Kostičky (TV pořad)

Rodinný

Česko, 1994, 58x10 min

Ivan Látal

A já si říkám, jestli to tu všichni zase nehodnotí jako všechny pořady pro děti - z pozice cool dospělého. Ano, dnes je to i pro mě stupidní, protože dětské, ale malým dětem se to může líbit, v rámci možností je to docela decentní a slušné. Nebo chcete, aby se dítka dívala na teletubbies? Nebo ještě lépe na Felliniho? Ha. Trochu soudnosti, přátelé :) Ať nebolí vás hlova.(1.10.2011)

• woody

Ko - sti - čky! Díky bohu, že si z toho pamatuji jen ten závěr u vody, jak nám ukazovali co všechno se vejde do kořenek a co se nevlezlo, tak o tom nám poví někdy příště... Zlatý Sezam s jeho "Jedna. Číslo jedna. Jedna. Jedna a jedna je jedenáct. Jedna." ... (divím se, že na to v Sodě neudělali nějaký skeč, tak infantilní potenciál se už v ČT neobjevil - "Der Kopf" - "Hlova" - "Der Kopf" - "Hlova")...(29.9.2008)

Myslím, že dětem se to mohlo líbit, nepřišlo mi to jako totální výplach mozku. Když jsem byl sám malej, tak jsem na televizi nekoukal a nijak mi to nechybělo (stejně jako těm stovkám generací přede mnou:) Nikdy jsem z Kostiček neviděl celý díl, pochopitelně, ale naprosto přesně si pamatuju závěr, ve kterém Kostkáč a děti řeknou: a teď vypněte nás prosím, ať nebolí vás HLOVA :D(12.8.2008)

Kultovní pořad! ... a kolik věcí jsem se tam vždycky dozvěděl - kráva dává mlíko a slípka vajíčka! A nejenom to, taky třeba, že "svět, tedy svět (kulatej, ty blbe, ne hranatej!) je plný lidí, hraček, zvířat, věcí a o něm si budem povídat přeci." "A kdy?" "Kdy? Zase příště, znova. Teď vypněte nás prosím, ať nebolí vás hlova."(5.12.2008)

Rád bych viděl, co by pro ty děti vymysleli ti "úžasňáci", co tomu tady dávají odpad. Ono vymyslet něco pro předškolní dítě, aby ho to za minutu nepřestalo bavit, zase není taková sranda, pánové a dámy! "Hlova" mě taky vždycky srala, když jsem to náhodou zaslechl v TV, ale to mi zas až tak žíly netrhá.(6.9.2010)