Reklama

Reklama

Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie

  • USA Behind Enemy Lines: Colombia (více)

Obsahy(1)

V kolumbijské džungli není kam uniknout... a tajný tým americké armády je nucen dělat vlastní rozhodnutí. Vzrušující a explozivní nový film ze série Za nepřátelskou linií vás tentokrát zavede do úplně nového prostředí! Kolumbií zmítá chaos, protože proti sobě bojují vládní úřady a povstalci. Členové speciálního týmu se vydávají na tajnou misi, při které mají sledovat setkání dvou znepřátelených frakcí. Místo toho musí čelit obvinění z vraždy vůdců obou stran! Ocitli se daleko od domova, opuštěni vlastní vládou, přesto musí přežít tak dlouho, aby prokázali svou nevinu a ještě zabránili brutální válce rozšířit se za hranice. (HBO Europe)

(více)

Recenze (56)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

....a zase jsme někde uplně jinde s partou uplně jinejch lidí. Co to má jako znamenat? Nejhorší na tom ale je, že zase tak strašný to zase není, ale sere mě na tom už jenom to, že si tvůrci nevystačí s vlastním názvem a serou si do příběhu, který s tím nemá společného vůbec nic...co od toho čekají? Víc peněz? Bohužel asi jo, a po shlédnutí divák dostane hlavně film, který vůbec nečekal ale popravdě vcelku ušel. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

Uf, no tak jak bych to asi zkrátil ? Nějak se mi to nechce rozepisovat. Předchozí film měl strašně moc chyb, především v akci. Zde je akce o dost lépe natočena a v některých případech jsem byl rád jak ta akcička je přehledná. Ale zbytek filmu o ničem. A dalo by se to nazvat i velkou nudou. Úvod snímku je děsný, vůbec nezaujme a až přehnaně brzo se jde na akce, zhruba okolo třinácté minuty. Jako mohlo by to být kladem, ale vůbec jsem nepochopil proč ty vojáci jdou do té akce. Příběh je nedomyšlený a ani ho film snad nemá. Žádná logika nic. Herecké obsazení mě vůbec nezaujalo, možná tak dva vojáci trochu zaujaly, ale o nic velkého nešlo. Co se týče akce, je jí zde o trochu více než ve dvojce a akční sekvence jsou delší. Potěší pár dobrých vyvraždovaček, nebo pár výbuchů, které jsou pěkně natočeny. Střílení obyčejné, ale střih byl v pohodě a kamera taky docela. No a právě tohle je jediný klad filmu, který to na tu jednu hvězdu vytáhne. Jinač je během filmu, mezi akčními scénami strašná nuda. Vše je celkem ohrané, i tak akce nezaujme, avšak po technické stránce možná ano, jak už jsem psal, akce je celkem dobře natočena. Finále jsem čekla akční a místo toho taková debilní scéna. A na závěr samozřejmě vyznamení a pohádky je konec. Nudilo to ještě víc než dvojka, ale zase zde byla lepší akce. Ale bral bych to skoro stejně jako mizerná dvojka. Zde se vytáhla trochu akce, uznávám pár výbůchů, ale zbytek je o ničem. Nějací záporáci ? Moc zde neúčinkovali a vůbec nezabavili. Hudba nic moc. Takže nevím jak to mám shrnout. Akční záležitost opravdu o ničem. O trošičku lepší než předchozí film, ale přesto hodnotím jen tak na 19% = * ()

Reklama

JFL 

všechny recenze uživatele

Z hlediska příběhu stupidní a stran taktik speciálních jednotek dětinsky naivní béčko s akcí ve stylu "akčních" televizních seriálů 80. a 90. let. Zapojení WWE Films do produkce zřejmě zahrnovalo pouze angažmá wrestlera Mr. Kennedy, který hraje vedlejší roli. S ostatní tvorbou společnosti nemá film nic společného, naopak se jedná především o produkci studia 20th Century Fox, přesněji řečeno jeho Home Entertainment divize, která financuje brakové sequely průměrně úspěšných titulů určené přímo pro videotrh. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Už dvojka byla hnusným parazitováním na počinu někoho jiného, což mě pokaždé neomylně vytočí, trojka je pak dalším pokračováním efektu sněhové koule. Ano, přiznávám, že je to o něco málo lepší než dvojka, ale zdůrazňuji to spojení ´o něco málo´ a upozorňuji na fakt, že dvojka byla ještě větší sračkou, než jakou člověk trpí při Faraonově pomstě. (Filmfest Hurghada 2012, 44/67) ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Hm tak třetí díl asi nejpřehnanější ze všech, nicméně já bych ho přirovnal právě ke kvalitám dvojky. Oba díly si moc nemají co vyčítat. No vlastně tady byla lepší kamera i střih. Jinak to ale v mnoha ohledech bylo rovněž dost nadsazené akční céčko, plné přestřelek, výbuchů, dementního konce, „slepých“ ozbrojenců, jenž tu umírali po desítkách, kiksů ve scénáři, přehlídka nelogických – nereálných situací a když jsem na začátku viděl toho černocha šéfa z dvojky, šly na mě mdloby. Naštěstí tu nebyl takový kokot. Naší partičce ze speciálního komanda nejvíc seděl ten chlastací večírek s polonahými kočkami… ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v Puerto Rico. (Terva)
  • Letadlo N246DH v hangáru v závěrečné scéně je SA-227 Sweringen Metroliner. (KucC)

Reklama

Reklama