Externí recenze k filmu (9)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) odpad!

  "Snímek, jehož režisér předstírá, že je tím Michaelem Patrickem Kingem, který se podílel na původním seriálu i minulém filmu, vypráví o čtveřici mentálně i emocionálně retardovaných ženštin, které neustále kvičí, štěbetají a hopkají (a vzhledem k řadě jejich projevů jde tedy vlastně o teenagerovskou…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz **

  "Jak zhodnotit Sex ve městě 2? Muži se u něho budou nudit více než u jedničky, ženy si v něm najdou své „střípky“. Ústřední ženské kvarteto sice zůstalo, ale spíš než Sex ve městě film připomíná další snímek na motivy teenegerovských komedií." (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Bališ) ***

  "Móda, sexi telá, ženské problémy lásky, zabudnuté dni a nové možnosti. Typický humor je vyťahovaný skôr v oblastiach sexu, ale novinkou je, že dámy dospeli, čo môžno niektorí fanúšikovia pôvodného seriálu neprehltnú. Film je prehliadkou štýlových záležitostí. Prevezieme sa po Abú Dabí, nenápadne,…" (více)

 • Filmweb.cz (Stanislav Šulc) *

  "Jasně, jsem chlap, nechápu to... Ano, nechápu – nevím, proč King seriál zbavil nadhledu a zdravé ironie, nevím, proč to změnil na módní přehlídku, a už vůbec netuším, proč to tolik lidí vidělo a neurazilo je to. Dvojka je však ještě o mnoho horší. Sex ve městě v Kingově podání ukazuje pouze sumu…" (více)

 • Houser.cz (Mariana Zilynská) **

  "Přehlídku konfekčních modelů, která se namísto na mole odehrává v exoticky luxusních kulisách blízkého východu a vůbec kdekoli, kam pěstěné nožky čtyř rozháraných dam vkročí, doplňuje už jen dohadování se zpohodlnělým „božským“ manželem a několik obligátních erotických excesů. Jakoby omylem se v…" (více)

 • Koule.cz (Hana Slívová) ***

  "Dva roky uplynuly od chvíle, kdy Carrie Bradshaw (to je ta spisovatelka a novinářka, co ví hodně o sexu, ale nebojí se zeptat) dostala k oltáři svého "pana Božského". Pořád ho miluje, ale co by to bylo za lásku, kdyby ji čas od času nebylo třeba vyvážit časem pro sebe? Pokračování populárního filmu…" (více)

 • MovieScreen.cz (Kristýna Lexová) ***

  "I film, který má třeba tři hodiny, se dá vydržet, pokud v něm ale o něco jde. V Sexu ve městě 2 je bohužel jasné, že tvůrci se snažili natahovat, co to jde. V dialozích je nutné čekat na každou odpověď 2-3 vteřiny, a to je skutečně utrpení. Vy stejně víte, co se stane, víte, co řeknou, ale vy na to…" (více)

 • MovieZone.cz (Ondřej Vosmík) *

  "Druhý celovečerní Sex (zatím to zní dobře) je totálně lobotomizovanou skořápkou, pozůstalou po břitkém seriálu. Jeho nekonečných sto čtyřicet šest minut znudí, případně rovnou urazí cca 99 procent nefanatických divaček i diváků. Řečeno s módní policií: Coco Dák!" (více)

 • Topzine.cz (Pavlína Nouzová) *

  "Způsob, jakým jsou prezentovány arabské státy, je absolutně mimo. Režisér a scenárista v jedné osobě se zřejmě doslechl o tom, že konopí je lék. Jinak si nedokážu vysvětlit, jak mohl vymyslet, že i Arabky mají rády módu, a tak pod svými abayami nosí šaty od Diora." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace