Smrtící nenávist 3

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
  • jerenymo

Výsměch.... bral sem ohled na to, že tento díl vyšel jako video film,ale stejně si nemůžu pomoct. Těžká nuda od prvních minut víte jak to dopadne, klučina, ze kterýho mi v první dílu opravdu těžce běhal mráz po zádech je zde ztělesněn nejspíše 15ti letým klukem...což je dosti úsměvné a samotná jeho maminka, která opět v prvním díle byla děsivá je zde znázorněna jakousi ženou (nejspíše s parkinsonem) v bílém pyžamu, která se plazí všude a povšem....dle mě ta žena měla hlad a proto otvírala na všechny hubu a plazila se po nich.... jinak se tento počin nedokážu vysvětlit.... doufám že už další díly nevzniknou, páč prznit takhle první díl je opravdu hanba.(6.3.2009)

• Pitryx

Stupidní „navazovačka“ v úvodu. Tak jsem si říkal, jednoho děcka bychom se v hororu zbavili, ale ouha, vzápětí se objevuje další, o co hůř je to holka a co nejhůře, je to astmatička. Pak už se jen opakuje stále dokola to, co už bylo předtím. Tak tedy nic nového, můžeme se „těšit“ na dalších dvacet pokračování. Někdy jsem už film z nudy přejížděl. Takže lze jen pochválit oněch pár efektů, ale už ohleděných. 201206218714/9030(11.2.2014)

• Pharlap

Nelze hodnotit lépe, neboť předvídatelnost.. přímočarost.. a plytkost děje, naprosto nelogické chování postav.... je až do očí bijící.. jediné proč jsem dal dvě hvězdy je, že postava Kayako, je doopravdy děsivá, její plížení..sekané pohyby.. a takový divný hrdelní zvuk.. hrrrrrrgrrrrrr... hustý.. měl jsem docela problémy následující večer usnout..(23.7.2009)

• Knor

Ta svinská zkroucená krkající Kayako mi nahání husí kůži. A to je tak jediný co můžu tomuhle filmu připsat k dobru. Všechno ostatní je špatný. Potěší jen snad ještě Shawnee Smith a to je asi tak všechno. Tahle prokletá série má to nejlepší za sebou a už bych ji nechal bejt. I Kayako musí jednou dokrkat.(7.5.2017)

Nič som od toho nečakal a tak môžem povedať, že som spokojný. Iste, kvalitu jednotky a ani pôvodnej Ju-on to nedosahuje, ale svojím spôsobom to dosahuje hororový štandard. Keď si k tomu pridám ešte fakt, že film putoval rovno na dvd, takže rozpočet a aj Bulharské mená v titulkoch nasvedčujú, že peniažkov bolo pomenej. Na príjemné nočné strašenie to postačí. http://strasidelnyblog.blogspot.com/(28.3.2009)

• - První film série Grudge, který dostal rating „R“, nemá tzv. DVD verzi „Unrated“, nebyl vysílán v kinech a nerežíroval ho Takashi Shimizu. (TomikZlesa)

• - První část ze série Grudge či Ju-On, která se odehrává chronologicky. (TomikZlesa)

• - První část ze série Grudge a Ju-On kde postavu Kayako nehraje Takako Fuji. (TomikZlesa)