• MkSallam

Raffaelli s Bellem jsou opět za těžký borce, choreografie je ještě lepší než posledně, takže tu je potenciál slušného výplachu. Ale to by to nesměla totiž nějaká lama podle scénáře ze kterého snad ani jediná stránka nedává smysl. Pak vám zbývá jen příliš mnoho nudných keců, hloupý děj který je totálně o ničem (jako celý film) a špatný styl natáčení a stříhání bitek, kvůli kterým se prostě na tři nikdy nedostanu. Je to shit a konec je táááááákhle směšný. P.S: Pasáž v klubu kdy se neustále přestříhává mezi těsnou prdelkou padesátikilové striptérky a Raffaelliho korbou na níž byste mohli bobovat je totální WTF.(6.2.2010)

Spoiler/Chyba ve filmu: Jak se ukáže v scéně 59:19, tak údajná paměťová karta kterou předal Samir Leitovy je jen prázdný adaptér MircroSD--SD(28.12.2013)

film by som hodnotil dvoma pohladmi. Ako vaz ne sa beruci film za 1,5*. Ked sa brali vazne je to sracka mega rozmerov. Ale ked vezmem do uvahy choreografiu bojov, akcnych scen a umenie parkuru tak sa na to dalo celkom slusne pozerat. Vysledkom su slabsie 3* aj to len preto ze som sa nenudil.(13.1.2015)

Obsahuje všetko čo by milovník akčných filmov mal rád. Super akcia, jednoduchý scenár(27.2.2015)

něco co už podruhé vidět nemusím .Jednička byla podstatně lepší(18.3.2015)

Na jednotku to nema, o tom ani rec, ale stale je to lepsie ako cokolvek podobmeho. Takze stale pat*, ale presnejsie len 90%.(17.5.2015)

Trochu mě mrzí, že je druhý díl horší než jsem čekala, ale to už je asi úděl pokračování. Akce pořád nadupaná, ale už tomu něco chybělo. Příběh snad ještě horší než minule. Trochu jsem nechápala ten závěr kdy něčemu s nasazením života zabrání a pak to stejně udělají... No nic. David a Cyril pořád skvěle jedou takže za mě takový nadprůměrný průměr.(24.2.2016)

No zdalo se mi to lepsi o kousek vic jak jednicka. Preci jen jsou politici realnejsi padousi nez to fetacky prase z predchoziho dilu. Pak ale prisel zaver a kdyz se pomalu div neobjali bili, cerni, tetovani a k tomu pan prezident, kteri nasli navic okamzite reseni, praci, lasku a mir pro vsechny, chtelo se mi plakat a zvracet. Bojove sceny plne nesmyslu, ale jako akcni videoklip se skvelou hudbou dobry. 60%(26.2.2018)

Parádní akce! I přes trochu zvláštní závěr, celkově super. Prezident dobře hlásil. 90%(20.10.2018)

Kde dokonalá jednička končí, téměř stejně dokonalá dvojka pokračuje, sjednocení nepřátelských gangů ve snaze zachránit dokonalý domov.. kouzelný, propracovaný, v podstatě nepřestávající akce z prostředí dost uvěřitelnýho sídliště. Vypnout mozek a užít si to. To je jediný, co pro to musíte udělat.(29.12.2018)

Od prvního filmu úroveň hodně klesla, ale musím uznat, že Američani točí větší sračky... SPOILER: Ne, fakt se do vás nepustí banda agentů tím stylem, že budou všichni čekat, až na ně přijde řada a budete je moct postupně složit všechny... :-D Ten konec mě vyloženě vytočil, teď by měl bejt ještě jeden film o tom, jak ty kvanta lidí, kterejm vyletěl domov do luftu, čekají, až jim pan Komando FrancouzskejVinDiesel Damien postaví infrastrukturu celé oblasti bez špetky znalostí a zkušeností.(12.3.2019)

Síce dosť pritiahnuté za (Raffealliho) vlasy, ale furt lepšie než Hollywood. Takže preto zaokrúhlené nahor.(5.4.2019)

1 5 9 12 13 14 15 16 následující >>