Tak tu máme znovu trefu do černého. Konečně se podařilo začlenit narážky a parodie na ony známé trilogie a -logie, aniž bych si jako jejich fanoušek připadal trapně. Romantická vložka, jako stěžejní téma, mimo oněch 17-tin, je jedna z nejmokřejších viděnou v podobných komediích. Chválím též výběr herců a vcelku rozmanitý, ale kompaktní story! Vlastně nemám co vytknout, takže znovu za 5... 80%(20.3.2010)

Uspokojivá komedie se špetkou podobnosti s filmem Návrat do budoucnosti. Nejdříve jsem myslela, že to bude další romanťárna ze střední školy, ale byla to milá podívaná s, v tomto případě nevadícím, Zacouškem. Jeho neherecké schopnosti zde nebyly na obtíž, bohatě zde postačil jeho úsměv a basketbalové schopnosti. Skutečně jsem se mile bavila. Byla to dobře vyplněná volná chvíle.(24.1.2013)

"Celý život jsem nepříjemný, a teď bych rád udělal dojem.. Na taková místa vůbec nechodím, jsem blb !! Jsem blb, co dá sedm táců za Gandalfovu šedou hůl ze Dvou věží !!" - "Jo, to je opravdu trapné !! Gandalf Šedý byl přece jen v prvním díle, ve Dvou věžích se vrátil jako Gandalf Bílý.." ;)(20.11.2017)

• StarsFan

Šla jsem na to z recese, v absťáku z toho, že v kině momentálně nic normálního není, a recesí pro mě tento snímek zůstává i nadále. Na komedii je to málo vtipné, na to, že se mají Matthew Perry a Zac Efron hrát jednu a tu samou postavu, moc výrazově sladění nebyli a na nezajímavý, ale koukatelný film mi tu zase chyběla charismatická hlavní postava.(22.5.2009)

Příběh o chlápkovi, který je nespokojený se svým životem a vyčítá si volbu, kterou kdysi dávno udělal a nemůže se zbavit myšlenky, jaký by měl život, kdyby se rozhodl jinak. Nějakou záhadou se vrátí do té doby a má šanci zachovat se jinak...přesto se zachová stejně jako prve a uvědomí si, že je vlastně šťastný, tak jak je. Je to příběh o něčem, co každý člověk zná, v tomto případě je nám nucena myšlenka, že lidská nespokojenost není spojena s minulými volbami, ale jen s námi samými, že snadno zapomeneme, co vlastně od života chceme, že chceme stále víc nebo něco co nemáme a neuvědomujeme si, že všechno co jsme dřív chtěli už máme. Nemůžu říct, že bych se při sledování nějak nudila, ale na druhou stranu mě to ani nijak nenadchlo, nepřineslo to na plátno nic nového a je to jen jakási variace na film "Přes noc třicítkou", jen v mužském podání. Zac Efron tu byl dobrý, ale Matthew Perry mi docela vadil. Ve výsledku z toho vylezl snímek, co neuchvátí, ale ani neurazí.(1.8.2009)

• - Do kin byl film přepravován pod krycím jménem "Rewind". (duklak2)

• - Facky, ktoré Zac Efron (Mike O'Donnell) vo filme dostal, boli skutočné. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Film je plný přímých i nepřímých odkazů na slavné sci-fi a fantasy filmy. Nejvíce jich pak je na slavné trilogie Hvězdné války a Pán prstenů. (Sidarius)