Afterworld (TV seriál)

Afterworld

Animovaný / Sci-Fi

USA, 2007, 130x3 min

Stan Rogow

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

• Djkoma

Zbytečně zdlouhavé a podivně animované, i když to má své kouzlo,v po třech minutách dlouhých dílech se těžko objevuje...(18.7.2009)

Vysílá AXN ..(12.8.2008)

• FrodoF

Jednak to ani nedoanimovali a za druhý je to hrozně debilní.(7.8.2008)

Animace neanimace. Hmm, jak z chytré horákyně. Kupodivu se mi seriál po grafické stránce líbí a námět je zajímavý. Někdy se Afterworld budu muset podívat od začátku díl po díle na axn.cz.(30.10.2008)

Animace je hrozná (dvě hvězdy dolů). Také je to místy až moc zdlouhavé, ale přes to se jde přenést. Ve výsledku je to lepší spíš k poslechu než ke koukání.(20.9.2011)

• LordSnape

Nápad je dobrý (post apokalypsy já rád) jen provedení je značně nedormrlé. O animaci se ani nedá mluvit, jelikož je to vlastně jen poskládání pár obrázků za sebou, které kolikrát na sebe ani pořádně nenavazují. Nejvíc mě rozčiluje jak hlavní hrdina něco vypráví a všude má stejný výraz a neotvírá kvůli statickému obrazu pusu. Myslím si, že kdyby si s tím autoři trochu více vyhráli a vypilovali scénář, mohlo by jít o velmi zajímavý počin. Takhle to spíš vypadá, jako když se někdo nudil v hodině počítačů při lekci PowerPointu.(29.11.2008)

• Rilian

CO TO JE?????? Když už animuju tak pořádně!!!!!!!!!!!!(3.12.2008)