Poslední noc v Římě

Juan Borrell

Kostýmy:

Carlos Díez
  • HonzysKISS

Jestli se na to chcete podívat jenom kvůli těm kočkám, tak si radši pusťte porno. Tohle je bohužel docela o ničem. Všechny zápletky jsou jenom o tom, odkud a kdo skutečně ty ženy jsou. Takže celou dobu vypráví svůj „nudný“ život. Ještě že ty herečky jsou atraktivní. A ta hudba taky hodně stojí za to, až jsem se divil. Každopádně až si budete chtít někdy pohonit a u toho poslouchat příběhy, tak je film pro vás.(26.1.2019)

Radosť pozerať, bezpochyby. Medem prináša vždy niečo zvláštne, tentokrát v zaujímavom soft-porno balení príbeh krátkej lásky v jednej izbe. Plný klamstiev, ktoré som však očakával nielen vyrozprávané, ale aj sfilmované. Hoci hovoriť mali obrazy takmer ako od Michelangela, nestačilo mi to. Melodramatický záver nie je našťastie prehnaný, ale aj tak jedna hviezda je výlučne za dokonalé nahé telá. –––– Představa, že mezi nás vstoupí mužský prvek, se mi nelíbí.(13.3.2016)

Proti nápadu nic nemám, proti rychlosti, s jakou se to šine kupředu, taky ne. Kamera byla fajn, muzika taky. ALE. Pokoj v Římě ničí (ne)herecké výkony, a to především Natashy Yarovenko. Nepřesvědčivé, toporné... nechápu, jak za tohleto mohla být nominována na cenu GOYA. --- Ale jinak naprosto souhlasím s jedním komentářem na imdb, tohle mělo dostat Oscara za kostýmy:D(26.2.2012)

Noční Řím a dvě ženy, pro které se jejich setkání stává nocí plné nespoutané vášně a něhy, poodhalováním důvěry, citů a poznáváním se sebe navzájem hlouběji a víc, než jim dovolí žárem spálená nahá těla (přijít, odbýt si to svým, popř. ráno repete, zvládne každý blbec). Dvě představitelky jsou téměř po celý film prakticky nahé, což by mělo ocenit hlavně pánské publikum, neboť je dle mého na co se dívat. PS: Chudák Max.(29.12.2013)

• bolan

Jedem s Medem už dávno neplatí.....hodně hodně zklamání.....tlachy tlachy......tlachy...........................tlachy.......................tla..... Dlouho jsem se takhle nudně nenudil. Kdyby se někdo jako já nechal nalákat na erotický námět, doporučuji pustit si raději nějaký stupidní porno ať ušetří čas.(29.12.2013)

• - Hotel Pompeyo, v němž se příběh odehrává, je fiktivní, stejně jako jeho satelitní obrázek v Google Earth, který byl upraven ve Photoshopu. Stejně tak neexistují ostrov Nekrasov, údajný domov Rusky Natashy (Natasha Yarovenko), či satelitní obrázek domu Alby (Elena Anaya). (PogoJoe)