Reklama

Reklama

Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (323)

JJ.Gibson 

všechny recenze uživatele

Sérii Zahulíme uvidíme mám rád! První díl byl fajn, když se hoši vydali hledat White Castle. Druhý díl začínající Guantanamem mám možná ještě radši! Takže jsem se těšil na jejich třetí dobrodružství, které s nimy prožiji. A bylo to děsný!!! Vnitřně bojuji s tím, že bych tomu měl dát odpad, protože, přiznejme si to objektivně - není to vtipný, odporné 3D, když na to koukáte ve 2D působí vážně obludně, jak Cho tak Penn mi přišli dost vyhořelý, cameo NPH bylo taky nepovedený a scénář byl prostě nezajímavý. Proto z úcty k předchozím dílům dávám jednu *. Ale teda doopravdy tady Shit happens!!!!! PS. Trejo ve vánočních svetrech a sestřelení Santa Clause brokovnicí, se jen tak nevidí... ()

MMR 

všechny recenze uživatele

Docela jsem byl překvapen z toho, co jsem právě viděl. Mám takové smíšené pocity. Na jednu stránku fajn zábava, na druhou mi dost vadily ty 3D výlevy. Oproti prvním dvou dílům je to dost jiné, nese se to v rozdílném duchu, dá se říct, že to místy zasahuje až do žánru fantasy. Ale jednoznačně a naprosto bez debat tomu nelze upřít snahu, svou roli pobavit to splnilo. Já bych snesl i další díl. ()

Reklama

Psema 

všechny recenze uživatele

Vizuálně zhruba osmkrát dražší a nápaditější než dvojka s jedničkou dohromady. Humorově někde mezi. Solidní jednohubka nejen na prohulené odpoledne, v níž se po vzoru předchůdců najde i pár ryze geniálních frků (NPH!!!, vajíčkový masakr...) a nečekaně ani jedno sperma chrstlé do ksichtu. Palec bez problémů nahoru. ()

F.man 

všechny recenze uživatele

Průser jak vrata. Zatímco první dva díly byly správně nekorektní, černé, ulítlé, huličské komedie, trojka je vánoční, happy-endová, středoproudová slátanina, plná product placementu a zcela zbytečných 3D pseudo efektů. Chtělo se mi zvracet. Nechat Harolda a Kumara hledat vánoční stromeček? WTF? Nebýt kokainové párty a Wafflebota jdu do odpadu. Pancakes are fucking gay. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

První dva díly mě docela bavily, ale tohle už je jenom otravné. Nebyla tu jediná scéna, která by mě skutečně dostala, postavy jsou svým chováním naprosto otravné. Postavy se nikam neposouvají, i když tvůrci chtějí, aby to vypadalo jinak. Škoda, ale tohle už ani není v duchu předchozí série, jen ty postavy jsou stejné a jejich dobrodružství blbá. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (17)

  • Kal Penn se kvůli roli ve musel vzdát pozice v Bílém domě. Mimo jiné patřil mezi blízké poradce prezidenta Barracka Obamy. Po skončení filmování se do funkce vrátil. (chelseaman22)
  • V jednom záběru Tood (Thomas Lennon) osloví Harolda (John Cho) "Sulu". Představitel Harolda John Cho ve skutečnosti hrál postavu jménem Sulu ve filmu Star Trek (2009). (spiderpig)
  • Na konci, když se u Harolda (John Cho) náhle zjeví stromek, můžeme vidět zkrvavenou čepici Santa Clause. O asi minutu později ji má Santa opět na hlavě. (samik81)

Reklama

Reklama