li nostalgii, tak snímek na ty 4 hvězdy v pohodě dosáhne.(9.1.2016)