poster

V rytmu soulu

 • Česko

  Duše muže

 • USA

  Soul Men

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2008, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  ***

  Vidět ty dva s afrem a zemřít! Což se někomu možná během filmu i stane. Váhám mezi 2 a 3 hvězdičkama. Hudbu jsem si fakt užil, páč funky a soul (nerozeznávám), na to se prostě nedá kejvat hlavou nebo nohou do rytmu. Bernieho je fakt škoda, protože takhle komediálního jsem ho snad ještě neviděl. SLJ měl jako vždy sou drsnou náturu a projevil se jako obvykle docela stylově.(14.5.2009)

 • Jan00
  odpad!

  Po dlouhé době jsem se zase nechal nachytat americkou ptákovinou, ale jen proto, že k hudbě mám blízko a věřil jsem, že, když film byl označen jako hudební + drama (drama to bylo, ale jen co se týče vydržet sledovat film do konce), bude to film hudební a na úrovni. Místo toho jsem sledoval americké obscénní vtípky, kterým se může smát jen puberťák! Chtěl jsem dát jednu hvězdičku za poslední skladbu (na koncertě), která sice už byla na hranici soulu a funky, ale při rekapitulaci filmu jsem to nedokázal. Nakonec ještě musím podotknout, že se dramaturg z HBO ( podotýkám placený kanál ) za ptákovinu, kterou odvysílali, napsal toto hodnocení, cituji: "Duše muže je od začátku, až do konce nabitý skvělými melodiemi a kandiduje na nejvtipnější road movie roku!". Já jsem je ve filmu (skvělé melodie ) nenašel, až na tu poslední, což jsem již uvedl výše. Sorry réjžo.a dramaturgu z HBO!!! Tento film bude vždy jen kandidovat na ocenění "Zlaté maliny"...(7.11.2015)

 • ZdenC
  *****

  Nejprve bych chtěl říct, že je mi ctí být prvním komentujícím tohoto díla. Nikdy předtím jsem neměl tu čest. Ale teď k věci... Od tohoto filmu jsem si nic moc extra nesliboval, protože takovýchto filmů se tu mihly desítky a nikdo si je nepamatuje. Tento si pamatovat budu. Už kvůli dlouhovlasému Samuelu L. Jacksonovi, svkělému Bernie Macovi, ale taky kvůli skvělé hudbě, která mě chvílemi zvedala ze židle. Věřte, že nejsem nějakým ortodoxním vyznavačem soulu, ale toto se mi líbilo...(26.1.2009)

 • Phorbo
  ***

  Film potěší slušnou muzikou (i když texty nejsou nějak echt třída), skvělým výkonem a průměrným humorem... mě teda osobně "potěšilo" rozloučení s Macem a Hayesem na konci. O Macovi jsem věděl. O tom že Hayes zemřel jsem vydedukoval z posledních záběrů ... zjistit tak že zemřeli den po sobě je už těžkej nářez... sláva jim ...(6.10.2011)

 • Mark1983
  ****

  Po pravdě řečeno, já moc přes ty hudební žánry nejsem, ale když je to s prvky komedie, rád to zkusím. A na tento snímek jsem čistě náhodně narazil v televizi na Film + a musím říct, že tohle to se jako samotná komedie povedlo. Jsou tam dobré hlášky i některé legrační situace, až mě to doopravdy překvapilo.(16.6.2016)

 • - Herci Issac Hayes a Bernie Mac zemřeli za záhadných okolností v srpnu roku 2008. Režisér Malcolm D. Lee se proto rozhodl z dramatického filmu k poctě obou herců udělat komedii. (Terva)

 • - Slovo "fuck" nebo jeho variace ve filmu zazní 151krát, což činí průměr 1,46 za minutu. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace