Zahulíme, uvidíme 3

Very Harold & Kumar 3D Christmas, A

Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda

Komedie

USA, 2011, 86 min

Slušný útok na stereotypní vánoční program - s trochou štěstí by to do pár let mohlo nahradit Pretty Woman :-), ta atmosféra tam je. Plus ejakulující Danny Trejo! WTF? H&K!!(3.4.2012)

Tento díl už ničím nepřekvapí, ale občas se tu najdou i vtipný momenty. Bohužel je tu i spousta pro mě trapných momentů, jako sfetovaný dítě, nebo část Neil Patrick Harrisem. Celkově je to průměrná teen komedie ve které opět nechybí nic, co tento žánr má mít. Za mě 55% :)(11.6.2012)

Vidno, že to bolo robené na 3D pozeranie. Škoda teda toho 2D.. Na Vianoce niečo "nové" v podobe Kumara a Harolda dobre padlo a pobavilo. Neil a Machete ako bonus! :D(26.12.2012)

Super pokráčování vyhulené komedie o dvou cápcích co prožívaj vždy nějaké to dobrodružství..... , zhulené děcko nemělo chybu a je jen škoda , že jsem to neviděl ve 3D. Jinak hlášky super i pointa nebyla špatná , hold Harold a Kumar nikdy nezklamou(25.1.2012)

• balone

První díl ušel, dvojka bomba, třetí díl hrůza. Už bych určitě o tom neřekl, že je to road movie, postavy se dostávají do různých situací na různých místech, ale není to ono. Dále Vánoce... no sakra, ten svátek mi americké filmy tak zhnusili, že se už na něj ani netěšim. Potěšilo mě tam pár postav, které znám spíše z internetu, ale to je tak vše. 30%(9.1.2014)

• - Danny Trejo byl obsazen na návrh Todda Strausse-Schulsona. (spiderpig)

• - V jednom záběru Tood (Thomas Lennon) osloví Harolda (John Cho) "Sulu". Představitel Harolda John Cho ve skutečnosti hrál postavu jménem Sulu ve filmu Star Trek (2009). (spiderpig)

• - Po skončení filmování se John Cho a Kal Penn přednáškové turné po univerzitách v USA. (chelseaman22)