V rytmu soulu

Duše muže

Soul Men

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2008, 100 min

Vidět ty dva s afrem a zemřít! Což se někomu možná během filmu i stane. Váhám mezi 2 a 3 hvězdičkama. Hudbu jsem si fakt užil, páč funky a soul (nerozeznávám), na to se prostě nedá kejvat hlavou nebo nohou do rytmu. Bernieho je fakt škoda, protože takhle komediálního jsem ho snad ještě neviděl. SLJ měl jako vždy sou drsnou náturu a projevil se jako obvykle docela stylově.(14.5.2009)

V prvních třiceti minutách velice milé překvapení. Samuel L. Jackson v roli přestárlého rebela neuvěřitelně hláškuje, Barnie Mac se vtipně "pitvoří" - no dohromady tahle komedionální stránka funguje moc dobře. Škoda druhé poloviny, kdy po opravdu vtipné půlce, přijde na řadu vážnost a celá lehkost se rázem vytratí. What kinda lifestyle, man? You filthy motherfucker! You got a pantry full of dogfood, but I don't see no dog!(8.2.2009)

Príjemné oddychové posedenie... Nestarnúci Samuel L. Jackson a Bernie Mac v svojom camebacku, samozrejme nie hereckom... Soul Men je dobrá parta, ktorá však spadá do kategorie 6/10 Stiflerová mama spí ozaj s každým... :D(21.2.2009)

Prijemna odpocinkova hudebni komedie. Nic se tu vcelku neresi, vsechno se tak nejak vyresi samo. I tyhle filmy jsou potreba.(12.2.2009)

• Andre3000

Spíše podprůměrný film s hvězdami, které nezáří, spíše stagnují a někdy jsou až trapné. Pointa filmu taky nic moc. Rozhodně bych se bez tohhle filmu obešel.(9.1.2010)

• - Herci Issac Hayes a Bernie Mac zemřeli za záhadných okolností v srpnu roku 2008. Režisér Malcolm D. Lee se proto rozhodl z dramatického filmu k poctě obou herců udělat komedii. (Terva)

• - Slovo "fuck" nebo jeho variace ve filmu zazní 151krát, což činí průměr 1,46 za minutu. (Zdroj: ČSFD.cz)