poster

Impyho dobrodružství

 • německý

  Urmel voll in Fahrt

 • anglický

  Impy's Wonderland

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Německo, 2008, 84 min

Scénář:

Oliver Huzly

Hudba:

Jim Dooley

Producenti:

Martin Moszkowicz
(další profese)
 • Pablinho
  *

  Pro nemluvňata to musí bejt úžasná pohádka, ale to je tak asi všechno. Starší nebo jakkoliv náročnější divák to určitě neocení. Děj jak kdyby to psalo pět lidí a pak to poslepovali dohromady. A určitý napětí (kromě úvodní scény s volejbalem :D) nebo nedejbože vtip až na pár pokusů radši úplně pominuli. Ani nevim, jak si odůvodnim tu jednu hvězdičku - tak asi že v každym z nás je kus nemluvněte :)(5.7.2013)

 • majo25
  ***

  O kúsok lepšie ako prvý film, hlavne vďaka tomu, že konečne obsahuje nejaký dej a že ten dej je poriadne akčný, čo jednotke určite chýbalo. Čo sa týka postavičiek, ostávajú rovnako nesympatické, dokonca pribudne ďalšia - malá panda, ktorú si hneď (ne)zamilujete. Inak sa oba snímky až priveľmi chcú podobať americkej produkcii, a čiastočne sa im to darí iba animáciou a akčnosťou. S humorom a celkovým odkazom je to však dosť slabé.(28.8.2016)

 • ivishka
  odpad!

  Všechny druhy zvířat a hmyzu "mohou být přátelé" nejen mezi sebou, ale také s lidmi, kteří jak známo s dinosaury jaksi moc nemohli ani sympatizovat. Škoda, že jsem po deseti minutách málem umřela při scéně, kde se dutohlavec obecný alias dinosaurus Impy snaží chytit míč a filmaři z toho udělají šílenou dramatickou eskapádu s hudbou jako z nějakého fantasy akčního filmu...proboha a ty dialogy. Smutné je, že existují filmy při kterých se nudíte a nic si z něj neodnesete - bohužel ještě větším zlem je film, který je dělaný pro to, abyste si nic neodnesli ale abyste mentálně strádali. Bezduché, animačně chudé a smutně odfláklé.(7.12.2012)

 • kaylin
  *

  Graficky je to trochu pokrok oproti prvnímu dílu, ale dějově a postavami je to ještě otravnější než první film. Hlavní postava, dinosaurus Impy, je skutečně protivný zmetek, k tomu panda, která nemá nic jiného než roztomilost a neohrabanost, kterou ale všechno zachrání, no a finále, které je až moc očekávané... Tohle prostě nebylo zábavné.(31.7.2017)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,743,549(15.6.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace