Zahulíme, uvidíme 3

Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda

Komedie

USA, 2011, 86 min

• B-Boy1

Viem že pri takýchto filmoch netreba očakávať zázraky, ale zase ani nie som ochotný sa pozerať na totálnu pičovinu. Tento film nebol zasa až totálna pičovina, mal svoje svetlé momenty, ale aj tak zapadne prachom šedého priemeru (ak vôbec). No v porovnaní s inými svojho žánru ešte celkom slušne dokázal obstáť. A dodatok: robiť film tohto typu v 3D by som uzákonil za trestný čin.(25.2.2013)

Neuvěřitelná ptákovina. Když jsem viděl, že se chystá třetí pokračování téhle legendární komedie a ještě navíc ve 3D, tak jsem si byl jistý, že to bude totální propadák. Ale překvapivě nebyl. Třetí díl Harolda a Kumara je plný bláznivých scén, které museli být vymyšleny pod vlivem spousty drog, ale když to na diváka funguje tak proč ne. 3D je podle očekávání naprosto zbytečné a snad všechny scény jsou nucené. Pasáž s NHP potěšila. Slušná komediální jednohubka u které se zaručeně budete bavit a bude fuk jestli budete zhulení nebo ne.(15.2.2012)

Jo vtipné to bylo dost. Jen byla špatná volba skombinovat ''pohádku'' se santou a formelínovou kravinu. Jako komedie dost dobrý. Hodně tomu dopomohl i Danny Trejo, který zahrál trefně zlého a přísného otce. Děkuji za něj. 65%(11.11.2012)

• MIG29

Prvý diel bol plný zaujímavých myšlienok a záporných postojov voči americkému snu, druhý diel bol slabší a ujetejší odvar z toho prvého prepchatý erotickými myšlienkami, perverznosťou a jednorožcom z Blade Runnera, a čo tretí diel ? Tretí diel je len zasraná, old spiceom prestriekaná reklama na 3D a to ma štve zo všetkého najviac. Najslabší diel celej série, 2* dávam len za pár vtipných scienok, svokra ktorého by nechcel mať nikto z vás a rovnaké obsadenie.(11.7.2012)

Vizuálně zhruba osmkrát dražší a nápaditější než dvojka s jedničkou dohromady. Humorově někde mezi. Solidní jednohubka nejen na prohulené odpoledne, v níž se po vzoru předchůdců najde i pár ryze geniálních frků (NPH!!!, vajíčkový masakr...) a nečekaně ani jedno sperma chrstlé do ksichtu. Palec bez problémů nahoru.(1.2.2012)

• - V scéne, kde je Neil Patrick Harris s priateľom v šatni a dohadujú sa o drogách, drží jeho spoločník sáčok v jednej ruke a následne, v ďalšom zábere, ho už má v druhej ruke. (Johnny.ARN)

• - Kal Penn se kvůli roli ve musel vzdát pozice v Bílém domě. Mimo jiné patřil mezi blízké poradce prezidenta Barracka Obamy. Po skončení filmování se do funkce vrátil. (chelseaman22)

• - Kal Pen prozradil, že mnoho členů filmového štábu bylo ve skutečnosti dělníky z automobilových továren v Detroitu. (spiderpig)