Kdo by se nechtěl vrátit do minulosti a mít možnost si vylepšit současnost? Tady všechno klape jak má, na Zacka si musí člověk chvíli zvykat. Nemá moc hereckej obličej. :D Jinak jak už to u podobných věcech bývá, je tu od každého spektra něco.(22.2.2015)

"When you're young, everything feels like the end of the world." Když je ve vrcholné formě Zac, Michelle i Leslie Mann a žánr kříží pár klišé s nostalgií silnou jak fanouškovská vlna, nelze odolat. "Jiné" teenagerovské komedie stále umí zahřát.(15.10.2009)

Překvapivě vtipné a dobře zrežírované. A to přestože ve filmu hraje Zac Efron, který kupodivu podává docela obstojný herecký výkon.(23.11.2012)

Velmi příjemné překvapení, kořeněné výborným scénářem a dobrými herci. Tuhle povedenou romantickou-komedii hodně doporučuji. Hvězdu navíc za Matthewa Perryho a Zaca Efrona. ( Hodnocení: 9/10 )(24.11.2009)

Nebylo to vůbec špatné. Trapné chvilky se střídaly s těmi povedenými, takže průměrné 3 hvězdy. Je to film, na který se klidně podívám znovu, až bude zase v televizi.(18.12.2011)

• - V 17té minutě filmu se ze Zaca Efrona stane 17 letý kluk. (Wolfwarhor)

• - Keď si Scarlet (Leslie Mann) prezerá v starej ročenke fotku Mika (Zac Efron), môžeme na krátko zbadať jej fotku. Ak sa budete pozerať pozorne, môžete vidieť, že jej rodné meno je Porter. (stefi7773)

• - Do kin byl film přepravován pod krycím jménem "Rewind". (duklak2)