Ghost Rider 2

• Nizozemsko

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

• becki_tu

Naivně jsem čekal, že dvojka Ghost Ridera bude aspoň stejně béčkově zábavná jako jednička. Omyl. Přehrávající herecký ansámbl a rozdovádění režiséři udělali z hloupého scénáře ještě hloupější film, který není ani béčkově zábavný ani nic jiného. Je mi líto Cage, který musí s produkcemi svých současných filmů jezdit spiše kamsi do východní Evropy, než aby prokazoval své nesporné herecké umění na domácí půdě v daleko hodnotnějších filmech. GH 2 se tak pro mě stal nejhorší komiksovou adaptací vůbec.(14.7.2012)

• ivan bohatyr

No jak se mi jednička vcelku líbila, tak tohle bylo o poznání slabší, sice lepší efekty, to zas jo - ohínek všude kolem ridera a počítačové efekty vůbec byly dost poutavé. Ale příběh byl divnej a celkově to bylo dost zmateny a ta banda mnichů s vínem a výzbrojí, že by mohli začít třetí světovou, se mi taky zrovna nezamlouvala a do toho ještě to děcko s mocí ďábla, prostě zmatek, ale divatelny to určitě je.(30.5.2012)

Taky se musím dua Neveldine /Taylor zastat... Druhý Ghost Rider je nečekaně zábavná akční podívaná, která si na nic víc nehraje. Kdo čekal víc, ten byl hodně naivní......(8.6.2012)

• Mishqo

neviem čo povedať no pekné by to zrejme asi nebolo, takže 2/10 a aj to som možno príliš štedrý...(11.6.2012)

Výborná atmosféra aj vizuál. Solídny záporáci. A solídna akcia. Cage občas solídny, ale občas to preháňa. Neveldine a Taylor proste potrebujú tvrdé R na solídny film. Takto tomu stále niečo chýbalo. Každopádne nudiť som sa ani nestihol.(13.7.2012)

• Nivenx

Na Ghost Rider 2 jsem se docela i těšil, jelikož první díl jsem ohodnotil na 55%, protože tak špatný nebyl. Hodnocení zde na CSFD jsem klasicky ignoroval, abych si třeba nezkazil něco, co by mohlo být dobré, ale prostě není. Jako většinou má zde většina uživatelů pravdu. Pointa úplně hrozná, kamery to samé a herecké výkony o tom radši ani nemluvit. Chudák Nicolas Cage se snaží zachraňovat co se dá, ale tohle už nejde ničím zachránit. Proč nedávám úplný odpad je proto, protože hořící lebkoun je prostě cool a pár akcí až tak marných nebylo.30%(12.11.2012)

• Mr.Bulanek

Asi tak zábavné jako hrát akční hru s cheatama. Všechny pobijete a Vám se nic nestane, pak narazíte na dalšího cheatera a tam rozhodne kdo má lepší cheat. V minulém díle se alespoň dalo dívat na výstřih Evy Mendes, ale tady?(24.12.2012)

Proti jedničce je to docela hodně slabý film.Najde se tu pár dobrých momentů a ani tu pro mě nebyli vyloženě špatné momenty,ale je to prostě hůř natočené.První film měl správnou atmosféru a dobrou hudbu.Tady je dobrá hudba asi jen dvakrát a to je jedna a ta samá.Děj je tak nějak stravitelý.Sice je mnohem horší,než v první filmu,ale ten byl docela dobrý.Tento film má atmosféru,ale takovou podivnou a už není temná.Je tu pár sebeironických scén,které jsou upřímně docela povedené a to je obvykle moc rád nemám.Některé pochopíte i později,ale většina jsou primitivní a pokud se vám fillm nelíbí,tak to pro vás budou nejlepší scény.Jednu věc má tento film ovšem lepší proti prvnímu a to je vzhled Ghost Ridera,který je tu povedený a není tak umělý jako v prvním díle.Hodně se mi zde nelíbí verze Satana.V prvním díle mu říkali Memphisto,což je jedno ze Satanových jmen,ale tady mu říkají Rhoak.To jsem nikdy předtím neslyšel,ale dobře,je možné,že je to další jeho jméno.Zajímavé postavy tu jsou asi dvě a to je Ghost Rider a tenSatanův sluha,který to bohužel ke konci celkem schytá a ještě ke všemu dost nedůstojně.Nejlepší je asi konec filmu,ale nechci spoilovat.Průměr.Jediný film,u kterého bych uvítal remake,ale ten by mohl být i horší,tak uvidímě časem.(21.3.2013)

• pravdovravny

Keby nieje finálna scéna tak dobrá , tak by som dal menej, dosť sklamaný som po vydarenej jednotke.(4.8.2013)

• Mol

..jako zasmáli jsme se s kámošema.(15.10.2013)

• Bobik9

No to byla sra*ka! A přitom u toho bylo tolik schopných lidí a měli v ruce takový materiál! Režiséři, kteří stojí za super snímky jako Gamer nebo Zastav a nepřežiješ! Nicolas Cage! Idris Elba! Christopher Lambert! Ciarán Hinds! A všichni k ničemu! Jako pro fanouška Marvelu je toho pro mě asi největší zklamání od nich zatím! Jednička byla boží, tohle je pekelný!(15.5.2017)

• sir-dave

V čem byla jednička ještě průměrná, v tom všem dvojka selhala. Počínaje příběhem, přes triky, konče lepším výběrem herců. Cage si aspoň mohl nechat ty delší vlasy. Záporák nudný, Christopher Lambert jako mnich, Idris Elba toho moc nepředvedl, laciné Rumunsko...(16.4.2012)

• C0r0ner

Viz Ghost Rider. 30%(21.1.2017)

• svobik

Obludnosti jedničky to nedosahuje, už jen proto, že jsem neměl ani na chvilku pocit, že mě tvůrci chtějí zabít, což ale zas moc velká pochvala není. Zhruba tak 2-3/10 že se na to dá koukat a Cage si ze sebe dělá prdel. Sračka ale tak jako tak.(29.3.2012)

Komentář ke Ghost Rider 2 rozdělím na 2 části , z hlediska hodnocení. Každý, kdo viděl trailer, tak mu muselo být jasné, že půjde o béčkový film. Odpadové hodnocení čekám od lidí, co Ghost Ridera srovnávají se slavnějšími komiksovými bratříčky. Nové putování hořícího (anti)hrdiny je natočené s nižším rozpočtem, ale v béčkových vodách patří jednoznačně k tomu lepšímu. Film potěší vtipnými momenty, naopak je trapný ve chvílích, kde se snaží tvářit vážně. Pak už to nevychází a Cageovo "herectví", kdy se snaží hrát šíleného jsem mu nevěřil ani náhodou. Duo Neveldine a Taylor napěchovalo snímek celkem slušnou akcí (ohnivá scéna s jeřábem, závěrečná honička na silnici) a některé záběry stojí za to skouknout vícekrát (+ domyslet jak všechny ty záběry natáčely...). Kdo ulítává na posledních filmech se Segalem, JCVD, nebo Lundgrenem, bude potěšen. V takovéhle podobě, ale Ghost Rider na plátna nepatří. Sice je tu hodně záběrů, které dávají tušit, že by se s jezdcem mohlo počítat i v první lize, ty jsou ale následně přebity kupou slabších momentů (viz.:postava záporáka-staý dědula, úplně směšný-aspoň je tento fakt vykompenzován vtipem, kdy se ho klučina zeptá, jak přišel k poranění obličeje, atd.). Za sebe, můžu říct-spokojenost. Sednout si, udělat si pohodový večer, vklidu skouknout, něco u filmu pojíst, popít, není problém. Ale utrácet za kino? ani náhodou. Takže mé hodnocení? Ani odpad, ani bomba, zkrátka, zlatá střední, i když s hooooodně přimhouřenýma očima.(29.3.2012)

• shabazza

V podstatě ještě o malinko větší průser než první díl :-D(7.7.2012)

• Brain-D

To opravdu trochu bolelo. Film se híří špatným scénářem, dialogi a vůbec celé to extra neklape. I když sem tam nějaké hlášky ušly. Bohužel i Ghost Rider se mohl víc rozjet. Je pravda, že některé akční scény jsou zase špica jako např. konec na dálnici, plamenné rýpadlo či cokoliv si Rider osedlá. Prostě velká škoda, že tenhle film bráši zrovna natočili tak upejpavě a pomalu. Což jim asi určitě došlo a mohli tempo přiblížit Crankům.(8.7.2012)

• skinny

Odporné, jedním slovem. Sračka je oproti tomuhle slabé slovo, naprostá ztráta času. Až u dalšího filmu uvidím hodnocení 32%, nebudu už tak blbá a vypustím ho...ty vaše tři nebo čtyři hvězdy...to jste hulili, nebo co?Kde jste to vzali? Chudák ten kluk, ten už si po tomhle v ničem nezahraje...1* za přeměnu Johnnyho na Ghost Ridera...to je všechno(15.8.2012)

• Aven

Ale no tak s těma odpadama!!!(11.1.2013)

• VasaX

Hrozivá přehlídka špatného herectví, kde Cage je jako vždy jednookým králem mezi slepými. Placido která byla v Američanovi ještě přijatelná, už je tady starou bačkorou, stejně jako všichni okolo. Ghost Rider je přetvořen do fantasy kraviny, co nemá hlavy ani paty, je to celý naprosto mimo a šáhlý. Víc se mi k tomu snad už ani psát nechce.(14.1.2013)

Syrové,nekompromisní a velmi ale velmi podivné. Ale rozhodně lepší než 1. Dík za Idrise. A ten Lambert mě trochu vyděsil:-) V tom dobrém slova smyslu,mi to připomíná Dredda. Ale ten je lepší.(23.5.2017)

1 5 6 7 8 9 10 11 14 21 27