Chůva v akci

The Spy Next Door

Pestúnka v akcii

Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Taková normální komedie na večerní hodiny. Co ale je vždycky na filmech Jackieho Chana nejlepší, jsou ty jeho parádičky.(17.8.2012)

Není to perfektní film a našlo by se dost věcí, za které by se dal shodit děj i postavy, od ruských záporáků přes logiku po děti. Obdivuji ale, že Jackie se dal do natáčení rodinného filmu a skloubil to se svými bojovými schopnostmi, protože jako rodinný film o špiónovi (Chanův otec byl ve skutečnosti také špión) to funguje. Prostě příjemný film, který jsem čekal, i když ne úplně pro ty nejmenší.(4.12.2015)

Příjemná oddechovka s Jackie Chanem v hlavní roli. Docela jsem se bavil a hodně jsem se i nasmál. Téma je sice již ohrané, ale na odreagování to je ideální snímek. Chana mám pořád, ale radši v Bolywoodských filmech.(22.3.2010)

Mě se komedie rozhodně líbila. Sice to působí i jako bláznivé rodinné drama, ale co je na tom špatně ? Zásadně nic velkého. Jackie Chan zde předvádí dost kousků, i kaskadérských, párkrát se dost pere, ale film je hodně i o komedii. Je to typ střeštěné komedie, to jo, ale mě to sedlo. Záporáci, no ani nemůžu říct, že jsou trapný, nejde z nich vůbec strach, ale aspon se člověk zasměje. Akorát hudba se mi místy nelíbila, že to připomnělo znělku Bonda a to nemám rád, když někdo něco paroduje, ale to je jen jedna chyba. Celkově film hodnotím na dobrých 80% = ****(11.11.2012)

Dost možná nejlepší film s Jackie Chanem z těch, co jsem dosud viděl. Při několika scénách jsem se upřímně a nahlas zasmál a i přes celou řadu pitomoučkých klišé jsem ochoten vzít tenhle film na milost a dát mu 3 hvězdy - procentuelně bych to viděl tak na cca 65%. ;-)(17.2.2013)

• - Úvod je zostrihaný zo záberov z niekoľkých Jackieho predošlých filmov. (m.a.t.o.)