poster

Ghost Rider 2

 • Česko

  Ghost Rider 2: Duch pomsty

 • USA

  Ghost Rider: Spirit of Vengeance

 • Slovensko

  Ghost Rider 2

 • Velká Británie

  Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Akční / Thriller / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min

Externí recenze k filmu (12)

 • Aktuálně.cz (Kamil Fila) **

  "Za scénářem a režií stojí dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor, kteří si získali jistou, i když ne příliš zářivou popularitu svými zběsilými akčňáky Crank-Zastav a nepřežiješ (2006), Crank 2 (2009), Gamer (2009) a scénářém k Jonahu Hexovi (2010). Pro některé fajnšmekry jsou ztělesněním nové éry…" (více)

 • BestFilm.cz (David Krabec) **

  "Co k tomuto dílku říci závěrem, vyskytuje se zde několik vcelku slušných akčních scén, které jsou žel bohu převálcovány velmi podivným režisérským rukopisem, který mi moc nesedí. Pokud bych měl Ghost Ridera 2 přirovnat k předchozím režijním počinům dua Neveldine – Taylor, tak musím smutně…" (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) **

  "Ghost Rider 2 mohol byť úžasnou prvou lastovičkou tohtoročnej nadupanej sezóny komixových megahitov. Mal na to všetky predpoklady. Jeho príbehy v zošitoch vyrážajú dych. Na plátne je však hrdina s horiacou lebkou stále akosi málo úderný. A to sa ten jeho herecký predstaviteľ snaží ozlomkrky. Nuž,…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Tomáš Aberl) **

  "Autoři by si měli sednout a dát si pořádnou facku. Vzali vcelku očekávaný film a snad si řekli: „Proč pokračovat ve stejném duchu? Pojďte, zjednodušíme ho, předěláme, ať se podobá tisícovkám dalším filmům a celý naprosto zkazíme.“ Nu co říct, snad jen „DĚKUJEME!“" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Kateřina Vimmerová) **

  "Ghost Rider 2 je nudné béčko, jemuž ke kultovnosti chybí možná stejně tolik, jako k dobrému filmu. Neveldine a Taylor se snaží, ale jejich místy naprosto šílený styl opravdu není to pravé pro klasického "westernového" anti-hrdinu, kterého neovládají pouze abstraktní démoni." (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) odpad!

  "Nicolas Cage je v hlavní roli ještě o něco legračnější a nevhodnější než v jedničce. Některé jeho psycho-scény jsou fantastické (tím jak jsou zcela mimo) a nyní, po Ghost Riderovi 2, je možno přidat do tohoto videa nejméně minutu nových úžasných záběrů. Ciarán Hinds jako Satan nemá příležitost…" (více)

 • Filmserver.cz (Jakub Brych) **

  "Shrnuto a podtrženo, Ghost Rider 2 je spíše špatný film. Mrhá potenciálem komiksové předlohy a spolehlivě pohřbívá kariéru Nicolase Cage zas o pár stop níž. Jako akčňák na pohodové odpoledne postačí, ale vážně se brát v nejmenším nedá. P. S.: Pokud jste fandové absurdních béčkových podívaných,…" (více)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) **

  "Co rozhodně nestojí za řeč, to je výkon Nicolase Cage, který je místy prostě strašný. Stejně ho mám pořád rád. Co na druhou stranu musím zmínit, to jsou skvělé vizuální triky. Hlavně díky nim film alespoň vypadá hodně dobře. Cageova hořící lebka je ukázkou toho, jak je v současné době poměrně…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) **

  "Druhý Ghost Rider by potřeboval napěchovanější příběh, o něco víc dolarů a hlavně alespoň eRkovou přístupnost, protože režiséři Cranku nezvládají vysvětlit, jak moc je Cage zábavný, bez pomoci sprostých slov. A je to jen logické..." (více)

 • Kultura21.cz (Vratislav Šálek)

  "Pokrok oproti jedničce nastal snad jen v lepší vizáži ohnivého jezdce, který vypadá dost cool a v rámci malého rozpočtu i uvěřitelně a tentokráte má ohořelou i bundu! Nepatrné kladné bodíky přidávají i povedené vizuálně čistě komiksové vsuvky, kterých je ale zoufale málo." (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) **

  "Pozitivní body však film dostává za zpracování. Neveldine a Taylor se překvapivě hodně uklidnili a fanoušci jejich předchozích anarchistických magoráren budou nejspíš trošku zklamaní, že tu nedojde na soulož při dostizích, krájení loktů a šlapky, co si myslí, že jsou Whitney Houston. Akční scény…" (více)

 • Tubehned.cz **

  "Asi nemá cenu se domýšlet, zda se od vzorkového promítání ve finální verzi něco změnilo, když výsledek je stejně zase špatný. Spíše si říkám, že osoby zodpovědné za tento film snad sami uzavřeli smlouvu s ďáblem, aby snímek i přes nulovou snahu a nadšení, vydělal miliony po celém světě. A já si…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace