Kostičky (TV pořad)

Rodinný

Česko, 1994, 58x10 min

Ivan Látal
  • Dan9K

Tohle byla pravá alergie. Vždycky, když jsem se nudil, měl jen čtyři programy a risknul ČT1, šlo tam tohle, to byla marnost...a když nešlo tohle, tak to bylo Sama doma anebo ještě líp...Móda, extravagance, manýry....to jsou prostě kultovní pořady České televize a má téměř pozapomenutá dětská i mladistvá traumata při jejich sledování. Děkuji ČSFD za připomenutí.(26.8.2008)

Kultovní pořad! ... a kolik věcí jsem se tam vždycky dozvěděl - kráva dává mlíko a slípka vajíčka! A nejenom to, taky třeba, že "svět, tedy svět (kulatej, ty blbe, ne hranatej!) je plný lidí, hraček, zvířat, věcí a o něm si budem povídat přeci." "A kdy?" "Kdy? Zase příště, znova. Teď vypněte nás prosím, ať nebolí vás hlova."(5.12.2008)

• Mimesis

Fuj! Nesnášel jsem, když nám to pustili ve školce a nutili nás se na tuhle pp***čovinu koukat. Ten šašek mi přišel děsivej a dnes mohu říct, že je to snad nějakej brainwashing pro děcka, aneb "jak jim nacpat naše morální hodnoty snadno a rychle u TV". Teď čumím na komentáře. Někteří píší, jaká je to sračka a že to nesnáší ale dávají 2 hvězdy, nechápu.(28.11.2009)

Rád bych viděl, co by pro ty děti vymysleli ti "úžasňáci", co tomu tady dávají odpad. Ono vymyslet něco pro předškolní dítě, aby ho to za minutu nepřestalo bavit, zase není taková sranda, pánové a dámy! "Hlova" mě taky vždycky srala, když jsem to náhodou zaslechl v TV, ale to mi zas až tak žíly netrhá.(6.9.2010)

• C0r0ner

René Křupanský má jedinou výhodu v tom, že ho na ulici nikdo nepozná, aby mu rozbil držku, protože jí v seriálu měl napatlanou bílou barvou. Kostičky jsou dělány vyloženě pro předškolní věk a pak jenom nabírají na neskutečné trapnosti. Když jsem ale nedávno viděl jeden díl, mohl jsem se pro změnu posrat smíchy. 35%(22.7.2016)