Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Všemi oblíbená skupina policistů se vrací v dlouho očekávaném pokračování kultovní komediální klasiky Superpoldové. Poté, co se Spojené státy americké dostanou do sporu s Kanadou ohledně části pohraničí, je povolána skupina Superpoldů, složená z Maca, Thornyho, Fostera, Rabbita a Farva, aby v problematické oblasti založila novou stanici dálniční policie. Skupina se tam rychle navrací ke svým svérázným způsobům plnění policejní práce. Výsledkem jsou Superpoldové 2! (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (34)

kingik 

všechny recenze uživatele

Americká policejní dálniční hlídka v kanadských službách razí křečovitý a trapný humor až běda. Čím to, že si po letech slabá komedie vynutila pokračování, no tedy budiž. Řevnivost mezi USA a Kanadou je hnacím motorem celého filmu i většiny gagů, to není nic nového, existují jistě kousky na podobné téma, v souvislosti s tím se mně vybavuje jakási komedie s Danem Aykroydem (Kanadská slanina). Jay Chandrasekhar dal dohromady čeládku herců, u nichž vzniká dojem husté improvizace, než pevně daného scénáře. Vtipy jsou bez výjimky prosté komediálního potenciálu a mají dětinský ráz. Nedbá se ani tak na to, zda herec hrající kanadského občana skutečně z Kanady i pochází, hlavně jsou tvůrci rádi, že jim Rob Lowe připitomělou roli starosty porušujícího zákon vzal. To Emannuelle Chriqui nabídne solidní genetickou výbavu i blbý přízvuk, patrně měl působit komicky. To, co Chandrasekharovi a spol. nevychází, je jakákoliv kompaktnost či pokus o tvorbu zápletky. Je zde tolik přebujele natahovaných pasáží o ničem, že kdyby si dal někdo práci je spočítat, hodilo by to vysoké číslo. Režijně to má i dobré výkyvy, za zmínku stojí určitě dobrá úvodní snová sekvence, osudový závěr s hereckým talentem ze seriálů, Fredem Savagem, je nejnápaditějším. Většina výplně, ano, jen pouhá výplň, je ale nicneříkající a komediálně se nechytá v žádném ohledu. Převyšuje jen trapnost a křeč. 5/10 ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Celé zle. A ja somár som sa na to tak tešil. Asi to bola chyba. Že som od toho veľa očakával. Bodaj by nie po úžasnej jednotke. Holt, to bol začiatok milénia a vtedy sa ešte vedeli točiť kvalitné komédie. Tu nefunguje nič. Chémia medzi kamarátmi (kolegami), humor, hudba, ženy. Nič. Je síce pekné a milé, že sa títo týpci vrátili, ale tu sú viac trápni než komickí. Ani dejová linka nieje premyslená, nudí a mnoho ľudí to ani nedopozerá, lebo nemajú väčšiu motiváciu, ktorá by ich ťahala k vytúženému koncu. Ja som vedel že to nebude dosahovať kvalít jednotky, ale čakal som priemer a nie že to bude hraničiť s Odpadom! Takže bohužiaľ trojku už radšej nie. ()

Reklama

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Jednička je polozapomenutá kultovka, která se kdysi z ničeho nic objevila v našem DVD přehrávači a nesmazatelně se nám zavrtala do paměti. Broken Lizzards udělali pár více či méně vtipných komedií a právě policejní partička ze Super Troopers je určitě jejich nejlepší prací i alteregy. V prvním díle byl super příběh, vynikající soundtrack a skvělý hlášky. Souboj mezi státní a městskou policií neměl chybu a první desetiminutovka s těma huličema a Mackův zběsilý útěk v ukradený Miatě dokážou i po 18. letech vyvolat záchvat smíchu. Proto jsem se na dvojku strašně tešil a o to větší je to bohužel zklamání. Už při první scéně jsem byl v rozpacích. Příšerná hudba, naprosto toporné gagy a nevyužité cameo Scotta a bohužel ani potom se to moc nezlepší. Vtipy nefungují a je jedno, že jsou primárně určené pro americké a kanadské diváky, jelikož nevraživost mezi těmito zeměmi je dobře popsaná v mnoha filmech i sitcomech a kdo viděl HIMYM musí bejt v obraze, tam sou tyhle vtipy prakticky pořád, bohužel v Super Troopers 2 vůbec nefungují. Film nemá žádnej spád, žádnej pořádnej děj, pár dobrých vtipů se najde a abych nekecal, asi 3x sem se opravdu hodně zasmál, ale jinak jsem se opravdu nudil a ošíval a to hlavně u hrozných hereckých výkonů. Jako by to kluky už ani nebavilo a rozpočet navíc byl snad ještě menší než u jedničky, protože jak řikám, ve filmu se prakticky nic neděje a jde jen o sérii gagů, které bohužel nejsou většinou moc vtipné. Jednička měla i slušný děj, tady nic. Navíc konec bych natočil úplně, ale úplně jinak a hlavního záporáka si řeknete asi po deseti minutách. Tohle bolelo a o to víc, že jedničku opravdu miluju. Strašný zklamání a už opravdu potřebuju nějaký dobrý film, jelikož posledních 14 dní mi krvácej oči, uši a mozek mám po včerejším zážitku s novým Jurským světem scvrklý na velikost toho co má Farva. 40%. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Je pravda, že první díl superpoldů jsem viděl snad ještě na škole. Je to už sakra dlouho a tak jsem doufal, že by to v podobném duchu mohlo i být. A ono jo. Chlapi tu rozjížděj neskutečný teorie a často si bouchnou do Kanady, což určitě není na škodu. Co já vím, tak z Ameriky to dokázal snad už jen seriál South Park a taky to byla legrace. Klasickej pubertální humor, kterej je natolik trapnej, až po chvíli začne bejt docela i vtipnej. Jednou hvězdou bych to asi nehodnotil. Občas jsem se fakt zasmál. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Prvni dil si pamatuju hodne matne, ale ono je to vlastne jedno. Tohle je proste film o bande kretenu, co delaj kraviny. A je to tak pul na pul, nekdy ten for vyjde, jindy ne. Sympaticky je, ze pro nejaky to fuck nebo krev nejdou tvurci daleko a herci, ackoliv nemaj moc co hrat a co si budem povidat, ani to zadny oscarovy herci nejsou, jsou v zasade sympaticky. Jinak neni moc co resit, takova oddechovka, u ktery se da v pohode pobavit a clovek dostane to, co ocekava a film si na nic nehraje a uvod se Stiflerem je masakralni. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (6)

  • Natáčelo se ve městě Belchertown (Massachusetts, USA). (BMW12)
  • Aby se nenarušila kontinuita z prvního filmu, tak režisér odmítal natáčet, dokud původní herci neměli stejnou váhu jako předtím. (kellne)
  • Pri policajnej naháňačke v úvode filmu si môžete všimnúť, že sa poškodenie na policajnom aute mení. V jednom zábere má značné poškodenie a hneď na to je úplne v poriadku. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama