Kostičky (TV pořad)

Rodinný

Česko, 1994, 58x10 min

Ivan Látal

A já si říkám, jestli to tu všichni zase nehodnotí jako všechny pořady pro děti - z pozice cool dospělého. Ano, dnes je to i pro mě stupidní, protože dětské, ale malým dětem se to může líbit, v rámci možností je to docela decentní a slušné. Nebo chcete, aby se dítka dívala na teletubbies? Nebo ještě lépe na Felliniho? Ha. Trochu soudnosti, přátelé :) Ať nebolí vás hlova.(1.10.2011)

• Madsbender

Kostičky, kostičky, copák nám dneska padne? Á, áno, tá kreténčina mesiaca pre naše detiská. Ivan Látal dlho látal, hovadinu nám tu zlátal, dementný to detský skvost, retardovaný na kosť. A že nám to pekne hnije, keď ten šašo ešte žije? Nebojte sa, milé deti, veď strýko Mads už k vám letí! Zachráni vás, milé detičky, pred tou kokotinou zvanou Kostičky. Ak vám psychickú či inú ujmu program spôsobil, podá na naňho toľko žalôb, aby to už neprežil. Nebude mazať okolo úst med, istota svätá je totiž guľomet. Väčšiu sračku Česká televízia nesplodila, a úprimne dúfam, že nikdy nesplodí. Nevidím zlo, nehovorím zlo, nepočujem zlo je v tomto prípade základ imunity voči degenerácii, spúšťanej dlhodobým pôsobením tohoto nezmaru.(21.2.2014)

• Zemi11

Je ostuda, že smysl pořadu, který je na společenské úrovni dětí z mateřské školky, mi uniká... Klaun učí děti přetvářce? Demenci? Snažím se být optimistou, a tak žiju v iluzi, že postava klauna slouží maminkám k tomu, aby mohli svým dětem ukázat odstrašující případ vyrostlých dítek, které brali učení na lehkou váhu. Za toto nenápadné ponaučení si klaun s krychlí na nose jednu hvězdičku plně zaslouží.(26.1.2009)

Ani jsem nečekal, že to tady na CSFD najdu. A přece. Vybavuje se mi doba 7.-8. třída na Základce a v televizi zrovna běžel klaun Kostkáč. Docela mě to i chytlo. Byla to sranda a když jsem to řekl ve třídě, že je to dobrý a hlavně poučný, tak si ze mě jedna spolužačka pořád dělala srandu, že se na to ve 14 letech koukám :-)(8.8.2008)

Kultovní pořad! ... a kolik věcí jsem se tam vždycky dozvěděl - kráva dává mlíko a slípka vajíčka! A nejenom to, taky třeba, že "svět, tedy svět (kulatej, ty blbe, ne hranatej!) je plný lidí, hraček, zvířat, věcí a o něm si budem povídat přeci." "A kdy?" "Kdy? Zase příště, znova. Teď vypněte nás prosím, ať nebolí vás hlova."(5.12.2008)