poster

Impyho dobrodružství

 • německý

  Urmel voll in Fahrt

 • anglický

  Impy's Wonderland

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Německo, 2008, 84 min

Scénář:

Oliver Huzly

Hudba:

Jim Dooley

Producenti:

Martin Moszkowicz
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (9)

 • ivishka
  odpad!

  Všechny druhy zvířat a hmyzu "mohou být přátelé" nejen mezi sebou, ale také s lidmi, kteří jak známo s dinosaury jaksi moc nemohli ani sympatizovat. Škoda, že jsem po deseti minutách málem umřela při scéně, kde se dutohlavec obecný alias dinosaurus Impy snaží chytit míč a filmaři z toho udělají šílenou dramatickou eskapádu s hudbou jako z nějakého fantasy akčního filmu...proboha a ty dialogy. Smutné je, že existují filmy při kterých se nudíte a nic si z něj neodnesete - bohužel ještě větším zlem je film, který je dělaný pro to, abyste si nic neodnesli ale abyste mentálně strádali. Bezduché, animačně chudé a smutně odfláklé.(7.12.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,743,549(15.6.2010)

 • Terva
  ***

  Stále stejné, nic nového.(4.7.2009)

 • hous.enka
  odpad!

  Impy je tím správným příkladem hloupého, agresivního a zbytečného animáku se slabým (zmateným a odfláklým) dějem. Horší animovaný film jsem za posledních pět let snad neviděla.(11.9.2012)

 • kaylin
  *

  Graficky je to trochu pokrok oproti prvnímu dílu, ale dějově a postavami je to ještě otravnější než první film. Hlavní postava, dinosaurus Impy, je skutečně protivný zmetek, k tomu panda, která nemá nic jiného než roztomilost a neohrabanost, kterou ale všechno zachrání, no a finále, které je až moc očekávané... Tohle prostě nebylo zábavné.(31.7.2017)

 • majo25
  ***

  O kúsok lepšie ako prvý film, hlavne vďaka tomu, že konečne obsahuje nejaký dej a že ten dej je poriadne akčný, čo jednotke určite chýbalo. Čo sa týka postavičiek, ostávajú rovnako nesympatické, dokonca pribudne ďalšia - malá panda, ktorú si hneď (ne)zamilujete. Inak sa oba snímky až priveľmi chcú podobať americkej produkcii, a čiastočne sa im to darí iba animáciou a akčnosťou. S humorom a celkovým odkazom je to však dosť slabé.(28.8.2016)

 • Pablinho
  *

  Pro nemluvňata to musí bejt úžasná pohádka, ale to je tak asi všechno. Starší nebo jakkoliv náročnější divák to určitě neocení. Děj jak kdyby to psalo pět lidí a pak to poslepovali dohromady. A určitý napětí (kromě úvodní scény s volejbalem :D) nebo nedejbože vtip až na pár pokusů radši úplně pominuli. Ani nevim, jak si odůvodnim tu jednu hvězdičku - tak asi že v každym z nás je kus nemluvněte :)(5.7.2013)

 • lady01
  **

  No, me to moc nezaujalo, ale prcka docela ano.(27.10.2012)

 • rasistik
  odpad!

  Jednotka nebola nič moc, ale oproti tomuto bola vynikajúca. Pri nej som si totiž aspoň mohol povedať, že je to cielené na malé deti, ktorým tá celková jednoduchosť môže pasovať. Tento diel však už nepôsobil ako film pre deti. Vlastne ani nevidím cieľovú skupinu, pre ktorú by tento akčný animák bol. Humor je divný, niektoré veci pre staršieho diváka môžu vyznieť až úchylne (adoptívna sestrička pozýva bračeka, aby spali v jednej postieľke...), A tá časť filmu, ktorá má byť strašidelná, je len strašná. Rovnako, ako celý tento film. Neviem, či som videl po akejkoľvek stránke odfláknutejší animák.(13.10.2019)