Zahulíme, uvidíme 3

Zahulíme, uvidíme 3: Vianočná jazda

Komedie

USA, 2011, 86 min

• schizmo

Třetí pokračování Zahulíme je jasným znakem toho, jak crazy komedie dneška nemají už naprosto co říct. Z kultovní jedničky si film bere maximálně pár postav, takže s nostalgií budete vzpomínat na Hnusáka a jeho přijímání Ježíše Krista za svého pána a spasitele :D. Místo toho se atmosféra filmu přesouvá spíš někam k nemoucnosti Pařby v Las Vegas a namísto ztřeštěného humoru dostaneme solidní dávku filamřské křeči a nevkusných gagů...(30.1.2013)

• eraserhead666

Začínám nesnášet třetí díly sérií. Páč se za číslovkou většinou dme to debilní písmeno D, které značí, že celý film zkurví malicherný a debilní postup, který zpravidla málokdy přinese něco zajímavého. A buď je zcela irelevantní, a nebo otravuje a je jí podřízený celý film (což je obojí případ tohohle filmu). Obzvláště u ne na vizualitě postavěných filmů to fakt nechápu. Do prdele s 3D. Do prdele s touto marnou snahou donutit diváka alespoň v náznaku smíchu zaškubat koutky. tohle je takřka zoufalost.(30.11.2018)

Naprostá a pro mě hodně nečekaná, kvatliní podívaná. Náramě jsem se u třetího dílu pobavil, kord když 3.díl byl v duchu Vánoc. Povedené a komické 3D scénky, dále Neil Patrick Harris, jehož filmová pasáž v tomto filmu byla fantastická. John Cho a Kal Penn vymýšleli opět samé "bejkárny", jak už jsme byli z předešlých dílů zvyklí. Scéna s neskutečně "propracovaným" plánem jak ukrást vánoční stromeček byla excelentní.(19.12.2012)

• Pilda17

Kumar a Herold potřetí, ale bohužel nejtrapnějším a nejnudnějším způsobem. Třetí díl je nuda od samého začátku, bez náznaku originálního nápadu. Děj je slabý a příběh typicky nudný, takže žádná velká změna. Párkrát jsem se pousmál, takže úplně nejhůř nebylo. Na jedno zhlédnutí, s troškou trápení, se toto snést dá.. 4/10 = 40%(17.11.2012)

Pokud mate radi prvni dobrodruzstvi Harolda a Kumara, a porad tezce nesete srackoidni dvojku, tohle pro vas bude pecka. Prijemne absurdni humor, waflebot co zabiji lidi, 3D vychytavky co do jiste miry vlastne funguji i ve 2D, bozi Neil Patrick Harris a hlavne navrat ke korenum pratelstvi mezi Haroldem a Kumarem. Popravde moje ctyr hvezdickove hodnoceni je hodne benevolentni, samozrejme to zdaleka neni tak bezchybne, jsou tam i nejake nadbytecne sceny s fekaliemi a zfetovane decko taky bylo moc, ale i pres to jsem si film uzil a po delsi dobe se opravdu pobavil, prijemna uletacka oddychovka.(8.5.2012)

• - Přítele postavy Neila Patricka Harrise ztvárnil jeho skutečný homosexuální partner. (johhny007)

• - Ve snímku účinkuje i RZA, který například skládal hudbu k filmům Kill Bill (2003) či (chelseaman22)

• - Kal Pen prozradil, že mnoho členů filmového štábu bylo ve skutečnosti dělníky z automobilových továren v Detroitu. (spiderpig)