Nádhera. Takhle nějak si představuji ideální rodinnou komedii prodchnutou teenagerovským prostředím. Tenhle film je opravdu bezchybný a dokonalý, nemám mu co vytknout a musím říct, že jsem si to maximálně užil od začátku až do konce, dokonce jsem ani nesledoval čas, na hodiny jsem kouknul až když uběhla zhruba první hodina filmu, tak úžasně rychle mi ten film utíkal a byl jsem zklamán, když přišel konec filmu, protože tenhle příběh bych vydržel sledovat hodiny. Bylo to perfektní, bylo to skvělé, bylo to úžasné a já se nebojím říci, že tohle je jedna z nejlepších rodinných komedií, kterou jsem měl možnost vidět. Kupodivu mi zde nevadil ani Zac Efron, naopak jsem zjistil, jaký je to sympaťák a troufám si říct, že je to právě on, díky komu je tahle komedie tak dokonalá a zajímavá. Mé nadšení v tomto případě nezná hranic, a to nejsem ani teenager, ani fanoušek Zaca Efrona, ale když se mi nějaký film líbí, tak to dokážu ocenit, a tohle je rozhodně ten případ. Kromě Zaca Efrona nesmím ale zapomenout vyzdvihnout také Thomase Lennona, který je v roli volnomyšlenkářského tatíka naprosto dokonalý a jeho pokusy sbalit ředitelku školy jsou neskutečně vtipné. Já jsem si tenhle film užil a nezdráhám se říct, že tenhle film je naprosto dokonalý a jako takový si rozhodně zaslouží pět hvězd, které mu tímto uděluji.(27.9.2010)

| Scenár: Jason Filardi, Keenan Donahue | Hudba: Rolfe Kent | Produkcia: Adam Shankman, Jennifer Gibgot | Distribúcia: New Line Cinema | Štúdio: Offspring Entertainment | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržba: 136,267,476 $ | Nebyť Zaca Efrona, vyšumelo by mi to z hlavy hneď po dopozeraní, ale jeho osobnostný TYP ma veľmi baví, a tak i film dostal pre mňa inú úroveň. Dejovo priemer, no z hereckého hľadiska príjemnejší nadpriemer. Matthew Perry vždy poteší, ajkeď do tohoto kusu sa sakra nehodil :D(24.1.2011)

• draggo

Od tohoto filmu jsem víceméně nic nečekal, a má očekávání se potvrdila. Jako komedie to neobstojí, jelikož to až na pár světlých momentů (je jich zatraceně málo) není vtipné. Spousta momentů působí až nechtěně trapně, a Zac Efron kromě hezké tvářičky nic moc nenabízí. Příběh je předvídatelný až to bolí, a romantické linky nijak zvlášť nefungují. Potěšila mne ale postava Thomase Lennona, která byla podle mě vskutku geniální a většina zábavných situací se točí právě kolem ní. Jako celek film rychle uteče, ale další projekce nehrozí ani omylem. /viděno na DVD: 45% a 2*/(17.7.2010)

Určitě jedna z těch povedenějších (tj. relativně inteligentních a nevulgárních) "omládl jsem!" komedií. Škoda, že se Zac Efron u většiny diváků hned ze začátku zaškatulkoval jako ten šampón z "High School Musical", protože krom toho, že je to sympaťák, není ani po herecké stránce vůbec marný... Jo a to geekaření rulez.;-)(22.2.2015)

Příběh o chlápkovi, který je nespokojený se svým životem a vyčítá si volbu, kterou kdysi dávno udělal a nemůže se zbavit myšlenky, jaký by měl život, kdyby se rozhodl jinak. Nějakou záhadou se vrátí do té doby a má šanci zachovat se jinak...přesto se zachová stejně jako prve a uvědomí si, že je vlastně šťastný, tak jak je. Je to příběh o něčem, co každý člověk zná, v tomto případě je nám nucena myšlenka, že lidská nespokojenost není spojena s minulými volbami, ale jen s námi samými, že snadno zapomeneme, co vlastně od života chceme, že chceme stále víc nebo něco co nemáme a neuvědomujeme si, že všechno co jsme dřív chtěli už máme. Nemůžu říct, že bych se při sledování nějak nudila, ale na druhou stranu mě to ani nijak nenadchlo, nepřineslo to na plátno nic nového a je to jen jakási variace na film "Přes noc třicítkou", jen v mužském podání. Zac Efron tu byl dobrý, ale Matthew Perry mi docela vadil. Ve výsledku z toho vylezl snímek, co neuchvátí, ale ani neurazí.(1.8.2009)

• - Scéna, kdy se dcera Maggie (Michelle Trachtenberg) snaží svést svého "omlazeného" otce Mika (Zac Efron) je parafráze a odkaz na podobný motiv ve filmu Návrat do budoucnosti (1985), kde ale šlo o mladší matku a syna. Je to očividné hlavně díky shodné scéně, kdy se hlavní hrdina probudí z bezvědomí a říká své dceři/matce, že měl hrozný sen. (Sidarius)

• - Do kin byl film přepravován pod krycím jménem "Rewind". (duklak2)

• - Ke konci natáčení musel Zac Efron odjet do nemocnice, kde mu operovali slepé střevo. (Karlos80)