film by som hodnotil dvoma pohladmi. Ako vaz ne sa beruci film za 1,5*. Ked sa brali vazne je to sracka mega rozmerov. Ale ked vezmem do uvahy choreografiu bojov, akcnych scen a umenie parkuru tak sa na to dalo celkom slusne pozerat. Vysledkom su slabsie 3* aj to len preto ze som sa nenudil.(13.1.2015)

Povedená akční jízda, plná skvělého parkouru, honiček a soubojů. Damien a Leito je stále hodně sympatická a nadaná dvojka;p Uvěřitelné to sice není ani v nejmenším a přehnaný je to místy vážně pořádně, ale já se bavila. 70%(23.4.2010)

• desolator6

Total brutal recyklacia jednotky, to asi v skratke... Písanie deja prebiehal asi takto- "Bude dej? Nebude? Tak teda bude!" Koniec tvorby deja a išlo sa na natačanie. Parkour a mlátenie ma už vážne neuchváti, všetko sme už videli... Abslout priemer, lebo aj takýto nudný film sme už videli.(31.5.2010)

O něco slabší než jednička, ale pořád slušná akce. Hlavně ústřední dvojce má neuvěřitelný potenciál. Akorát se mi strašně líbilo, jak se na konci nechal ten muslim komandovat od holky a nácek s černochem bojovali bok po boku jako bratři. To je na tom světě krásně, že :)(19.10.2012)

Oproti jedničce herci zřejmě prošli kurzem bojových umění a na soubojích je to vidět - delší plynulé záběry, rozumnější choreografie, ... A i četnost soubojů o něco vzrostla. Na druhou stranu děj je výrazně horší, postavy přiblblé a přečkat dialogy je občas utrpení.(2.10.2013)

Vlastně jde o to samé jak v jedničce, ale je o trochu lepší.(17.11.2014)

• Mamlas

Tyhle francozske sracky nejde divat. At se snazi tvarit jakkoli dulezite, furt je to cetnik ze Saint Tropez. Ale na to se dalo koukat, zato tohle je odpad. Otresny castig, otresne kostymy, otresna kamera, otresna rezie, otresny namet a scenar. Ganz nic pizitivniho jsem nenasel. Nedivatelne.(27.2.2015)

Béčko jak řemen, klasická dvojka, snaží se opět zaujmout, ale bohužel zrovna u námětu který napoprvé vyjde a napodruhé už se musí překonávat což se tady nestalo ale abych nekřivdil tak se svezl na stejné vlně. ani lepší, ani horší jak jednička, ale ten feeling už tam není.(14.10.2015)

• Raili

Nedokážu pochopit jak může někdo natočit film ve kterym figurujou kriminální pouliční gangy jako "ti hodní" a policie s armádou jako "ti zlí". Asi novej módní trend, kterej nám má představit nový vzory.....(19.2.2016)

Slušná akce, fajn hudba, místy i humor. Takové je pokračování Okrsku 13. Tentokrát dostal více prostoru Cyrill Raffaelli jako Damien. Jeho akční souboje jsou opravdovou lahůdkou, stejně jako parkourové akce Davida Bella. Ostatní kladně záporní hrdinové jsou hodně nadnesení, člověk by z nich získal pocit, že to jsou takový milý drogový strýcové od vedle. Slušnou akci předvedla i slečna Asia drsňák. Co mi vadilo, byl příběh jako takový, už příliš mnoho klišé po vzoru amerických filmů. Hodný, mírně tupý president, zlý spolupracovníci, prohnané korporace. Jednička je syrovější, méně nakladná a o to realističtější. Každopádně film stojí za podívání. Za mne slušných 65%.(13.5.2016)

Docela mě štve, že jsem to viděl a ještě neviděl první díl, ale člověk nemůže mít všechno. Parádní souboje, i když je poněkud zvláštní, jak skoro žádný policajt nemá zbraň a jde do souboje tělo na tělo. Některé situace se přejdou velmi dětinsky a prezident je zábavně kladný, ale poněkud bez vlastních názorů, což je asi naschvál. Fajn film, jen škoda, že jsem nebyl schopný přesně pochopit rozdělení města zdmi. To ale nemůžu vyčítat filmu, pouze sobě, i když myslím, že to mohli trochu vysvětlit, pro takové jako jsem já...(12.1.2010)

Výborně natočené, čistá akce, tak to má být, ještě bych ubral na dialozích v závěru :). Jinak dokonalé.(16.4.2010)

Oproti skvělé jedničce pouze lehce nadprůměrné. Ústřední dvojka opět ukazuje zajímavé akrobatické kousky, ale už to není taková zábava. Hlavně ten příběh trochu vázne a motivaci hlavních postav jsem narozdíl od jedničky moc nevěřil.(12.5.2010)

Jen stručně.Dvojka není o nic horší než jednička.Zase humorné akční scény,při nichž jsem se hodně nasmál.(22.6.2010)

Hodně dobré pokračování!(22.7.2010)

Docela solidní akcička z "outsidova" naplněná bandou parkúrových kousků a dalších aknčních scén. Co se příběhu týče mě to překvapilo. Od 2 jsem nečekal žádné zázraky, ale opravdu to bylo pěkný. Dál se mi na celém filmu líbila jeho surovost. Hlavní postavy se s ničím nepárali, házeli fórky, ale nesmáli se,...Prostě to smání nechali na nás(22.9.2010)

Velmi svižný akční film, s kupou adrenalinu a divokých honiček s pěknými parkourovskými tríčky. Sice děj byl trochu uhozený na hlavu, ale prostředí bylo pěkně naaranžované a vypadalo věrohodně. Těch 100 minut jsem si velmi užil a rozhodl jsem se pro 4*.(27.7.2011)

• yaromir

Jediným problémem tohoto filmu je, že se autoři odklonili od (ještě) rozumné koncepce prvního dílu a zcela popustili uzdu své fantazii. Jak se v jedničce ještě jakš-takš drželi, tak tady pro ně každé ne znamená ano. Díky Bohu, za ty výborné akční scény, které drží tenhle francouzský snímek na solidním průměru, neboť příběh je doslova debilní. Přesto konstatuji, že Okrsek 13: Ultimatum je pohodovou jednohubkou pro zpříjemnění víkendového odpoledne.(4.9.2011)

• PB2

Celá Francie mi hodně dluží za to, že jsem se na tohle vůbec dodíval. Od chytlavého začátku jde kvalita rychle dolů a na konci už je to totální fraška.(5.9.2014)

60%(2.3.2015)

Řek bych, že je v pokračování oproti jedničce při delší stopáži o něco míň akce. Naopak se bohužel přidalo na lobotomičnosti příběhu. Ačkoliv je sympatická snaha rozehrát příběh a napsat nějakýho záporáka, všechno shodí absolutně debilní závěr a kupa nelogičností. Nicméně Belle s Raffaellim zase řáděj jako černá ruka a i těch devadesát minut se dá vzhledem k akčnim scénám v pohodě přežít. Další projekci už ale asi vynechám.(10.1.2016)