poster

Ghost Rider 2

 • Česko

  Ghost Rider 2: Duch pomsty

 • USA

  Ghost Rider: Spirit of Vengeance

 • Slovensko

  Ghost Rider 2

 • Nizozemsko

  Ghost Rider: Spirit of Vengeance

 • Velká Británie

  Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Botič
  odpad!

  Laciné a i při svých 95 minutách proklatě úmorné. Duo Neveldine, Taylor si vystačí prakticky s jednou silnicí, lacinými industriálními troskami či kostelem a do těchto naprosto nezajímavých exteriérů vpustí zdivočelého Ghost Ridera, který se párkrát epilepticky zasvíjí, práskne bičem, něco podpálí, ale výsledek je podobně mrtvý jako Mooreův Max Payne. Ghost Rider 2 je pak pro mě osobně snad nejhorší komiksovou adaptací vůbec.(26.5.2012)

 • Gilmour93
  *

  V období, kdy točil hity jako Skála, Con Air nebo 8MM, pana Cage rozhodně nenapadlo, že jednou skončí v nějakých rumunsko-osmanských lokacích ve společnosti rezavých Dácií, cikánské kapsářky a sanitek, co pamatují Ceauceska - neschopen sebereflexe, až po krk ponořen v béčkovém marastu pro vyžilé akční hvězdy dávné minulosti. Každý ovšem strůjcem svého štěstí a já už ani nemám sílu, abych kritizoval Nicolasovu marnou snahu o herectví, potažmo účes, protože ty vlasy už stejně nejsou jeho.. Epos o hořící kostřičce tak definitivně sklouzl do nechtěné komediální roviny, ostatně není se co divit, když C.Lambert byl na natáčení jen dva dny a pak odešel i se scénářem napsaným na tváři a pokud by snad tento tým napadlo natočit další pokračování, nechť vše jednou provždy ukončí doktor Venkman s práškovým minimaxem..(28.3.2012)

 • Lateef
  odpad!

  Tak bych rád věděl, na čem tihle dva pračuráci ujíždějí... Snídají snad krekry z koksu?? Nebo olivy naplněné háčkem?? Nevím, každopádně jsou z toho naspeedovaní jak křečci s rachejtlemi v prdelích a podle toho taky dopadlo tahle holomajzna. Pravděpodobně musíte toto monstrum vidět na vlastní oči, jelikož slovy se to dost dobře popsat nedá. Když bych se o to měl pokusit, tak bych to nastínil tímto způsobem: nemá to hlavu, ani patu a dál to nemá mozek, srdce, plíce, játra, ledviny, je to prázdný, stupidní, odporný, zmatený, kolosálně zhovadilý, dementní, zběsilý a nudný. Cagi, co šňupeš ty, ty vemeno jedno?? To je naprostá zoufalost. Téměř dokonalý pohřeb kariéry. A pro duo Neveldine, Taylor: Crank se vám povedl, ale mělo zůstat pouze při něm. Všechno další smrdí jak hnojník. A tohle je vrchol. Tohle doslova páchne jako prošlej vlašák na hnojníku. Nepochopitelně se však shitrider stal v kinech výdělečným. Božeeeee! 57 miliónů dolarů(rozpočet)/132,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(30.3.2012)

 • Chrustyn
  **

  To, že se Nic Cage dostal na samotné dno své herecké kariéry je známá věc už několik let a to, že se z něj jen tak nevyhrabe (nebo spíše vůbec) dokazuje i tím, že se objeví v pokračování snímku, který je jedním z těch, které jeho kariéru zabíjí. Na režisérské židly proběhla výměna z neslaného Johnsona na extrémně přesolené duo Neveldine/Taylor, které na sebe upozornilo adrenalinovými nářezy Crank a Crank 2. Netroufám si tvrdit, zda byla volba této "nastřelené" dvojky správná, ale druhý díl "Ghost Ridera" se dá považovat za lepší film než tomu bylo u prvního dílu, ačkoliv slovo lepší je zde docela zavádějící, protože je to jako srovnání průjmu se zvracením. Každopádně "Ghost Rider 2" je divočejší, akčnější, debilnější, ulítlejší a po všech stránkách větší, jen jde o to, jestli to je dobře nebo ne. V některých případech překvapivě ano.(17.4.2012)

 • akisha
  **

  40% si to zaslouží. Jsou tam asi dva nebo tři dobrý vtipy, Idris Elba jako jedinej skutečně hrál a pak - potetovanej WTF Lambert, ha ha. Zato co tam předvádí Cage, to by se jeden poprděl. Měl by se vážně trochu krotit. Vrcholem všeho je pak jízda na motorce, kdy dělá takový ksichty, jako by do něj šel proud. Tyhle psycho záchvaty se střídaj s momentama, kdy se snaží vypadat zlomeně, zkušeně a chová se mentorsky. Bože. Bez debat je v nejlepší formě, když má místo hlavy lebku a nemluví. Nad příběhem netřeba se pozastavovat, je to na hlavu posazenej chaos, obohacenej totálníma zásekama jako např. jakejsi černobílej ujetej videoklip s Cagem, jak mu z huby lítaj řetězy nebo co. A do toho hraje tvrdá muzika, yeaaah! Pak je tam nějakej pan Satan, ten ještě celkem šel, jeho poskok s kompostujícím účinkem na tom byl podstatně hůř a účes měl jak Angelina Jolie v 60 sekundách. Mimochodem, proč se mu nerozložil i volant, když řídil? Největší problém stejně je, že postavy jsou tu tak dementní, že nikoho nezajímá, co se jim stane. A jak to dopadne je všem fuk už od prvních deseti minut, protože za a) Cageovy ksichty zaručeně rozptýlí pracný soustředění a za b) byla by to sakra bomba, kdyby klouček na konci zkápnul a z Cage se stal čert, co píchá vidlema hříšníky do zadku. Kdyby to takhle vážně dopadlo, zasloužilo by to * navíc.(4.10.2012)

 • - V porovnání se 120milionovým rozpočtem prvního dílu se museli tvůrci během natáčení pokračování značně uskromnit. Ropozčet byl méně oproti předchozímu snímku méně než poloviční a činil 52 milionů amerických dolarů. (movieband)

 • - Natáčení probíhalo také v Rumunsku, konkrétně na Drákulově hradě v Sighişoaře. (darek kartac)

 • - Do role Nadyi Ketch byla zvažována Eva Longoria. (Spidey3)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace