Komentáře uživatelů k filmu (311)

 • colapso
  ****

  Osobně si myslím,že film je lepší,než jednička,opravdová non-stop akce.(10.9.2009)

 • iamek
  ****

  Povedené pokračování dobré jedničky. Akční scény jsou dobré a bojové scény jsou excelentní. Když k tomu připočteme sympaťáky v hlavních rolích stojí film za podívaní. Vypněte mozek a jen se kochejte akcí.(12.9.2009)

 • Real Tom Hardy
  **

  "THEY ARE CRIMINALS PASSING THEMSELVES OFF AS COPS." ---------- Po geniálnej jednotke som sa veľmi tešil na expanziu parkourovej akcie, francúzskeho rapu a ďalší pohľad zvnútra do pekla na Zemi - Okrsku 13. Udiať sa udialo. Príbeh v jednotke nebola síce nejaká extra trieda, no tu to bolo až tak zúfalé, že akčné scény som si nedokázal vychutnať tak intenzívne, ako predtým. V prvom filme sa držali relatívne v medziach reálnosti, tu boli ako Jet Li - odtrhnutí z reťaze. A tá rapídna rasová zmena obyvateľstva Dištriktu 13 v úseku troch rokov, to radšej komentovať ani nie je potrebné.(15.11.2017)

 • klerik
  ***

  Akcia, hrdinovia a humor skvelé. Aj celková dravosť a drzosť filmu fajn. Príbehovo béčkovo blbé, ale vzhľadom na žáner francúzskeho adrenalinoveho filmu, nadpriemerne funkčné...(8.9.2012)

 • Yardak
  ****

  Paříž 2016...Okrsek 13 II je bohužel o něco slabší než první skvělý díl, ale naštěstí jenom o trochu slabší. Sice věřím, že kdyby to točil Morel byla by to větší jízda a snad míň řečí, ale i tak to režisér Alessandrin zvládl docela dobře. Kvalitní francouzské béčko :-).(9.9.2009)

 • Chrustyn
  **

  Dřívější skvělý režisér, nynější neúnavný producent rychlých, bezmozkových akčňáků Luc Besson před lety s režisérem Pierrem Morelem přinesl slušný akční snímek, který oproti jiným prostoduchým mlátičkám přinesl osvěžení v podobě parkourových vychytávek (pro nezasvěcené se jedná o sport ve kterém se efektivně zdolávají všemožné (převážně městské) překážky). Film měl slušný úspěch a proto bylo pokračování nevyhnutelné. Tentokrát má ústřední dvojice podobný problém jako v předchozím díle a opět musí zachránit v názvu zmíněný okrsek před zničením. Rozhodně jsem nečekal zázraky ale samotného mě překvapilo, že i když se ve filmu pořád něco děje, akce a vůbec všeho je více dost, hodně jsem se nudil a už teď tři minuty po shlédnutí mě nenapadá část, která by mě jakkoliv výrazně zaujala nebo snad dokonce strhla a nezachrání to ani fakt, že Belle umí dobře skákat a Raffaelli kopat. Ultimátní slabota.(13.8.2009)

 • PROROK14
  *****

  Ak som dal prvej časti ***** tak musím aj tejto. Asi nieje veľa užívateľov, ktorí dajú plný počet, ale v rámci takej akčnej podívanej to uspokojí na 100%. Ja osobne nemám nič, čo by som mohol tomuto filmu vytknúť. Akčné scény (všetky) sú krásne prehľadné, dynamické a rychlé. Nenašiel som žiadne hluché miesto alebo pauzu, kde by film stratil na obrátkach. Veľmi odporúčam všetkých, ktorí majú radi akčné filmy tohoto typu. 85%(31.8.2009)

 • anderson
  ****

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 4.12.2010, réžia slovenského znenia = ŠTEFAN MANDŽÁR+PREMIÉRA NA JOJ = 27.2.2015, réžia slovenského znenia = - Som fanúšik a vyznavač parkouru. Nemôžem ísť teda pod 4. Napriek tomu, že príbeh nie je o nič originálnejší než prvá časť, akcie sú na hranici dokonalosti. (6.4.2009)(6.4.2009)

 • korbitch22
  *****

  podle mě,vrchol moderní francouzké kinematografie.naprosto neskutečný a dech beroucí akční kreace,v čele se dvěma nejlepšíma představitelema parkuru na světě,zasazený do vynikajícího prostředí pařižské budoucnosti,rozkládajícího se 13tého okrsku,doplněný o vynikající francouzký hipec.zatím co v jedničce si to všechno teprve zkoušely,tak do dvojky vletěly naplno a se vší parádou.málokdy se stane,že druhý díl přebije ten první,u okrsku 13 se to povedlo takovym hřebikem,že by rozmrd i přehradu.bravo!opravdu ultimátní podívaná:(12.11.2009)

