Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

jenik71

Vypadá to, že Jackie Chan už asi neměl co nabídnout a tak se tentokrát otočil směrem k dětem. Chůva v akci je totiž taková jednoduchá akční taškařice určená právě mladšímu publiku a to ještě tak do věku deseti let. Pro všechny ostatní je to téměř zbytečnost, kterou nijak nezachrání ani samotný mistr soubojů. ()

Gilmour93

Schwarzenegger ve školce, baletka Hulk Hogan, Diesel s retardovanou říkankou a teď už i stále méně pružnější Jackie Chan došli k poznání, že zpacifikovat bandu kriminálních parchantů a zpacifikovat bandu nezletilých parchantů je vždycky rozdíl, už jen proto, že ty druhé, ač si o to svým chováním hlasitě koledují, nemůžete kopnout do hlavy. Ale co by člověk nepřetrpěl, když se chce dostat pod sukni jejich mamince, že jo.. Oceňuji, že očekávané zúčtování s šikanujícími chlapci proběhlo s jistou dávkou originality, jinak je to jen taková neškodná výplň dlouhého deštivého odpoledne, v které si ten stárnoucí kung-fu šašo až příliš často vypomáhá střihem.. ()

Kryton

Jackiemu už je 56 let a jak jsem někde četl tak postupně bude víc a víc ustupovat ze scény. Možná se do budoucna přesune na režisérské křeslo. Doufám, že o něho film nepřijde uplně. Tohle hodně vysvětluje jak film dopadl. Chůva v akci si nehraje na nic než čím je. Je to oddychová rodinná komedie hlavně pro dětské publikum. Ve filmu se nenadává,neteče krev (snad jen jedna kapka), bitky nejsou brutální a vše to má tzv. USA FAMILY LOOK. Na filmu mi však vadily 2 věci. Jako dospělého mě ty 3 děti neskutečně otravovaly. Ta druhá věc je pak viditelná i ze satelitu na oběžné dráze. Chůva v akci nevlastní inteligentní scénář a není zrovna výkvětem toho nejlepšího na poli filmu (ruský tým záporáků přehravá jak to jen jde). Na druhou stranu Jackie stvořil v USA daleko horší patvary viz. v úvodu scéna z TUXEDO. Nakonec už v začátku je pěkná akční scéna. Osobně se nejvíce bojím remaku Karate Kida, který dle traileru už dopředu vypadá jako neskutečná blbost. Pokud bych si měl v nabídce kin nyní vybrat kam s rodinou klidně bych je vzal na Chůvu v akci. ()

terunka003

Jednoduché, nenáročné, dětské, akční, Jackie Chan × americké, rozmazlené, drzé. Klasický film o klasických rozmazlených amerických dětech z rozvedených rodin, kteří nechtějí přijmout nového rodiče. Navíc když je to agent. Jackie už stárne a akčních vtipných honiček moc nespatříte. Vtípky taky nic moc. ..ale musím říc, že se u toho bezvadně vybaluje.. ()

Trustme

Další nezničitelný bojovník v prošlé lhůtě. S obličejem Jackieho Chana lze hrát pouze v určeném žánru a tím jsou komedie. Hrál sice i ve vážných hongkongských akčních filmech, ale v Evropě jsou to komedie... V režii specialisty na rodinné filmy a za použití standardních šablon vytyčených slavnějším kolegou Chrisem Columbem se Jackie propůjčuje ještě infantilnějšímu humoru než obvykle. A tak demence záporných postav překonává i vysoko nasazenou laťku "zabijáků" v 3 nindžové v zábavním parku. Film je sice určen pro děti a mládež, ale to neznamená, že všude jsou diváky Američané... Nicméně filmem se dá pobavit a některé vtípky i rozesmávají, mnohdy nechtěně. Časy, kdy se čekalo na konec každého Jackieho filmu, kde předvádí co si vše poranil jsou pryč. Zde si maximálně poranil jazyk od přebrebtů... ()

• Jackie Chan o scénáři k filmu řekl: „Scénář má trochu ze všeho. Akce, komedie, romantika, dobrodružství, no prostě všechno.“ (ČSFD)
  • Úvod je zostrihaný zo záberov z niekoľkých Jackieho predošlých filmov. (m.a.t.o.)
  • George Lopez vysvětlil důvod, proč chtěl natočit tento film. Řekl pouze dvě slova: „Jackie Chan.“ (ČSFD)

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)