• JJ.Gibson

Sérii Zahulíme uvidíme mám rád! První díl byl fajn, když se hoši vydali hledat White Castle. Druhý díl začínající Guantanamem mám možná ještě radši! Takže jsem se těšil na jejich třetí dobrodružství, které s nimy prožiji. A bylo to děsný!!! Vnitřně bojuji s tím, že bych tomu měl dát odpad, protože, přiznejme si to objektivně - není to vtipný, odporné 3D, když na to koukáte ve 2D působí vážně obludně, jak Cho tak Penn mi přišli dost vyhořelý, cameo NPH bylo taky nepovedený a scénář byl prostě nezajímavý. Proto z úcty k předchozím dílům dávám jednu *. Ale teda doopravdy tady Shit happens!!!!! PS. Trejo ve vánočních svetrech a sestřelení Santa Clause brokovnicí, se jen tak nevidí...(22.1.2013)

Příběh třetí ve 3D začíná o vánocích. CITÁT - (SANTA KLAUS) - Dobrá, za půl hodiny u saní......... Na vánoce přijel Carlos (Danny Trejo) a celá rodina. A problém vlastně začal už na samém počátku. CITÁT - Vánoční strom bude ozdobou tohoto domu......... Jenže film má název Zahulíme, uvidíme, tak jak to asi může dopadnout? Haroldovi přijde balíček a protože přišel na Kumarovu adresu, kde už Harold několik let nebydlí, přivezl mu ho Kumar domů. No a Harold má tu návštěvu, úchylnou na vánoční stromeček. Je úplně jasné kam se vydá následující děj a co bude tou zkázou v příběhu. Hulení a ..... vánoční stromeček. Pravda, obsah balíčku má podivné chování a ne zrovna moc věrohodný začátek svého "letu". Ale co se dá dělat, je to zhulený film a tak to musí fungovat. V tom filmu nejen, že fetuje Santa, ale i jeho zákazníci, tedy malé děti. CITÁT - Ty vole, si fakt zaříkávač dětí........ Scéna, kdy obrovský sněhulák z dýmkou ničí město a hází po Kumarovi a Haroldovi židovskou hvězdu je prostě úžasně ďábelská. A to její vyvrcholení - paráda. CITÁT - To je v prdelííííííííííí......... Další povedená scéna je ta ze sloupem, chcal jsem smíchy. (65 minuta). A to jsem ještě napsal o formeláckym ptákovi - to je opravdu s(u)jetý. Příběh se dá svou kvalitou přirovnat k prvnímu dobrodružství. Je tu akce, trochu nechutenství, nadupané vtipem, okořeněné sexem a vložené do nejsvětějšího prostředí vánočních svátků. CITÁT - Žádnej problém, veselé vánoce a ahoj ve čtyřce.........(31.3.2013)

Chtěl jsem napsat, že pokud pánové hulí, tak si tímto filmem splnily svůj sen:D. Trošku jsem se lekl, když jsem zjistil, že žezlo na režisérském křesle jim přebral někdo jiný. Ale musím uznat, že na takovou vyhulenou oddechovku je to fakt v pohodě. Je mi až líto, že jsem to neviděl v kině jako 3D a to jsem si vždy říkal, že po tom budu toužit jen u nějakého akčňáku. Dokonce to sedlo do vánoční nálady, prostě tomu musím dát 4. Tak budu doufat, že mi to na příští vánoce dají zase v kině, zahulím si a uvidíme:). ... Tak moment, nikdo se nesjede, když si zahulí poprvé, copak si nic nepamatuješ? ... Ser na Savidge, ten fet je můj dej ho sem. Ale no tak Davide, dej mi to, dej mi cukříček. ... Zazpíváš na dceřiných patnáctinách. Dobře zazpívám. Ale nesmíš s ní píchat. To ti nemůžu slíbit. ... Neuděláme něco? Já nevím, chci vědět, co bude dál.(30.12.2012)

Naprostá a pro mě hodně nečekaná, kvatliní podívaná. Náramě jsem se u třetího dílu pobavil, kord když 3.díl byl v duchu Vánoc. Povedené a komické 3D scénky, dále Neil Patrick Harris, jehož filmová pasáž v tomto filmu byla fantastická. John Cho a Kal Penn vymýšleli opět samé "bejkárny", jak už jsme byli z předešlých dílů zvyklí. Scéna s neskutečně "propracovaným" plánem jak ukrást vánoční stromeček byla excelentní.(19.12.2012)

Bavil som sa viac ako pri dvojke, to je fakt. Našlo sa tu veľa komických situácií a gagov, ale trocha mi vadilo, ako stále nešťastnou náhodou nadrogovávali tú malú. Stále to však nebolo nič extra, na jednotku to určite nemá. Viac, ako samotní hlavní hrdinovia a ich bláznivé činy ma zaujala krátka scénka s Neilom Harrisom. Páni, to bolo niečo. Kto má rád muzikál, určite si príjde na svoje, aj keď je to naozaj krátke. Vážení, žije medzi nami druhý Fred Astaire a možno má na to, aby ho aj tromfol. Nevedel som, že je tak perfektný muzikálový herec, klobúk dole. Keby som bol na Brodway, určite si na neho kúpim lístok, za pár rokov môže byť legenda. A to aj napriek tomu, že muzikál moc neobľubujem. 55/100(14.12.2013)

• - Ve snímku účinkuje i RZA, který například skládal hudbu k filmům Kill Bill (2003) či (chelseaman22)

• - Danny Trejo byl obsazen na návrh Todda Strausse-Schulsona. (spiderpig)

• - Ve filmu zazněla z úst Neila Patricka Harrise věta " V pohodě, uvídíme se ve čtvrtém díle". (Skarface)