Poměrně sympatická komedie s energií sršícím Zacem Efronem, kterému to jde stejně dobře v tanečních číslech i v kreacích s basketbalovým míčem. Ovšem mohlo být ještě líp kdyby si to tahle komedie sama nekazila svým častým moralizováním o rodinných hodnotách a trapnou předvídatelností jak to celé dopadne. A přitom v některých nemorálních momentech je tenhle film skvělý, ale pak se to hned pokazí nějakou nehodící se scénou, která dost narušuje jinak plynulý chod událostí. Týká se to hlavně scén s Mikeovým kámošem (otravný Thomas Lennon ) ve kterých se různými metodami snaží sbalit atraktivní ředitelku místní střední školy. Tyto scény jsou nejen trapné a nevtipné ale hlavně sem vůbec nazapadaly a nevím koho napadlo je sem zakomponovat. Jinak má ale film slušný spád, Efron je výborný tahoun a dá se říct, že svým výkonem všechny zastínil včetně Matthewa Perryho, který hraje jeho starší verzi životem zklamaného muže, který ovšem nakonec zjistí, že má skvělou rodinu jen si to předtím neuvědomoval, jeho žena stáhne žádost o rozvod, rodinné vztahy se urovnají a pohádky, pardon komedie, je konec.(17.10.2009)

Mít pubertální dceru, jistě bychom si užili film oba. Ona by si rvala rodidla u Efrona, já si rval (tak jako vždy) předkožku u Leslie Mann. tedy vpravdě rodinný film. Funkční, příjemný, nijak neurážející. Vím jen jedno, nechtěl bych být přestárlým geekem, sralo by mě doma všechno to harampádí a nechtěl bych mít doma ředitelku školy. Ani kdyby vlastnila bičík.(15.8.2015)

• viperblade

Jednou v kině jsem na tohle viděl trailer a i přes můj odpor k Zacovi jsem si tenkrát řekl, že by to mohla být dobrá oddychovka, kterou si musím sehnat. Měl jsem pravdu, mohla to být dobrá oddychovka… Tohle je ale těžká nuda, která je ještě ke všemu okořeněna stupidními mentorskými kecy, při kterých jsem vyhlížel, kdy že se objeví Eric Camden (to je pastor ze Sedmého nebe, pro nezasvěcené) a začne zpívat chvalte Boha. Při dvou scénách se na mé tváři vyloudil náznak úsměvu: Boj se světelnými meči a fackování Zaca Efrona. Ale co mě překvapilo ještě víc, a dost nepříjemně, bylo, že ani Matthew Perry tento film nijak nezachraňuje, spíše vypadá, že mu bylo jasné, do čeho jde. Inu, i on musí platit nájem. Fakt jsem od tohohle nečekal nic, resp. nečekal jsem nic víc, než průměrnou komedii, ale když se ani tohle nesplnilo, tak jsem byl fakt naštvaný. Dvě hvězdy z lítosti k Mattheowi, za pár krásných žen a ty dvě scény, které jsem uvedl. Více ani ťuk. A Zac mi potvrdil, že nedokáže utáhnout ani komedii. Fakt ne.(6.12.2009)

Rovnice která obsahuje komedii a Efrona se u mě většinou rovná sračce, ale tady mě čekalo milé překvapení. 17 Again je kupodivu skvělá komedie, které dokonce ani Efron neublížil. Námět není nic nového, téma navrátu do svého mladí už tu bylo několikrát, ale tak jako tak se to tentokrát podařilo. Vtipný scénář, sympatičtí herci, fajn hudba a odkazy na Guns n' roses. Nemůžu si pomoct, ale já jsem se bavila skvěle.(12.7.2009)

Já sem se hodně dobře bavil. Herci mi parádně sedli, velice dobrá základní myšlenka a úžasné hlášky (hlavně když si hlavní aktér neuvědomí, že je mu vlastně 17 či mluví se synem) - takhle sem se delší dobu nezasmál. Nic sem od tohoto kousku nečekal (přece jen sem si říkal Zac Efron, co to z toho může být, další Muzikál ze střední??), ale obrovské překvapení. Prostě pohodovka která potěšila. Čtyři hvězdičky (Viděno 11.1.2010)(11.1.2010)

• - Závěrečné titulky obsahují fotografie hlavních herců a členů štábu z doby, kdy jim bylo 17 let. (imagoo)

• - Keď si Scarlet (Leslie Mann) prezerá v starej ročenke fotku Mika (Zac Efron), môžeme na krátko zbadať jej fotku. Ak sa budete pozerať pozorne, môžete vidieť, že jej rodné meno je Porter. (stefi7773)

• - V 17té minutě filmu se ze Zaca Efrona stane 17 letý kluk. (Wolfwarhor)