Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Trailer

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $64,167,069Tržby Celosvetovo $136,267,476Tržby za predaj DVD v USA $25,652,754 //počet predaných kusov 1,484,090 ║ Čistý priemerný teenegerský film, ktorý ma zopár dobrých, zábavných chvíľ ale celkovo zapadne v tématickej tuctovosti, Matthew Perry pôsobí skôr otravne než zábavne, Efron to zachraňuje. /50%/ ()

Nathalie

Takový už je Zacon středoškolské džungle, stačí jedno přešlápnutí na basketbalovém hřišti a jste v pasti. Ale přes všechno evangelium modrého života (proslov na podporu sexuální abstinence patří do učebnic guilty pleasure) je to řachanda, jak se patří, s ulítlým milionářským kámošem, který láká ředitelku do své nerdí sluje, s lehce zaostalým old feelingem a metrosexuálním charismatem (sic!) teenagerské hvězdičky. Nechybí roztleskávačky, co na požádání roztahují libovolné končetiny, libový frája, kterého byste nejradši ve třetí minutě přejeli bagrem a soundtrack nabitý vypalovačkami z doby, kdy trsali naši rodiče. Kultovka typu Velký z toho nekouká, ale se spoustu jídla a partou HSM šílenců to rázem mutuje ve skupinové cineorgie:) 65% P.S. Baví mě výrazová šíře Zaca Efrona- ten kluk hraje zásadně rukama. Smutek- hlava v dlaních, nadšení- ruce nad hlavou, nerozhodnost- pokrčení rameny. Víc ani nepotřebuje:-) ()

imf

Hybrid mezi Velkým a Návratem do budoucnosti. Tentokrát se pro změnu mládne a oplácaný Matthew Perry morfuje do Zaca Efrona. Kupodivu nevadí, že při tom přijde o půlku neuronů a vyfasuje účes na steroidech, protože Efron je v té záplavě teenagerů asi nejsnesitelnější (pokud zrovna nenabádá k sexuální zdrženlivosti před zkoprnělou třídou vyvinutých spolužaček) a film relativně odsýpá. Velká škoda, že stačí sáhnout do archivu a vytáhnout něco s lepším soundtrackem, herci, kulisami, hláškami... prostě vším. Za 17 let tomu možná pomůže nostalgie dnešní mládeže, ale mě už bohužel nikdo nepošle zpátky časem, takže sázím čistočistý průměr a vy doufejte, že vás v kině spasí alespoň pár slibných okamžiků. Pro geeky je tu souboj lightsabery, dívky si mohou užít Efronovu muskulaturu ze všech PG-13 úhlů. p.s. od Steerse bych po Igbym čekal něco mnohem chytřejšího. Tučný šek zjevně přebil ambice i ideály. :) ()

Fr

,,Vsadím se, že bys to rád vrátil!?......“ Nad Mikeovým osudem by jeden uronil slzu. Kde jen mohl být, kdyby…. Nemůžu si pomoct. Přestože vím, že je to děsně pitomej, několiksetkrát vohranej příběh, mě to bavilo! Intelektuálové prominou, ale taky občas potřebuju, aby mi Anděl strážnej ukázal správnou cestu. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Užírá mě dosavadní život. 2.) Chodím na kurzy Elfštiny. 3.) Nemohu si vzpomenout na svá nejlepší rozhodnutí. PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Malarkey

Prvně, když jsem na tenhle film koukal, jsem zhruba v půlce filmu vypil nějakou sračku v minerálce a jel záchrankou do nemocnice, aby mi řekli, jestli budu v pohodě. Takže jsem z filmu měl hovno. Když jsem na to koukal druhej den, tak jsem se zhruba ve stejnej čas málem udusil, když jsem pil čaj a hnusně se zakuckal. Nakonec jsem to všecko vydržel a byla by velká škoda to neustát, protože jsem právě s tímhle filmem získal pár dalších zkušeností. Prvně mě totiž nedodělci potvrdili, že kvůli jistým faktům tenhle film opět zazdili a jedním z těch faktů je naprosto fantastický Zac Efron, kterýho jsem měl za frajírka a najednou je to pro mě naprosto sympatickým hercem, který, doufám, bude v Americe mít zajímavou budoucnost. Podle mě se tu totiž vyřádil perfektně a zaslouží si to. Znovu 17 je tak výbornou komedií, u který jsem se upřímně bavil a to mi stačí. To, že tu má taková hodnocení, jaké má, mě tu ale vůbec nepřekvapuje a naštěstí už na to dávno nehledím. ()

• V 17té minutě filmu se ze Zaca Efrona stane 17 letý kluk. (Wolfwarhor)
  • Michelle Trachtenberg, ktorá hrá Maggie, je v skutočnosti o dva roky staršia ako Zac Efron, ktorý hrá jej otca. (odmocnina)