Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

• becki_tu

Naivně jsem čekal, že dvojka Ghost Ridera bude aspoň stejně béčkově zábavná jako jednička. Omyl. Přehrávající herecký ansámbl a rozdovádění režiséři udělali z hloupého scénáře ještě hloupější film, který není ani béčkově zábavný ani nic jiného. Je mi líto Cage, který musí s produkcemi svých současných filmů jezdit spiše kamsi do východní Evropy, než aby prokazoval své nesporné herecké umění na domácí půdě v daleko hodnotnějších filmech. GH 2 se tak pro mě stal nejhorší komiksovou adaptací vůbec.(14.7.2012)

Celkom zabava,dobre hlasky a nakoniec slusna akcia.Efekty boli vydarene.Co k tomu dodat necakat nic zmysluplne,popkorn a kolu do ruky a zabit hodinu a pol v nedelu vecer.(27.5.2012)

• ill Nino

Přemýšlel jsem nad 1*, ale jakmile jsem uviděl močícího ridera bylo mi hned jasný, že je všechno špatně, ale naprosto........Tohle nemělo pořádnou hlavu natož patu......Nicolas byl jak naspeedovanej nějakejma halucinogeníma práškama, černej kněz byl alkoholik co víc si přát.(13.6.2012)

• st4nford

Musím říct, že je to nejhorší počin Nevedlina/Taylora. Opravdu od nich bych čekal daleko více. Gamer a Crank bylo opravdu brilatní, ale tohle je nudné a příliš zbytečně drsné. Daleko radši mám první díl.(14.6.2012)

• marrrrian

Na takýto film tu bolo pár absurdných, ale neuveriteľne vtipných scén, kedy som doslova vyprskol. Tiež Nicolas pekne zahral jednu zo svojich premien, tá ma ozaj dostala, dym z nosa bol super nápad, lenže Cage nie je už čo býval a väčšinu času jeho výraz filmu škodí. Nehovoriac o biednom scenári a podaní materiálu, ktoré zmarí každú snahu.(14.6.2012)

• pirate

Tak pokud vím, Johnny Blaze se zbavit kletby nechtěl, ale obsah říká něco jiného. Ve filmu se toho oproti jedničce moc neděje, slabý a nezáživný děj, špatně propracované postavy, téměř žádní vymakání démoni, kterými se mohla trochu chlubit jednička a prostě vše kleslo o několik tříd dolů. To, v co jsem doufal celý film se začalo dít stěží až na konci. Nemá co nabídnout. Měli se radši držet v duchu prvního dílu. Tohle jsem s Nicolasem Cagem tedy nečekal. Jeho filmy byly vždy dobré. 30%.(15.6.2012)

Nic moc zklamání ani ta jednička nebyla dobrá! Cage se snaží ale nějak mu to nejde.(23.6.2012)

• CumboDevil

No Cagea mam rad a viem ze si sem tam zahra dajaku somarinu ale toto si mohol fakt odpustit =/ Neviem ako sa tam vobec co dialo ved to nemalo hlavu ani patu. Niekolko par peknych scen ale okukanych uz 100 krat natocenych nezachrani nic =((16.7.2012)

• Pavlo

Po zaspatí v približne polke filmu a po dopozeraní na ďalší deň, sa mi všetko potvrdilo – nezaspal som od únavy, ale od nudy. Je to o celú triedu horší film než bola jednotka (a tá už bola dosť slabá). Akčné scény a dej, ktoré by mali byť hlavnou nosnou časťou takéhoto druhu filmu, sú bez štipky nápadov a originality. Herci hrajú akoby boli na dovolenke (no zrejme je chyba niekde inde). Efekty sú asi jediné dobre zvládnuté veci v celej 1,5 hodine podpriemernej „zábavy“.(1.8.2012)

Myslím si, že pokračování Ghost Ridera si slova jako " odpad " rozhodně nezaslouží ! Boží posel v podobě špatně anglicky mluvícího černouška se mi sice moc nelíbil, ale nicméně film je nabitý pěkně akčními scénami. Já jsem ho v angličtině viděla dneska potřetí a musím říct, že se mi líbí čím dál víc. Nicméně jednička byla pro mou ženskou duši jak stvořená. Tady bych docela ráda viděla i pokračování, protože se z Ghost Ridera Coppoly stal nakonec Boží jezdec. Už nemá plamen ohně , ale modrý plamen ;-) Teď bude " pee " modře :-D Jako já měním své hvězdičkové hodnocení na 4. Pět nedám, to si zaslouží zase úplně jiné filmy, ale líbí se mi to hodně. už jen proto, že mám ráda, když jde zlo do prdele. A taky když mi nikdo nezbuší Nicolase :-)(8.8.2012)

• wilks

No potěš opečenej klobás, to je bída.(8.8.2012)

• tomas.malo

nepozeratelne, po 40min som to vzdal.(5.9.2012)

• KiJi

Přichází Antikrist. Ale Ghost Rider opět zachrání svět. Je tu více efektů, akčních scén, ale to je tak všechno, jak to bývá, děj ustupuje do pozadí. Tvůrci se snaží vytvořit nějakou zápletku o příchodu Antikrista, zapojení tajné sekty, Cage se zbaví svých schopností, aby je vzápětí zpátky nabyl…stále stejné a dokola.(27.9.2012)

• Tomulka

Ty jo co to bylo???Ti rejžové musel i být asi zhulení když to ttočili! A vůbec nechápu jak v tomhle mohl hrát Idris Elba. Chápu Christophera Lamberta je zoufalý nemá v čem hrát již ho neobsazují. Chápu Nicolase Cageho ten hraje v kdejaké sračce a byl v jedničce, ale Idrise nechápu. Nepovedený děj, nepovedené efekty, nepovedené dialogy, špatnýá střih, hrozná hudba, slabý protivník (záporák). Klaďas nekla´das je prostě hrozný, strašný útrpný. Musle jsem to vidět do konce, ale na takové filmy se do konce dívat ani nedá. Měl bych dostat metál, že jsem to viděl celé.(4.10.2012)

• Djflash

Pekelný jezdec je zpět a spolu s ním i Nicolas Cage v hlavní roli. Bohužel žádná velká sláva to není, spíš jedna velká tragédie. Cageovi se poslední dobou herecky moc nedaří a tento film budiž tomu důkazem. Jeho herecký výkon mě vůbec nepřesvědčil, ale není v tom naštěstí sám. Příběh je velmi slabý, pokud teda nějaký vůbec byl zamýšlen. Režisérské duo NT se zrovna taky dvakrát nepředvedlo. Inu každý den nemůže být posvícení. Tohle se prostě a jednoduše nepovedlo.(10.10.2012)

Cage jako obvykle výborný herec, efekty slušné, děj šlápnutí vedle to se jim nepovedlo děs a hrůza a to Rumunsko nebo co, každé druhé auto v záběru Dacie....možná kvůli tomu to tam natáčeli. První díl byl daleko lepší.(10.10.2012)

Abych pravdu řekl,není to žádný velký trhák,ale i když jsou tam místy nudnější chvíle,během akce mi to přijde akčnější,než v jedničce.(10.10.2012)

• Obelusex

Kouknout se na to s trochou sebezapreni dalo, ale oproti jednicce hodne slaby odvar. B-cko nebo spis C-cko co se tyce prostredi, reziserky a kamerou nic moc...(11.10.2012)

Odpad k takhle dobře vizuálně zpracovanému filmu s dobrými hereckými výkony? Ano, klidně si ho dejte, pokud vám to tak připadá. Že má film jednoduchý příběh? A komu to vadí? Jestli chcete super propracované linie, vztahy a já nevím co ještě, pusťte si něco jiného, já tento film pustil a prostě vypnul. A líbilo se mi to víc, než první díl. Není nad čím přemýšlet, jen prostě vypnout po náročném týdnu (shlédnuto v pátek podvečer) a musím říct, že jsem se nenudil ani minutu. Na závěr vyvstává otázka - uvidí světlo světa i číslo 3??? 65%(12.10.2012)

• teseth

Na to můžu říct jenom jedno. Nehorázná sračka, která vám po prvních pěti minutách vykopne mozek z hlavy a nechá vám tam jen prázdno. Debilní scénář nám nejen zkresluje co se stalo v jedničce, ale na druhou stranu doplňuje kupou blbostí, které z filmu tvoří ještě větší hovadinu než si dovedete představit. A to vše doplňují šílené herecké výkony party vyjeťáků, kteří působí jak kdyby se vrátili po 5 denní techno párty zpátky domů a dostali právě dojezd. Toto fakt ne.(15.10.2012)

• kacudzde

Kamarád ze Slovenska by řekl : A to čo bolo za haluz? Moje postřehy jsou - 1.) tvůrci filmu užívají psychotropní látky, 2.) ubožejšího filmového Ďábla jsem snad neviděla, 3.) jestli Nicolasovu kariéru nevzkřísí Expendables 3, asi definitivně skončil jako herec béčkových, až céčkových :-) sra*koidních filmů.(12.11.2012)