Kostičky

(pořad)
všechny plakáty
Rodinný
Česko, 1994, 58x10 min

Kostičky - hravá encyklopedie pro předškolní děti. Klaun Kostkáč provází děti světem dospělých pomocí her, písniček, říkadel a dětské fantazie. Malí diváci se dozvídají pro ně přijatelnou formou řadu informací, např. o řemeslech, ekologii, materiálech, zvířatech, rostlinách, základech společenského chování, dopravních pravidlech, apod. (oficiální text distributora)

Dan9K odpad!

Tohle byla pravá alergie. Vždycky, když jsem se nudil, měl jen čtyři programy a risknul ČT1, šlo tam tohle, to byla marnost...a když nešlo tohle, tak to bylo Sama doma anebo ještě líp...Móda, extravagance, manýry....to jsou prostě kultovní pořady České televize a má téměř pozapomenutá dětská i mladistvá traumata při jejich sledování. Děkuji ČSFD za připomenutí. ()

woody

Ko - sti - čky! Díky bohu, že si z toho pamatuji jen ten závěr u vody, jak nám ukazovali co všechno se vejde do kořenek a co se nevlezlo, tak o tom nám poví někdy příště... Zlatý Sezam s jeho "Jedna. Číslo jedna. Jedna. Jedna a jedna je jedenáct. Jedna." ... (divím se, že na to v Sodě neudělali nějaký skeč, tak infantilní potenciál se už v ČT neobjevil - "Der Kopf" - "Hlova" - "Der Kopf" - "Hlova")... ()

Hellboy

Myslím, že dětem se to mohlo líbit, nepřišlo mi to jako totální výplach mozku. Když jsem byl sám malej, tak jsem na televizi nekoukal a nijak mi to nechybělo (stejně jako těm stovkám generací přede mnou:) Nikdy jsem z Kostiček neviděl celý díl, pochopitelně, ale naprosto přesně si pamatuju závěr, ve kterém Kostkáč a děti řeknou: a teď vypněte nás prosím, ať nebolí vás HLOVA :D ()

duklak2

Ani jsem nečekal, že to tady na CSFD najdu. A přece. Vybavuje se mi doba 7.-8. třída na Základce a v televizi zrovna běžel klaun Kostkáč. Docela mě to i chytlo. Byla to sranda a když jsem to řekl ve třídě, že je to dobrý a hlavně poučný, tak si ze mě jedna spolužačka pořád dělala srandu, že se na to ve 14 letech koukám :-) ()

Madsbender odpad!

Kostičky, kostičky, copák nám dneska padne? Á, áno, tá kreténčina mesiaca pre naše detiská. Ivan Látal dlho látal, hovadinu nám tu zlátal, dementný to detský skvost, retardovaný na kosť. A že nám to pekne hnije, keď ten šašo ešte žije? Nebojte sa, milé deti, veď strýko Mads už k vám letí! Zachráni vás, milé detičky, pred tou kokotinou zvanou Kostičky. Ak vám psychickú či inú ujmu program spôsobil, podá na naňho toľko žalôb, aby to už neprežil. Nebude mazať okolo úst med, istota svätá je totiž guľomet. Väčšiu sračku Česká televízia nesplodila, a úprimne dúfam, že nikdy nesplodí. Nevidím zlo, nehovorím zlo, nepočujem zlo je v tomto prípade základ imunity voči degenerácii, spúšťanej dlhodobým pôsobením tohoto nezmaru. ()