poster

Fast track: no limits

 • Česko

  Šílená rychlost

 • Německo

  Fast Track: No Limits

 • Slovensko

  Šialená rýchlosť

Akční / Thriller

Německo, 2008, 96 min

 • AlistairMir
  ****

  Co vám lidi všem vadí? Pěkný auta, pěkný ženský, fajn závody a nenudí to plus na němce dost dobrý tak proč ta nenávist? To nikdo nemůže udělat film o ilegálních závodech aby hned nebyl obviněn že kopíruje FaF? Mně je upřímně fuk koho nebo co film kopíruje hlavní je , když se na to dá koukat a radši povedenou kopírku, než originální krávovinu. Já se bavil a příjemně odreagoval takže dupu na plyn, přidávám nitro a dávám 4* a komu se to nelíbí, ať si mě chytí.(15.2.2015)

 • iwusha17
  ***

  Námet bol zaujmavý akurát to spracovanie nedopadlo bohvieako. Štýl kameramana sa mi moc nezdal niektoré zábery ma doslova až vytáčali. Ďalšia vec ktorá mi veľmi vadila bol dabing, neviem či len ja mám zlý dabing ale keď sa dabing vo filme chvíľami mení z češtiny na nezrozumiteľnú zrejme angličtinu tak to nieje príjemne... Mohlo to byť aj lepšie jediné čo bolo dobre boli krásne autá :).(1.10.2015)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,190,456(2.8.2010)

 • MickeyStuma
  ***

  Jednoznačně se jedná o Mockbuster, ale podle mého názoru zase ne tak špatný. Evropský filmový rukopis je zkrátka jiný než ten americký a tak rozdílů je více než dost. Německý štáb ani kopírování neskrývá. Poznáme tedy i spoustu spojovacích článků s jistou americkou sérií. Atmosféra spálených gum, či hřmot motorů se drží po celou stopáž. Zrovna tak i tempo a sportovní duch. Pravda, trochu mi v příběhu chybějí policisté prohánějící účastníky pouličních závodů, ale na druhou stranu se přeci jen nějak odlišit musí. Ne, tento snímek nezatracuji, ba právě naopak. I když jistojistě nedosahuje amerických kvalit, přesto své určité kouzlo má. Hlavně to evropské a to mi nikdo neupře.(15.4.2014)

 • MadChick
  *

  Naprostá slátanina, která absolutně nedosahuje ani kvalitativně podprůměrných pokračování Rychle a Zběsile. Pokud má člověk alespoň lehounké povědomí o tuning scéně, není zde nic čemu by se dalo uvěřit, na druhou stranu to samé platí i z pohledu příběhu, příjde mi, že scénář je napsán pro 13-14ti leté publikum. Nejvíc mě naštvalo, když hlavní hrdinka nazvala bílou Celicu Suprou, když už dělám film o autech, tak alespoň jejich jména by měla sedět. Resimé 15%(12.2.2009)

 • - Šedý sporťák milionářské paničky Nicole Devereaux (Alexia Barlier) je BMW Z4 Coupé první generace. Ta si nechá v Katiině servisu následně na zakázku postavit modrožlutý Nissan 350 Z, jehož tuningový přední nárazník evokuje britský Aston Martin. Wolfovo (Nicholas Aaron) šedé závodní auto je Toyota Supra Mk.III. Zelený sporťák, který si nechá postavit americký uprchlík Mike (Andrew W. Walker), je Toyota MR2 druhé generace, která má motor uprostřed (za předními sedadly) a pohon zadních kol (zkratka MR v názvu auta znamená Midship Runabout). Černá limuzína, kterou používají Gargolovovi zločinci k únikům z loupežných přepadení, je Audi S4 druhé generace (1997-2004). (Rudy_742)