Zahulíme, uvidíme 3

Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda

Komedie

USA, 2011, 86 min

• chelseaman22

Opravdu jediným zjištěním pro vás bude krutá skutečnost, že vrchní kameraman je poněkud ujetý na "precizní" zpomalený shoty. Jinak pokuď patříte k fanouškům Kůmara a Herolda, tak bude (dle očekávání) zklamání. Krátkometrážní nic ani zdaleka nepřipomíná (v rámci možností) vydařenou prvotinu. Marná snaha Todda vyústila ve veletrh s drogami, fekálním pornem a většinovou zbytečností scén. Raději se podívejte na LOL (2012) s Hannou Montanou, tam se alespoň kulturně vzděláte v prosředí Paříže! 14% Celosvětový výdělek k 4. 1. 2013: $35,387,212, což je 1,86 násobek budgetu(4.1.2013)

Ďalšie zbytočné pokračovanie, postavené na jednoduchej zápletke a klišé, ktorá má tento krát prezentovať pravého vianočného ducha s pohľadov dvoch huličov. Tam, kde bol prvý film neuveriteľne zábavný, sa druhý a teraz už aj tretí diel snažia o príliš očividnú komerčnú zábavu. To ale neznamená, že sa tu nenájde pár skvelých scén. Zhulený Santa, decko na kokaine, alebo hod ping pongovou loptičkou. Nejedná sa o výborné scény, ale nedá sa im uprieť určitá dementnosť, ktorá filmu do značnej miery v mnohom pomáha. Inak je to rutinná záležitosť. Harold a Kumar by si zaslúžili poriadne trafený príbeh. Nie len náznaky hlúpostí a nelogickostí. O tom predsa prvý film bol. Určite poteší štek NPH, ktorý krásne vysvetlil mýtus okolo svojej osoby a dokázal si zo seba spraviť fantastickú srandu. Hlavne jeho stretnutie s Ježíšom je nezabudnuteľné. Priemerná komédia, ktorá neurazí a ktorá pripomenie fanúšikom, prečo sa nám prvá časť tak veľmi páčila. 3D efekty nevyužité, alebo až príliš samoúčelné, ale na to sa môžeš jeden vykašlať. Každopádne je to zneisteľné a úsmevné čo sa nedá povedať o mnohých súčasných komédiach. 50%(4.2.2012)

Bavil som sa viac ako pri dvojke, to je fakt. Našlo sa tu veľa komických situácií a gagov, ale trocha mi vadilo, ako stále nešťastnou náhodou nadrogovávali tú malú. Stále to však nebolo nič extra, na jednotku to určite nemá. Viac, ako samotní hlavní hrdinovia a ich bláznivé činy ma zaujala krátka scénka s Neilom Harrisom. Páni, to bolo niečo. Kto má rád muzikál, určite si príjde na svoje, aj keď je to naozaj krátke. Vážení, žije medzi nami druhý Fred Astaire a možno má na to, aby ho aj tromfol. Nevedel som, že je tak perfektný muzikálový herec, klobúk dole. Keby som bol na Brodway, určite si na neho kúpim lístok, za pár rokov môže byť legenda. A to aj napriek tomu, že muzikál moc neobľubujem. 55/100(14.12.2013)

Docela jsem byl překvapen z toho, co jsem právě viděl. Mám takové smíšené pocity. Na jednu stránku fajn zábava, na druhou mi dost vadily ty 3D výlevy. Oproti prvním dvou dílům je to dost jiné, nese se to v rozdílném duchu, dá se říct, že to místy zasahuje až do žánru fantasy. Ale jednoznačně a naprosto bez debat tomu nelze upřít snahu, svou roli pobavit to splnilo. Já bych snesl i další díl.(3.3.2012)

Chtěl jsem napsat, že pokud pánové hulí, tak si tímto filmem splnily svůj sen:D. Trošku jsem se lekl, když jsem zjistil, že žezlo na režisérském křesle jim přebral někdo jiný. Ale musím uznat, že na takovou vyhulenou oddechovku je to fakt v pohodě. Je mi až líto, že jsem to neviděl v kině jako 3D a to jsem si vždy říkal, že po tom budu toužit jen u nějakého akčňáku. Dokonce to sedlo do vánoční nálady, prostě tomu musím dát 4. Tak budu doufat, že mi to na příští vánoce dají zase v kině, zahulím si a uvidíme:). ... Tak moment, nikdo se nesjede, když si zahulí poprvé, copak si nic nepamatuješ? ... Ser na Savidge, ten fet je můj dej ho sem. Ale no tak Davide, dej mi to, dej mi cukříček. ... Zazpíváš na dceřiných patnáctinách. Dobře zazpívám. Ale nesmíš s ní píchat. To ti nemůžu slíbit. ... Neuděláme něco? Já nevím, chci vědět, co bude dál.(30.12.2012)

• - Kal Pen prozradil, že mnoho členů filmového štábu bylo ve skutečnosti dělníky z automobilových továren v Detroitu. (spiderpig)

• - Ve filmu bylo použito přes 400 speciálních efektů. Převážně 3D a CG efekty. (spiderpig)

• - Po skončení filmování se John Cho a Kal Penn přednáškové turné po univerzitách v USA. (chelseaman22)