Osobně si myslím,že film je lepší,než jednička,opravdová non-stop akce.(10.9.2009)

Žádná hitparáda, ale slušný. Děj vcelku logický, ale nějak záživný. Jen jedna věc co mi vyvstala na mysl, pro by policajti kteří chrání prezidenta šli na blízko bezezbraní, dobře okrsku 13 gengy nechtěly zabíjet, ale i poliši, že by to měli zakázany?-dle toho jak tam byli předtím vylíčení? Vizuálně velmi zajímavé hlavně na začátku. Hudba zajímavá i když, né můj šalek, ale určitě se hodila, (do toho hnusu, get.)(1.11.2014)

Kde dokonalá jednička končí, téměř stejně dokonalá dvojka pokračuje, sjednocení nepřátelských gangů ve snaze zachránit dokonalý domov.. kouzelný, propracovaný, v podstatě nepřestávající akce z prostředí dost uvěřitelnýho sídliště. Vypnout mozek a užít si to. To je jediný, co pro to musíte udělat.(29.12.2018)

Pokračování free stylu o level dolu,skvělý soundtrack,příběh o ničem,akce dobrá.(2.4.2019)

ano ani 2ika nezklamala... jak příběhově tak i visuálně i bojově :) prostě pure adrenalin jen tak dal. hlavni roli si zahráli ty stejny lidi což je dává filmu taky velký + a taky prostředi okrsku 13 jak zpracovali je prostě úchvatné. :) Proto moje hodnoceni: 5/5(7.7.2009)

Když se zrovna nebojuje, neskáče nebo neběhá, což se naštěstí děje po většinu času, tak je to silně podprůměrná podívaná. Marnou snahu o výraz ve scénách, ve kterých se mluví a připitomělý scénář však bohatě vyvažuje parádní akce a střih. Poctivé 3 hvězdy za vizuální hody.(20.8.2009)

• SimonM

Váhám co o téhle dvojce napsat, děj je strašná slátanina a bere se hrozně vážně, prezident Francie je naivní jak děcko, děj se dá bezpečně předvídat dopředu ale akční scény jsou natočeny skvostně, vše ještě umocňuje perfektní střih který dělá z tohohle filmu slušnou nenáročnou podívanou. Za zmínku také stojí super výprava a honička po střechách, škoda že zlouni z DISS nemají trochu lepší výdrž.(27.8.2009)

vtipne, napadite, parkourove, akcne.. ale inak je to cista akcna komedia, ktora je rozhodne nadpriemer... 10% dole za spominanu kameru, ale 10% hore za vtipnost, rychly dej..(21.10.2009)

• nogi

Parkur stojí za to, jinak příběh není moc originální(25.11.2009)

Osvěžující a zábavné, stačí jen vypnout mozek a bavit se.(4.3.2010)

• dombas

Větší slátaninu ničeho jsem už dlouho neviděl a tento film nezachránil ani dostatek akčních scén. Děj v podstatě není a zápletka je dost slabá. A když už si člověk říká, že horší to už být nemůže, přijde konec, který tomu nasadí korunu. David Belle a jeho parkour to bylo jediné, co mě na tomto filmu zaujalo. Nemůžu dát víc než jen jednu hvězdu.(20.4.2010)

Po skvelej jednicke, dvojka na seba nenechala dlho cakat a bohuzial jej kvalit nedosahuje. Pribej je debilny, co by nevadilo ale akcie mohlo byt viac a mohla byt viac efektenejsia.(9.5.2010)

Sice není v tomto filmu nějak převeliký děj, ale oproti 1. dílu je zde více akce, parkouru a i ten děj taky trošku vykukuje. Těšíl jsem se na tento díl a jsem převelice spokojený!! Skvělé výkony Davida Belly i Cyrila Raffaella + nepřekonatelné soundtracky!! 5 stars(28.5.2010)

• YNWA

Zdaleka nedosahuje úrovně prvního dílu, pro mne osobně velké zklamání. Le Parkur zde téměř vymizel, proto nechápu Cyrila s Davidem, že do toho vůbec šli. Naopak zde se nedá hodnotit nic jiného než ubohý scénář. V prvním díle to vše zakryly vynikající kousky těch 2 chlapíků, kde předváděli co je to Parkur. To co vidíme zde je prakticky úplný.....nic!(30.7.2010)

je to prakticky to samé co jednička, akorát že s trochu jiným příběhem. takže stále nej :)(13.10.2012)

Pro mě lepší než jednička. Francouzská praštěná zápletka. Za břicho jsem se popadal.(20.10.2012)

• martin46

Jeden z nejhorších akčních filmů mé "filmové kariéry". Laciná produkce, o hláškách ani nemluvě. Jediný důvod, proč jsem jej nezařadil do odpadu bylo parkůrové řádění po městě, které aspoň na to 1% drží film nad úrovní zatracení céčkových filmů z benzínek.(20.10.2012)

Bojové umění, parkour, vtipné hlášky, ale to je tak nějak všechno, není to film pro nějakého super filmového kritika, ale pokud se chcete podívat na celkem slušnou jízdu, tohle je pro Vás to pravé(16.1.2013)

Ultimatum v ničom nezaostáva za prvou časťou a aj keď príbeh bol (podobne ako to pri podobných filmoch býva) veľmi jasný a zreteľný, skvelé akčné scény ho predčili. Okrsok13 je záruka modernej akcie, ktorá nenudí. Duo Belle-Raffaelli hrajú skvele a podľa mňa predčili aj mnohé americké trháky.(26.1.2013)

akčná superpecka ale ten debilne naivný záver??!!! Už chcem vidieť ktorý prezident by ustupil pred bandou kriminálnikov...(2.8.2013)

Mně se to líbí víc než "jednička", David Belle je úžasný "parkurysta" - přeskočí a proskočí vším, ničeho se nebojí a má cíl. Nejvíc se mi líbí jak skočí z patra okýnkem rovnou za volant au´táku ! Akce jak "noha". Nehledejte žádné veliké poslání, jen krutou jízdu.(12.9.2013)