Osobně si myslím,že film je lepší,než jednička,opravdová non-stop akce.(10.9.2009)

Oproti prvnímu dílu dost fádní, neslaný nemastný. Snaží se to víc hrát na příběh, což je u takovýdleho filmu docela chyba. Co se týče akce, tak parkour tu pořád je, jenom teda víc přehnanější a míň uvěřitelnější. Ne, že bych po jedničce čekal nějakou bobmu, to už ani nejde, ale docela zklamání. Ale úvodní scéna a docela dobrá hudba potěšila.(6.9.2009)

Čaro prvého dielu tu abstinuje. No ako oddychovka je to fajn.(24.9.2009)

uz to je iba akcne pokracovanie, ktore vsadilo na hviezdy a uspech jednotky...sice omnoho lepsie hlasky ako v jednotke...ale omnoho nudnejsi dej, aj tych kuskov sa mi tam zdalo malo...neviem, sklamanie...da sa to pozriet ale keby to mam opakovane pozerat tak si pozrem jednotku(15.10.2009)

• xavierr13

Trailer bol veľmi nabúchaný a sľuboval nekonečnú jazdu obľúbeného športu parkour, bojového umenia a honičiek, ako tomu bolo v predchodzom diele, ktorý ja osobne považujem za vydarenejší. Nestáva sa mi často, že by som sa nudil u akčníh filmov, ale tu to bolo viacmenej nevyhnuteľné. Zápletka ma neoslovila a pár tych akčních a kaskadérských scien, titul moc nezachránil.(5.11.2009)

• OPI.

Prakticky celkem o ničem.. Ale aspoň ty bojové scény to vytáhly (i když i ty byly někdy přehnané).. Nemělo se točit pokračování, jednička úplně stačila..(9.1.2010)

Úvodní sekvenci prvního snímku se sice už prostě nic nevyrovná. Sice by neškodilo více rozvinout a ukázat charaktery těch pěti šéfů gangů (nu, i když zrovinka samotné slovo charakter je určitě nevyjadřuje!-) ale i tak jede film v pořád stejně dobrém stylu. - a co K2...???(27.4.2010)

O trochu lepší, než jeho mladší bratříček - víc akce a řekl bych i lepší děj. Ovšem závěr byla jedna velká trapárna, proto snižuji hodnocení na 3*.(5.7.2010)

• Hapretor

Jednička přinesla něco svižného a docela inovativního, ale toto je jen nástavba, a to dosti vratkavá.(5.5.2011)

Príbehovo strašný blábol a vlastne veľmi hlúpy film (nechápem, prečo na hlavnú dvojku nadľudí nikto z policajtov nevytiahne kvér, ale všetci ich chcú za každú cenu zmlátiť, hoci očividne nemajú žiadnu šancu). Kto si chce film aspoň trochu užiť musí okamžite vypnúť mozog a prestať rozmýšľať nad všetkými tými kravinami čo sú vo filme na efekt a začať sa baviť veľmi slušnými, miestami až výbornými parkourovými a bojovými scénami. Bohužiaľ filmu chýba gradácia aj v tomto smere, takže záverečná akcia je paradoxne najhoršia, navyše s megablbým príbehovým vyvrcholením, no dve hviezdy by boli prehnane kruté. 5+/10(2.3.2015)

Po skvělé jedničce maličko slabší kousek, škoda.(20.8.2009)

je to spíš na 3*, ale já, jako potencionální parkurista ( až budu mít víc času, míň kilo a lenosti, tak se do toho určitě pustím ) nemůžu jinak. spousta akce, dynamický soundtrack, hloupočký děj (pozor ještě hloupější než v jedničce ), pivko, něco na zub a gauč - co chtít víc?(24.9.2009)

• saltonsea?

Slabší odvar prvního dílu.(3.10.2009)

Akční nářez vhodnej na odreagování... A kaskadéři se tady asi vyřádili jako nikde jinde :)(3.10.2009)

No to byla teda jízda.Myšleno v dobrém slova smyslu!sice mě mrzelo,že Belle je tentokrát trochu nevyužitej,ale za to Cyril dostal mnoho prostoru ukázat,že je to akční bourák se vším všudy.Takový francouzský Statham.Akční souboje byly opravdu velmi dobré,takové se dlouho neviděli.Scénář taky není překvapivě až tak špatný,jak by se dalo u podobných filmů čekat,skvělá akční jednohubka.(4.10.2009)

• SKreyn

Akčný film s rýchlym tempom a veľkým množstvom akcií. Hlavný hrdinovia mi pripadali, respektíve pripomínali Jackie-ho Chan-a, veľmi šikovní parkouristi. Ak by som mal hodnotiť akcie, tak to sa im celkom podarilo, ale čo sa týka deja a niektorých nereálnych "kúskov", tak za to by som išiel s hodnotením až na úplné dno, keďže podľa žánru by sa malo jednať o čistokrvný "akčák" a nie komédiu. Ako príklad môžem spomenúť akciu na začiatku, kde policajné komando zatvorí prívod plynu kohútikom, ktorý našli náhodou hneď pri tej bráne, vtedy som sa neskutočne zasmial, kto mohol toto vymyslieť, fakt bomba. Podobných "akcií" tam bolo viac, radšej ich tu nebudem spomínať, treba si to pozrieť, tento film má fakt komediálne prvky, s ktorými asi režisér nepočítal, mám taký pocit. Inak film ma nenudil, dokázal som ho dopozerať až do konca, takže moje celkové hodnotenie je 2*.(7.10.2009)

• netWoor

Akční scény ala Jackie Chan špatné nejsou, stejně jako "bondovský" parkúr. Bohužel tím ale výčet pozitiv končí. Hudba mi přišla děsná a chvílema jsem díky ní neslyšel dialogy (ne, že by to byl zásadní problém). Všechno bych kousl na tři hvězdy, ale ten přeslazenej konec nikoli .... u mě 2,5.(15.10.2009)

Rozpravocka, ale da sa pozriet.(12.12.2009)

Osobne sa mi zdá, že dvojka je pomalšia ako jednotka. Napriek tomu je to hold podarená žánrovka. Každý komu sa páčila jednotka, musí byť spokojný, pretože napriek tomu, že je to o kúsok slabšie, stále je to super. V dvojke hrá prvé husle Raffaelli, čo mi ale trochu vadí, že Belle je v dynamických scénach nejaký pomalý. Ale scéna, keď vyskočí z okna na balkón na vyššom poschodí, je LUXUS! Škoda, že niektoré akčné parkour sekvencie sú slabšie a prevláda šprint pred všemožným preskakovaním. Suma sumárum: Som spokojný, ale čakal som, že budem nadšený.(18.12.2009)

Příběh tupý, scénář slabý, ale já nic jiného nechtěl, než to co jsem dostal, takže jsem spokojený a děkuji za příjemnou a vcelku vtipnout podívanou...(5.2.2010)

Povedená akční jízda, plná skvělého parkouru, honiček a soubojů. Damien a Leito je stále hodně sympatická a nadaná dvojka;p Uvěřitelné to sice není ani v nejmenším a přehnaný je to místy vážně pořádně, ale já se bavila. 70%(23.4.2010)