 • honajz
  *

  Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Ani když vykradeš námět Johna Carpentera a spojíš to s moderní akcí, střihem a filtry. Remake klasiky Johna Carpentera o útoku na 13. okrsek, ve francouzském a lucbessonovském podání (Luc psal scénář) si našel hodně odpůrců, ale mně se líbil z toho důvodu, že ctil pravidla žánru, měl nečekaný twist před koncem a celé to bylo natočené i slušně filmařsky a co se akce týče. (Ano, a milovníci parkourů si přišli hodně na své, nakolik už nejde o disciplínu pro koně, ale atleticky nadané mladíky.) Jenže tahle věc připomíná ze všeho nejvíc film Fantomas se zlobí, s moderní akcí na půl plynu a naprosto bez vtipu. Všichni jsou tam tak strašně cool, až je to neskutečně směšné samo o sobě. A co teprve pohádkový závěr, kde se spojí gangy Asiatů, skinheadů, Afroameričanů, cikánů (ve Francii a celé jižní Evropě nemají Romy, ale cikány, sorry), myslím tam byli ještě nějací Arabové - a všichni strašně spolupracují a mají se rádi... Přitom v okrsku 13 mají tyhle gangy svá ghetta, hranice, kam ti druzí nesmějí, ale najednou, když jde o blaho Francie a bezpečí prezidenta, jsou kamarádi až na půdu. Ano, všechny tyhle pitomosti, které by měly být podle tvůrců nejspíše angažovaným sociologickým sci-fi thrillerem z blízké budoucnosti (odehrává se v r. 2016), film totálně shazují. Hlavní dvojka pak může být jak chce cool, a hlavní Asiatka zabíjet copem přesily vojáků, celé to vyznívá jako nechtěná parodie. Ani jedna z postav se neusměje, všichni to berou tak strááášně vááážně, že z toho pak vzniká akorát tak nuda. Příběh se motá kolem toho, že vlivná skupina generálů chce okrsek 3 srovnat se zemí a nechat tam pro finančně spřátelenou firmu postavit nové a moderní skleněné mrakodrapy. Zástupci zde sídlících ghett proti tomu bojují, aby - POZOR NUTNÝ SPOILER!!! - v závěru stejně nechali svou čtvrť srovnat se zemí, jako že se tam postaví parky. Není to stupidní zakončení? V podstatě ani té akce zde není tolik - proskoky úzkými dveřmi jsme viděli už před dvaceti lety u Jackieho Chana, skoky po střechách dokonce u Belmonda, i když pod tím nezněl francouzský rap, a jízdu autem po chodbách úřadu v Denní hlídce.(11.10.2009)

 • ARI50
  ****

  Těšil jsem se nezkutečně moc ono to není zlé ale dost slabé ano pokračujeme dál ale kde je ta nezkutečná zábava jedničky.(4.9.2018)

 • Chermy
  ****

  Konci se vysměje asi každý.....Škoda ho, protože jinak jsem se náramně bavil!(25.8.2009)

 • ChArLeNe
  ***

  Ústredná dvojica mne osobne v tomto druhom pokračovaní svojimi duchaplnými dialógmi pripadala ako starý manželský pár. Skvelý soundtrack, kamera, akčné scény - zachované. Až na better storyline.(13.11.2011)

 • Terva
  ***

  Paříž 2013, ho, ho, akční sci - fi začíná. Povedená čtyřminutová úvodní kamerová a hudební "scéna" mě zlákala ke sledování tohoto snímku. Ale pak už to pomalu upadalo. Ty nová fára velice kontrastují z celkovým prostředím filmu. A co teprve ty melouny, jak se tam to zboží dostalo? Vyrostlo tam? Rybolov je dobrá scéna, ale ty bojové prvky až moc připomínají Jackiho Chana. No a pak už ten film tak nějak dojede sám a ani scénář do toho nemusí moc zasahovat. V závěrečných titulcích je i informace, kdo dělal parkours.(18.11.2009)

 • Ouwen
  *****

  Je to fakt nářez, ale jedničce se to nevyrovná. Určité pasáže člověka nudí, ale když se ozve akce, je čas na to koukat s otevřenou drškou.(15.10.2011)

 • JohnCZ
  ***

  Já si nemůžu pomoct, ale mě se dvojka líbila podstatně více. Zejména díky závěru, která prostě neměl chybu a u kterého jsem se fakt zasmál.(17.6.2012)

 • Dale
  ***

  Tuctový príbeh plný klišé, no veľmi pekne natočený, hlavné akčné scény.(4.3.2015)

 • Paxxx.cz
  ****

  Nebylo to tak dobré jako jednička, ale i tak jsem byl spokojen. David Belle alias Leito je týpek a já ho obdivuju. Akce i srandy tu bylo dost a přiznivci parkouru si taky přijdou na své... pro mě 75%.(5.9.2009)

 • mysiak
  ***

  Divokejšie typicky francúzsky prehnanejšie viď Kuriér 2..ale stále vymakané pokračovanie, aj keď si sú borci v Okrsku 13 vo veľkej forme, mohli aj ukázať viac..ale mne toto stačilo úplne(26.9.2009)

 • Marek1991
  ****

  Pokračovanie šialenej jazdy, ktorá naberá nové kontúry. V podstate platí u mňa to isté, čo pri prvom filme. Je to akési pokračovanie, ktoré zároveň propaguje le parkour. Opäť šialená jazdy, ktorá si ma dostala.(6.9.2012)

 • Korbitch
  ***

  Odlehčená věcička na jedno odpoledne.Dějová linka v 2. půli značně uvadá.Příběh je z 80% v pořádku,jen ten konec je totální píčovina.Jinak tyhle filmy beru s rezervou a celkem jsem se bavil.(7.9.2009)