Superpoldové 2

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 99 min

Výborná ukázka, jak lze stejně dobře po celých 18 letech navázat s pokračováním. Tenhle humor mám prostě rád. Trošku slabší než jednička, ale pořád dost zábavné. Sjetý děti pobavily. A z Emmanuelle Chriqui se stává přesně ten typ ženy, kterým věk jen a jen přidává. "Klíčem k životu je šoustat do vašich řití." 3.5*(8.12.2019)

Prvni dil si pamatuju hodne matne, ale ono je to vlastne jedno. Tohle je proste film o bande kretenu, co delaj kraviny. A je to tak pul na pul, nekdy ten for vyjde, jindy ne. Sympaticky je, ze pro nejaky to fuck nebo krev nejdou tvurci daleko a herci, ackoliv nemaj moc co hrat a co si budem povidat, ani to zadny oscarovy herci nejsou, jsou v zasade sympaticky. Jinak neni moc co resit, takova oddechovka, u ktery se da v pohode pobavit a clovek dostane to, co ocekava a film si na nic nehraje a uvod se Stiflerem je masakralni.(6.2.2019)

Jednička mi vůbec nic neříkala, tohle byla vcelku příjemná podívaná. Jestli jsem přišel na chuť tuposti, nebo jsem měl jen lepší náladu, těžko říct. Ve filmu byla spousta tváří, u nichž jsem měl pocit, že je znám, ale pořád jsem si nedokázal vybavit, odkud. I ta zápletka byla vlastně docela zajímavá. Každopádně udílím velký plus za pravého méďu. Povedlo se to.(8.7.2018)

Po špičkové jedničce jsem se trochu bál jak se to po sedmnácti letech vůbec povede dát dohromady. A světe div se, povedlo se jim to. Opět nálož skvělého jednoduchého (ale zároveň dost promyšleného a předem pointovaného) humoru. Pozorovat tuhle bandu prostě existovat je asi stejně boží jako "dělat pitšoviny" s vlastním kolektivem. Určitě bych ale doporučil podívat se nejdřív na jedničku, bez ní a znalosti poměrů docela chápu, že film někdo odpálí jako blbost už jen kvůli nepochopení stylu a humoru. Doufám, že při intervalu 17 let na díl se ještě někdy dočkáme i trojky. Za mě jasných 5. Tyhle dva filmy jsou moje srdcovka.(12.7.2018)

Dalo by se říci, že rok 2001 mám tak trochu v mlze a tak jenom můžu hádat, za co že byly ty dvě hvězdy. Za startu dvojky jsem si myslel, že to mám…je to prostě jenom taková blbůstka čtvrté cenové. Přišly pak však na řadu povedené gagy (především pásmo silničních kontrol)a já jsem pochopil, že to opravdu je blbůstka čtvrté cenové, ale když se trefíte do správného rozpoložení, tak dokáže celkem slušně zabavit.(12.3.2019)

• - Pri policajnej naháňačke v úvode filmu si môžete všimnúť, že sa poškodenie na policajnom aute mení. V jednom zábere má značné poškodenie a hneď na to je úplne v poriadku. (Johnny.ARN)

• - Vyzvánění padělaných telefonů je instrumentální verze hymny Kanady. (kellne)

• - Aby se nenarušila kontinuita z prvního filmu, tak režisér odmítal natáčet, dokud původní herci neměli stejnou váhu jako předtím. (kellne)