• CarnTheNunya

Mám za sebou čtyři epizody. Druhá epizoda byla vtipná, jinak zbytek byl trapný. Působí to jako směsice kodomo a šónenu (pozn. věkové zaměření neřeším, musí se mi to hlavně líbit, ale tady dělám možná výjimku). A k tomu všemu tu máme naprosto tupé postavy. Jo a chapadla v závěru čtvrté epizody byly vrchol trapnosti, tak a teď víte, proč jsem vy@/:!§? (místo znaků si doplňte libovolný vulgarismus) na To Love-ru.(18.4.2019)

Můj názor je,že hlavní hrdina by si měl asi nafackovat, protože když nechce tak pěknou holku za manželku, tak je idiot. Vraťte se tedy k seriálu. Všechno je naprosto průměrné. Nic nepřekvapí a pořádných vtipů taky moc nenaleznete. Dívat se na to dá, ale ecchi průměr. Na oddech dobré, ale pokud hledáte něco vtipného nebo nedej bože romantického, tak hledejte někde jinde.(22.11.2014)

• daGGos

Popišme si takový obyčejný den hlavního hrdiny - ráno se vzbudí vedle nahé mimozemšťanky, cestou do školy zakopne a skončí v rozkroku své tajné lásky, ve třídě nechtěně promasíruje prsa své tsundere spolužačce, pak zachrání školní idol od vesmírné příšery a jejích chapadel (hádejte, čeho se ta chapadla budou dotýkat) a večer pak vyruší svou mladší sestru při koupání. Fanservice, Fanservice, Fanservice. Děvčata se z vizuálního hlediska povedla, což je v tomhle žánru rozhodně důležité, ale 26 dílů jen odhalenými vnadami a kalhotkami prostě utáhnout nejde a To LOVE-Ru kromě nich nabízí už jen nepříliš povedený humor a špetku romantiky.(5.11.2011)

• TomX2

6. epizóda - DROP | Prvú sériu To Love-Ru možno považovať ako názornú ukážku čistokrvných ecchi anime. Príbeh tu totiž patrí k tým najmenej dôležitým prvkom a najzásadnejšiu rolu tvorí práve fan service. Sci-fi, slice of life/school a iné žánre sú už potom len doplnkovými prvkami a v rámci žánru fungujú dobre, takže nie je potreba sa na to sťažovať. V podstate sa dá povedať, že seriál svoje účely splňuje, aj keď existujú seriály, ktoré ich spracúvajú predsa o niečo lepšie (High School DxD, Shinmai maou no testament). Animácia síce za veľa nestojí, soundtrack nevýrazný a mnoho vecí mi prišlo otravných (humor, postavy), avšak nebol to pre mňa dostatočný dôvod na to, aby som seriál prestal sledovať. Zásadný problém medzi mnou a touto sériou je ten, že nepatrím medzi cieľovú skupinu ľudí. Počul som síce, že nasledujúce série sú mnohonásobne lepšie a aj príbeh je o niečo rozvinutejší, kvôli čomu som dal tejto sérii ďalšiu šancu, no po šiestej epizóde už nemám motiváciu ďalej pokračovať. Na to, aby som sa bez preskakovania dostal k ďalšej sérii mi chýba ešte 20 dielov, čo je 7 hodín pozerania. Mohol by som to zvládnuť dopozerať, avšak došiel som k racionálnejšiemu záveru - tých 7 hodín sa dá využiť prospešnejšie než sledovaním seriálu, ktorý je nielenže po všetkých stránkach nanajvýš podpriemerný, ale v ktorom sa dookola opakuje istá vec, ktorá ma absolútne nebaví a z ktorej som akosi vyrástol. Nemám v pláne sa k tomu vrátiť.(5.7.2019)

• Subjektiv

Vdavek nechtivá mimozemácká princeznička-cuchtička Lala zdrhla z domova na naši modrou planetu. Nouzové přistání by bylo jistě tvrdé, nemít Lala robustní hrudní nárazníky. Těmi zaparkovala v dlaních Rita, místního středoškolského trouby. Smůla je, že naďřiska v takové pozici jsou na Lalině planetě chápána jako zásnubní rituál. Rito by se z této situace nejraději nějak vyzul, poněvadž má zálusk na podstatně méně vyvinutější Harunu a rovněž se bojí panického selhání při případném sexuálním zápolení s protřelou Lalou. Jenže vyhlídka zničení celé Země jako odpověď na urážku v podobě zrušení zasnoubení není zrovna veselá. Rito tedy bude muset trpět tím, co by si normální zdravý mladík s chutí užil. A divák bude trpět s ním. Mezi trapnými pokusy o vtip si může užívat fanservisu a v noci se pro změnu bát, že maminka ráno zjistí, že už je dospělý chlap. Zvládl jsem osm dílů a po nich mohu, myslím zodpovědně, prohlásit: "Téměř odpad!"(8.8.2008)