• Fabrinka

Tragický príbeh ohraných scén,totálneho klišé, a hlavne snaha Zaca Efrona zahrať čosi viac vyšla úplne nazmar.Dalo mi veľa odvahy,aby som po úvodnej scéne film nevypla. Našťastie, najhorší bol začiatok,a potom sa to už len vylepšovalo.Aj tak však film nezašiel ďalej než po hranicu bežnej nudnej,dá sa povedať že teenegerskej komédie.(5.2.2010)

Když jsem to viděla poprvé tak jsem se hrozně smála a hrozně se mi to líbilo. Viděla jsem to od té doby už několikrát a já si nemůžu pomoct, je to moje srdcovka a jedna z těch nadprůměrnějších teenage komedií. Rozhodně nejvtipnější scéna bylo rande paní ředitelky s "tátou" Zacka. Trošku to nadhodnotím a dám 4*(18.6.2011)

65% Byl jsem zvedavej, kdo je to ten Zac, ze kteryho vsechny pubertacky silej. Muzikal ze stredni jsem fakt videt netouzil, tak jsem sahnul po komedii se starym dobrym Chandlerem z Pratel. Negativni zjisteni bylo, ze Matthew Perry sice hraje hlavni roli, ale ta je vetsinu filmu prevtelena do Zaca, takze se vyskytuje jen chvili na zacatku a na konci. Pozitivni zjisteni bylo, ze Zac Efron neni nagelovanej slizoun, jak jsem cekal, ale celkem sympatak, kterej si umi udelat srandu sam ze sebe a nejde mu uprit ani trocha toho komedialniho a hereckyho talentu. Takze sumasumarum slusna komedie na tisickrat ohrane tema s miliokrat ohranym moralnim ponaucenim, ktera v nedeli dopoledne, kdyz prsi, urcite zabavi.(25.9.2009)

• boshke

Je to blbé. Ani nevím, proč jsem si to v letadle pustil. Asi abych se přesvědčil, že to je tak blbé, jak jsem si myslel. Je. A ani to není vtipné. Snad jediné, co překvapilo, je pointa, vyznění filmu. Tedy že si Mike uvědomil, že se rozhodl správně a začal bojovat o svou ženu. To se mi líbilo. Jinak trága... 40%(13.4.2016)

• StarsFan

Šla jsem na to z recese, v absťáku z toho, že v kině momentálně nic normálního není, a recesí pro mě tento snímek zůstává i nadále. Na komedii je to málo vtipné, na to, že se mají Matthew Perry a Zac Efron hrát jednu a tu samou postavu, moc výrazově sladění nebyli a na nezajímavý, ale koukatelný film mi tu zase chyběla charismatická hlavní postava.(22.5.2009)

• - Závěrečné titulky obsahují fotografie hlavních herců a členů štábu z doby, kdy jim bylo 17 let. (imagoo)

• - Do kin byl film přepravován pod krycím jménem "Rewind". (duklak2)

• - Keď si Scarlet (Leslie Mann) prezerá v starej ročenke fotku Mika (Zac Efron), môžeme na krátko zbadať jej fotku. Ak sa budete pozerať pozorne, môžete vidieť, že jej rodné meno je Porter. (stefi7773)